2

Liverpool wylewik?

0

@J4no Domyślam sie, to normalne dla psychofanów.

1

@Xxxbarca4ever Jeżeli Fati dzisiaj odchodzi to lecę po szmapana.

1

@J4no Przecież Leo idzie grać z Busim i Albą do Arabii. Samo to, ze przeleciał ich odwiedzić zaraz przed tym jak zdecydowali się opuścić Barcelonę nie jest ani trochę podejrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Dobrze, że trenerem repki nie jest już Lucho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mr Barca Już im się odechciało.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wygrana Mainz przy prowadzeniu 2-0 po kursie 2.20 xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@tristan87 Bombele nie odejdzie dopóki nie zostanie kapitanem

0

@Faro Na steamie sam możesz się zapisać do testów jakby co ;) Natomiast sama gra i tak pewnie długo nie pożyje, umrze po kilku miesiącach jak Friday the 13th.

1

@bartekvisca Wszystko zależy od tego co tam sobie w głowie wmawiasz ;D Ja miałem ponad roczna przerwę i czułem się tak samo.

2

@macio_944 "Zaskakująco kompetentna skradanka platformowa 3D, której udało się dokładnie pokazać jednego z najsłynniejszych antybohaterów w świecie rozrywki fantasy. Pomimo niedopracowanej oprawy wizualnej, wciąż jest to jedna z nielicznych gier Władcy Pierścieni, w które warto zagrać." IGN Adria
Udało się kogoś opłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@marcin62 przecież nowa Zelda zamiata konkurencje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Kessie Ten transfer wygląda zbyt dobrze, ale patrząc na ostatnie pułapki zastawione przez City w postaci Aguero, Torresa i Garcii jestem tylko ciekawy czym nas zaskoczy Gundogan po przyjściu do nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damianfcb105 Jak Busi i Alba odchodzą to szybciej teraz uwierzę, ze cała trójka pójdzie grać do Arabów xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Medium Ja od siebie polecam Apple Tv, serwis ma kilka świetnych produkcji.

3

Netflix ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dobrze, że porzuciłem go już jakiś czas temu..

4

Guardiola śmiał się jak oddawał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lecą po manite xD

0

Garcia xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico NIeee, nie strzelać xD

0

@avanes a kto miał dzisiaj zagrać na Po jak nie Roberto?

1

Trochę inaczej wyobrażałem sobie mój kupon No BTTS
No cóż, do boju Valladolid xD

3

Fajny kursik na to, ze Valladolid nie strzeli dzisiaj bramki @3.40

0

Wizjoner. Trzymam kciuki za Xaviego, żeby poprosił o sprowadzenie 4 lewego obrońcy tego lata. Mamy ewidentnie braki na tej pozycji.
https://imgflip.com/i/7mt34x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?