2

@Xwowrak Oczywiście, że nie mają tych wszystkich przepisów w głowie, magia telewizji ;)

0

Kurierzy normalnie jeżdżą? Słuchawki mi się porwały w najlepszym momencie i nie wiem czy jest sens zamawiania.

0

@NaFazieHitman W takim razie zapraszam do zapoznania się z Top 10 najlepszych produkcji filmowych o wirusach, pandemii i masowej zagładzie.
https://www.antyradio.pl/Filmy-i-seriale/Filmy/Top-10-najlepsze-produkcje-o-wirusach-pandemii-i-masowej-zagladzie-39660

0

@Hiacynk Dziwię się, że jeszcze nie ma zakładu "Kiedy naukowcy wynajdą szczepionkę?" ;D

6

@heniek168 Nie wiem co w tym złego. Lepsze to niż paradowanie po ulicy ;D


0

@NaFazieHitman Chodzili po miastach? Chłopie, Wuhan wyglądało jak miasto widmo, większość siedziała w domach ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@NaFazieHitman W Chinach jak każą siedzieć w domu to ludzie siedzą, u nas tak nie ma ;p

0

@malyras Fajny pieseł na avatarze. Gdzie kupiłeś taka czapkę?

0

@avanes Większość panikarzy i tak siedzi na TVP. Ja akurat mam ochotę obejrzeć jakiś dobry film o pandemii, nikt przecież na siłę nie każe tego oglądać :p

PS Mogliby puścić "Jestem Legendą".

0

@barcelonaLM Z makaronikiem ładnie wyszła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

1

@Hushovt Poszło panie na PW.

0

@Chwytliwy Ma, przesłać Ci sąsiad?

2

@NeroTFP Na poprawe samopoczucia to warto sprawdzić jej nudesy ;)

0

Netflixa kurła daliby za friko xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fartlow Ale beczunia xD

0

@barcelonaLM Jak kazda inna restauracja z obsługą na wynos.

0

@DaPi Wygląda jak orzech, lubię orzechy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakieś zakładziki na dzisiaj? Może jakaś liga Meksykańska, albo Ekwadorska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Avada Kedavra Ej, film trzymał jako tako poziom, a tym bardziej efekty specjalne ;D

0

@xVENUMx Nikt samochód nie porysuje, bo będą bać się podejść xD

82

@Janiama Słodki Jezu, koniec świata. Ratuj nas @Janiama

3

@IronSanHybrid Pamiętam jak kiedyś z kumplami za dzieciaka ulepiliśmy takiego 3 metrowego gutasa na środku ulicy.. Reakcja ludzi bezcenna xD

0

@xVENUMx Mnie już normalne trzęsie, może jakiś zakładzik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?