4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Xwowrak Oczywiście, że nie mają tych wszystkich przepisów w głowie, magia telewizji ;)
0
Kurierzy normalnie jeżdżą? Słuchawki mi się porwały w najlepszym momencie i nie wiem czy jest sens zamawiania.
0
@NaFazieHitman W takim razie zapraszam do zapoznania się z Top 10 najlepszych produkcji filmowych o wirusach, pandemii i masowej zagładzie.
https://www.antyradio.pl/Filmy-i-seriale/Filmy/Top-10-najlepsze-produkcje-o-wirusach-pandemii-i-masowej-zagladzie-39660
0
@Hiacynk Dziwię się, że jeszcze nie ma zakładu "Kiedy naukowcy wynajdą szczepionkę?" ;D
6
@heniek168 Nie wiem co w tym złego. Lepsze to niż paradowanie po ulicy ;D
0
@NaFazieHitman Chodzili po miastach? Chłopie, Wuhan wyglądało jak miasto widmo, większość siedziała w domach ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@NaFazieHitman W Chinach jak każą siedzieć w domu to ludzie siedzą, u nas tak nie ma ;p
0
@malyras Fajny pieseł na avatarze. Gdzie kupiłeś taka czapkę?
0
@avanes Większość panikarzy i tak siedzi na TVP. Ja akurat mam ochotę obejrzeć jakiś dobry film o pandemii, nikt przecież na siłę nie każe tego oglądać :p
PS Mogliby puścić "Jestem Legendą".
0
@barcelonaLM Z makaronikiem ładnie wyszła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Morawiecki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/adam1p3/status/1238540877624225793
1
@Hushovt Poszło panie na PW.
0
@Chwytliwy Ma, przesłać Ci sąsiad?
2
@NeroTFP Na poprawe samopoczucia to warto sprawdzić jej nudesy ;)
0
Netflixa kurła daliby za friko xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fartlow Ale beczunia xD
0
@barcelonaLM Jak kazda inna restauracja z obsługą na wynos.
0
@DaPi Wygląda jak orzech, lubię orzechy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakieś zakładziki na dzisiaj? Może jakaś liga Meksykańska, albo Ekwadorska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Avada Kedavra Ej, film trzymał jako tako poziom, a tym bardziej efekty specjalne ;D
0
@xVENUMx Nikt samochód nie porysuje, bo będą bać się podejść xD
82
@Janiama Słodki Jezu, koniec świata. Ratuj nas @Janiama
3
@IronSanHybrid Pamiętam jak kiedyś z kumplami za dzieciaka ulepiliśmy takiego 3 metrowego gutasa na środku ulicy.. Reakcja ludzi bezcenna xD
1
@MesQueUnClub96 Aktualizowana live https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
0
@xVENUMx Mnie już normalne trzęsie, może jakiś zakładzik?