0

Jakieś zakładziki na dzisiaj w LM? Ja się zastanawiam nad Dortmundem i BTTS na Anfield, bo Adrian broni, a chłop na 6 spotkań tylko raz zachował czyste konto ;p

2

@Antimadridista~ Chcesz mi powiedzieć, że na samym alko nie przeżyje? Potrzymaj mi ryż.

0

@Barca1992 Nie będziesz mnie kamerował, zgłaszam to do prokuratury.

3

@dominik127pl Otóż tak.

0

@Barca1992 Akurat transmisje to zostały nawet odkodowane na Canal+, więc zapraszam do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@paweldunajecfcb We Francji nie, natomiast w Anglii z kibicami.

1

@marcin000019 Ty też chyba nie masz pojęcia, bo gimbazy już nie ma ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bartoszekkk Nawet na Podlasiu w Białymstoku pełne półki. Gdzie ty mieszkasz? ;D

1

@NGTRX To ile ty chcesz kupić tego papieru? xD

0

@MesQueUnClub_87 Mogę odegrać rolę twojego psa, jestem posłuszny i zdolny do poświęceń ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Odsprzedam nieotwierany makaron marki Lubella.
Zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kamilos1214 Papieża Franciszka. Nie żebym tego chciał, ale on ma styczność z wieloma ludźmi, jest w podeszłym wieku itd.

0

Dlaczego taki wysoki kurs na Borussie? Ktoś nie zagra, czy to takie PSG u siebie mocne?

0

@Croocers Ja to byłbym bardziej ciekawy pojednyku Atalanta - Barcelona

0

@DaPi Zostań Influencerem albo korepetycje online.

0

Zrówna go z ziemią, iksde.

0

@Batys Co to za telefon, że trzyma 3-4 dni? ;D

3

@DaPi Lepiej nie rozładowywać, baterie litowo-jonowe tego nie lubię, a nawet ładowanie w ciągu dnia nie tylko im nie szkodzi, ale wręcz przedłuża życie.

2

@Kompletny i już 3;3 xD

3

@Kamil92 Coś mi się wydaje, że u niego ego będzie rosło wraz z wiekiem. Już nie mogę się doczekać jego wywiadów po zakończeniu kariery ;D

0

@tadzik447 Serio? Skejpajem mogliby się połączyć z kibicami xD

1

@bolinho89 Wiejskie Ziemniaczki o smaku wędzonki ;p

1

@SonBarcaGoku Masz pełno artykułów na stronie głównej, śmiało. Natomiast pod tymi artykułami nie wiem czy wiesz, ale znajdują się komentarze, gdzie toczą się dyskusje ;D

10

@Hushovt Ja nie za bardzo. Te jego kompleksy zaczęły robić się drażniące z biegiem czasu ;p

7

@Majkel34 Musi sobie zrobić zdjęcie z kozą.

1

Dzisiaj trzymam kciuki za Atalante niech rozjadą Valencie. Mam nadzieję, że zajdą daleko ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?