4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@KmN Aguero to też ziomeczek Messiego, ale przyszedł Suarez ;)
0
@LuisSalvano No tak, już widzę jak to Amerykańce boją się wyjść przed szereg. Oni to pierwsi by rozpętali burze ;D
9
@LuisSalvano Wirusolodzy po przeanalizowaniu próbek koronawirusa z wielu krajów stwierdzili, że wirus powstał w dzikiej przyrodzie, a nie w laboratorium, więc darujcie sobie te teorie spiskowe xd
0
@krzychu1526 U mnie przy 850 utworach zajmuje 10 GB. Dodam, że to było pobierane w "Bardzo wysokiej jakości."
0
@krzychu1526 Tyle samo co normalne utwory? Co masz na myśli?
1
@Maniek9444 Na twoje nieszczęście na profilu będzie to widoczne :o Skąd tyle nienawiści?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mankind To zależy od telefonu jakiego chcesz kupić. Ja ostatnie 3 moje telefony kupiłem w X komie, bo właśnie tam była promka na telefony, które chciałem.
3
@kubix05 Na Nintendo Switchu Mario przechodzi kolejna młodość, będę musiał chyba w końcu nabyć ta konsolkę ;p
0
@tadzik447 Sony to ma aktualnie ciekawą strategie marketingowe. Wypuszczają takie gry na PC, które mogą doczekac się kontynuacji na ich nowej konsoli, a z tego co pamiętam to druga część Horizon jest już tworzona.
0
Chcą mi stopić telefon D:
https://ibb.co/9ZFRf0c
3
@kolo123 Gdzie was zamkną?
1
@norbi77 Bullshit. "Różnorodność genów i sekwencji regulatorowych w genomach wirusów dostarcza wielu użytecznych elementów stosowanych w inżynierii genetycznej, biologii molekularnej i biotechnologii. "
Poczytaj sobie chociaż o wykorzystywaniu wirusów w biotechnologii ;p
48
Spokojnie, Tabas to jest świr, przeniesie wszystkie mecze z La Liga do USA xD
0
@ArdoFCB Tramwaje czy MPK również są zapchane przez ludzi w godzinach szczytu, również powinniśmy zabronić?
0
@ArdoFCB Bo do samych galerii nie przychodzą tłumy.. Same $hit.
1
@jeyx77x https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
2
@xaviorek6 Nie łatwiej byłoby wkleić samego linku do posta? ;o
0
@Filipowski @Hushovt Brat bliźniak?
0
@Katalończyk 99 Ale jak to się ma rozwinąć? Lepiej na pewno nie będzie dopóki skuteczna szczepionka nie trafi w obieg, a na to nie ma co liczyć w najbliższych miesiącach ;p
1
@dominik127pl No, na pewno nie on xDD
0
@robsesh Fake, Mariuszek nie używa emotek ;D
3
@nuter27 We Francji również podjeli decyzję o zamknięciu szkół i żłobków, więc to nie tylko Polsce ;) a to, że aktualnie wirus nie jest niebezpieczny nie oznacza od razu, że taki pozostanie, w każdej chwili mogą dojść nowe objawy.
0
@KxxvK W tej chwili Coming out nabrał nowego znaczenia.
2
@DonAndrzejos O dzięki, właśnie o to mi chodziło ;p
0
To będzie głupie pytanie, ale jak nazywa się fachowo papier, którym mogę owinąć przesyłkę? xD
3
@prokofiew Czytałem już wcześniej, to artykuł chyba z przed kilku dni. Niczego odkrywczego tam nie napisał. Dodałbym tylko, że choć śmiertelność jest niska to liczba zarażonych ciągle rośnie i wystarczy tylko, żeby wirus się zmutował i doszły nowe groźniejsze objawy do wcześniej zarażonych osób, wtedy może stać się tragedia. Aktualnie to nie ma co siać paniki, tylko jak najszybciej wprowadzić skuteczny lek do obiegu.
6
@prokofiew Heh, a po czym to wywnioskowałeś, że akurat ten artykuł jest tym, który ukazuje prawde ;D
5
@jeyx77x Na miłość Boską darujcie sobie tego Puiga chociaż w LM. Wystarczy, że Ansu będzie pewnie latał w pierwszym składzie. Tak poza tym to Puig teraz ciągle gra w rezerwach.
0
@DaPi Mariah Carey - Without You xD