13

@KmN Aguero to też ziomeczek Messiego, ale przyszedł Suarez ;)

0

@LuisSalvano No tak, już widzę jak to Amerykańce boją się wyjść przed szereg. Oni to pierwsi by rozpętali burze ;D

9

@LuisSalvano Wirusolodzy po przeanalizowaniu próbek koronawirusa z wielu krajów stwierdzili, że wirus powstał w dzikiej przyrodzie, a nie w laboratorium, więc darujcie sobie te teorie spiskowe xd

0

@krzychu1526 U mnie przy 850 utworach zajmuje 10 GB. Dodam, że to było pobierane w "Bardzo wysokiej jakości."

0

@krzychu1526 Tyle samo co normalne utwory? Co masz na myśli?

1

@Maniek9444 Na twoje nieszczęście na profilu będzie to widoczne :o Skąd tyle nienawiści?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mankind To zależy od telefonu jakiego chcesz kupić. Ja ostatnie 3 moje telefony kupiłem w X komie, bo właśnie tam była promka na telefony, które chciałem.

3

@kubix05 Na Nintendo Switchu Mario przechodzi kolejna młodość, będę musiał chyba w końcu nabyć ta konsolkę ;p

0

@tadzik447 Sony to ma aktualnie ciekawą strategie marketingowe. Wypuszczają takie gry na PC, które mogą doczekac się kontynuacji na ich nowej konsoli, a z tego co pamiętam to druga część Horizon jest już tworzona.

0

Chcą mi stopić telefon D:
https://ibb.co/9ZFRf0c

3

@kolo123 Gdzie was zamkną?

1

@norbi77 Bullshit. "Różnorodność genów i sekwencji regulatorowych w genomach wirusów dostarcza wielu użytecznych elementów stosowanych w inżynierii genetycznej, biologii molekularnej i biotechnologii. "
Poczytaj sobie chociaż o wykorzystywaniu wirusów w biotechnologii ;p

48

Spokojnie, Tabas to jest świr, przeniesie wszystkie mecze z La Liga do USA xD

0

@ArdoFCB Tramwaje czy MPK również są zapchane przez ludzi w godzinach szczytu, również powinniśmy zabronić?

0

@ArdoFCB Bo do samych galerii nie przychodzą tłumy.. Same $hit.

2

@xaviorek6 Nie łatwiej byłoby wkleić samego linku do posta? ;o

0

@Filipowski @Hushovt Brat bliźniak?

0

@Katalończyk 99 Ale jak to się ma rozwinąć? Lepiej na pewno nie będzie dopóki skuteczna szczepionka nie trafi w obieg, a na to nie ma co liczyć w najbliższych miesiącach ;p

1

@dominik127pl No, na pewno nie on xDD

0

@robsesh Fake, Mariuszek nie używa emotek ;D

3

@nuter27 We Francji również podjeli decyzję o zamknięciu szkół i żłobków, więc to nie tylko Polsce ;) a to, że aktualnie wirus nie jest niebezpieczny nie oznacza od razu, że taki pozostanie, w każdej chwili mogą dojść nowe objawy.

0

@KxxvK W tej chwili Coming out nabrał nowego znaczenia.

2

@DonAndrzejos O dzięki, właśnie o to mi chodziło ;p

0

To będzie głupie pytanie, ale jak nazywa się fachowo papier, którym mogę owinąć przesyłkę? xD

3

@prokofiew Czytałem już wcześniej, to artykuł chyba z przed kilku dni. Niczego odkrywczego tam nie napisał. Dodałbym tylko, że choć śmiertelność jest niska to liczba zarażonych ciągle rośnie i wystarczy tylko, żeby wirus się zmutował i doszły nowe groźniejsze objawy do wcześniej zarażonych osób, wtedy może stać się tragedia. Aktualnie to nie ma co siać paniki, tylko jak najszybciej wprowadzić skuteczny lek do obiegu.

6

@prokofiew Heh, a po czym to wywnioskowałeś, że akurat ten artykuł jest tym, który ukazuje prawde ;D

5

@jeyx77x Na miłość Boską darujcie sobie tego Puiga chociaż w LM. Wystarczy, że Ansu będzie pewnie latał w pierwszym składzie. Tak poza tym to Puig teraz ciągle gra w rezerwach.

0

@DaPi Mariah Carey - Without You xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?