4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@badej60 No tak słabo ;D Pastę może trzeba wymienić.
2
@deyna2018 Ok Boomer :)
1
@krzychu1526 Mariuszek? ;D
0
@marcin000019 Nie da się wymienić max dwóch ;D
1
@LuisSalvano Pokaż siebie, przystojniaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Filip_10 Nie, równie dobrze możesz otworzyć pudełko, rozdupcyć jedna słuchawkę i powiedzieć, ze chcesz zwrotu.
4
@Veb1233 Sorry bardzo, ale chłop tylko w jednym meczu zachował czyste konto ;D
3
@Suzu Przyznał się do błędu, calm down ;P
https://ibb.co/jzzGjBR
6
@Chaoss Ale brednie, jeden z lepszych Windowsów.
7
@deyna2018 To chyba jedno z tych serii pytań "Czy chciałbyś umrzeć?"
1
@Gall Czy ta w żólto-niebieskim stroju najechała jej na nogę, bo to istotne
10
Tuentin Quarantino
4
@KidusFCB Co później, Twój stary vs Mój stary ?
0
@KidusFCB Prime Cristiano Ronaldo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Triv44 Kolejna plotka jak ich wiele. Aktualnie GTA Online to kura znosząca złote jaja i nie będą jej uśmiercać nowym GTA. Najprawdopodobniej następną grą Rockstara będzie kolejna część Bully'ego, dopiero później zajmą się GTA.
1
@FCBhls7 Wyspa Tajemnic (2010)
3
@codemat Heh, tylko że Transu pewnie chce na Xboxie grać ;p
3
@dafik85 Sprawdzałeś już YouTube Kids?
0
@beznicku1000 Dlaczego masz nick beznicku1000, a nie beznicku1?
0
@patryk355 Nie GOTHIC. @Mario96w Change my mind.
5
@Szenszej Warto dodać, że to nasi Polscy ratownicy medyczni ;DDD
0
@pride1899 @Striker W takim razie, według was, warto bawić w te airdots czy już lepiej kupić "zwykłe" słuchawki bezprzewodowe do 200 zł?
0
Korzystał ktoś z airdots od Xiaomi i może sie wypowiedzieć czy są warte swojej ceny?
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-xiaomi-redmi-airdots-czarny
10
@Chwytliwy Wymsknęło mu się, chciał powiedzieć, że przyjechał na białym koniu xD
8
8 stopni na plusie, później -2, deszcz, śnieg, teraz słońce. A to wszystko w przeciągu godziny xD
0
@lukas10 U mnie się nie rusza :/
3
Towary luksusowe by Paris Platynov ¯\_(ツ)_/¯
0
@kulek22 Banki już nie za bardzo. Odwiedziłem 5 bankomatów i w żadnym nie było mamony..
1
@Transu96 A mogło pójść na paczki w Fifie. Następnym razem zastanów się dwa razy.
0
@Allbi Właśnie chciałem przez Paczkomat i widzę, że widnieje taka informacja.