4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Liverpool wylewik?
0
@J4no Domyślam sie, to normalne dla psychofanów.
1
@Xxxbarca4ever Jeżeli Fati dzisiaj odchodzi to lecę po szmapana.
1
@J4no Przecież Leo idzie grać z Busim i Albą do Arabii. Samo to, ze przeleciał ich odwiedzić zaraz przed tym jak zdecydowali się opuścić Barcelonę nie jest ani trochę podejrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Dobrze, że trenerem repki nie jest już Lucho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mr Barca Już im się odechciało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wygrana Mainz przy prowadzeniu 2-0 po kursie 2.20 xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@tristan87 Bombele nie odejdzie dopóki nie zostanie kapitanem
0
@Faro Na steamie sam możesz się zapisać do testów jakby co ;) Natomiast sama gra i tak pewnie długo nie pożyje, umrze po kilku miesiącach jak Friday the 13th.
1
@bartekvisca Wszystko zależy od tego co tam sobie w głowie wmawiasz ;D Ja miałem ponad roczna przerwę i czułem się tak samo.
2
@macio_944 "Zaskakująco kompetentna skradanka platformowa 3D, której udało się dokładnie pokazać jednego z najsłynniejszych antybohaterów w świecie rozrywki fantasy. Pomimo niedopracowanej oprawy wizualnej, wciąż jest to jedna z nielicznych gier Władcy Pierścieni, w które warto zagrać." IGN Adria
Udało się kogoś opłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marcin62 przecież nowa Zelda zamiata konkurencje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Kessie Ten transfer wygląda zbyt dobrze, ale patrząc na ostatnie pułapki zastawione przez City w postaci Aguero, Torresa i Garcii jestem tylko ciekawy czym nas zaskoczy Gundogan po przyjściu do nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianfcb105 Jak Busi i Alba odchodzą to szybciej teraz uwierzę, ze cała trójka pójdzie grać do Arabów xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium Ja od siebie polecam Apple Tv, serwis ma kilka świetnych produkcji.
3
Netflix ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dobrze, że porzuciłem go już jakiś czas temu..
4
Guardiola śmiał się jak oddawał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lecą po manite xD
0
Garcia xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SinMistico NIeee, nie strzelać xD
0
@avanes a kto miał dzisiaj zagrać na Po jak nie Roberto?
1
Trochę inaczej wyobrażałem sobie mój kupon No BTTS
No cóż, do boju Valladolid xD
3
Fajny kursik na to, ze Valladolid nie strzeli dzisiaj bramki @3.40
0
Wizjoner. Trzymam kciuki za Xaviego, żeby poprosił o sprowadzenie 4 lewego obrońcy tego lata. Mamy ewidentnie braki na tej pozycji.
https://imgflip.com/i/7mt34x