4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś zakładziki na dzisiaj w LM? Ja się zastanawiam nad Dortmundem i BTTS na Anfield, bo Adrian broni, a chłop na 6 spotkań tylko raz zachował czyste konto ;p
2
@Antimadridista~ Chcesz mi powiedzieć, że na samym alko nie przeżyje? Potrzymaj mi ryż.
0
@Barca1992 Nie będziesz mnie kamerował, zgłaszam to do prokuratury.
3
@dominik127pl Otóż tak.
0
@Barca1992 Akurat transmisje to zostały nawet odkodowane na Canal+, więc zapraszam do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@paweldunajecfcb We Francji nie, natomiast w Anglii z kibicami.
1
@marcin000019 Ty też chyba nie masz pojęcia, bo gimbazy już nie ma ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bartoszekkk Nawet na Podlasiu w Białymstoku pełne półki. Gdzie ty mieszkasz? ;D
1
@NGTRX To ile ty chcesz kupić tego papieru? xD
0
@MesQueUnClub_87 Mogę odegrać rolę twojego psa, jestem posłuszny i zdolny do poświęceń ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Odsprzedam nieotwierany makaron marki Lubella.
Zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kamilos1214 Papieża Franciszka. Nie żebym tego chciał, ale on ma styczność z wieloma ludźmi, jest w podeszłym wieku itd.
0
Dlaczego taki wysoki kurs na Borussie? Ktoś nie zagra, czy to takie PSG u siebie mocne?
0
@Croocers Ja to byłbym bardziej ciekawy pojednyku Atalanta - Barcelona
0
@DaPi Zostań Influencerem albo korepetycje online.
0
Zrówna go z ziemią, iksde.
0
@Batys Co to za telefon, że trzyma 3-4 dni? ;D
3
@DaPi Lepiej nie rozładowywać, baterie litowo-jonowe tego nie lubię, a nawet ładowanie w ciągu dnia nie tylko im nie szkodzi, ale wręcz przedłuża życie.
2
@Kompletny i już 3;3 xD
3
@Kamil92 Coś mi się wydaje, że u niego ego będzie rosło wraz z wiekiem. Już nie mogę się doczekać jego wywiadów po zakończeniu kariery ;D
0
@tadzik447 Serio? Skejpajem mogliby się połączyć z kibicami xD
1
@bolinho89 Wiejskie Ziemniaczki o smaku wędzonki ;p
1
@SonBarcaGoku Masz pełno artykułów na stronie głównej, śmiało. Natomiast pod tymi artykułami nie wiem czy wiesz, ale znajdują się komentarze, gdzie toczą się dyskusje ;D
10
@Hushovt Ja nie za bardzo. Te jego kompleksy zaczęły robić się drażniące z biegiem czasu ;p
7
@Majkel34 Musi sobie zrobić zdjęcie z kozą.
1
Dzisiaj trzymam kciuki za Atalante niech rozjadą Valencie. Mam nadzieję, że zajdą daleko ;p