4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@zodiak_10 @jeyx77x Chłop przyjechał do Paryża mówiąc, że to jego miasto, a nie ich. To uciszyli dziaciaczka xd
0
@Mathew86 To Zieliński, pierwszy po lewej? xD
0
@fart Ale mi nie chodzi o to jak my gramy. Tylko o to Atletico co prezentuje. Jakbyśmy przegrali w takim stylu co Live to byłby taki sam płacz co Kloppa, czyli zabunkrowali się, grali antyfutbol itd.
0
@fart Zobaczymy co powiesz jak Atletico zagra tak samo z Barcą :/
1
@arasz1819 Mały, pyszny?
0
@sokot Uefalona nie wzięła się bez przyczyny ;D
0
@YoungTalents Atletico wystąpiło w roli prostytutki. Dali się ru**ać przez 90 min pod polem karnym, żeby potem dostać nagrode xd
0
@Chaoss Wujek Google.
0
@kuz Przecież Daniele Rugani jest zarażony wirusem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barwindg @Xavinho54 Do tego 12 asyst w sezonie, tyle co Messi.
0
Ale podanie Mane. ;O
0
@Messibestplayerintheworld Oni na każdych wyjazdach w LM tak grają. Druga Barca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niezłe te taktyki Atletico, wybijanie piłki pod własne pole karne, strzały z połowy boiska.
3
Costa schodząc z boiska chyba zmówił szybką litanie xD
3
Atletico chyba pozazdrościło Live tych celnych strzałów w Madrycie ;d
0
@DaPi Jak tam ten twój Dortmund i Atletico się bawią? ;D
0
@masakrator05 Zaryzykują wyjście z własnej bramki? No way xD
0
Jechać z tym Chorizmo.
2
@Mesi12 Najlepsza taktyka na autobusy, a nie głupie klepanie w środku pola
0
@FeloRPS Najpierw to niech oddadzą celny strzał xd
0
@ArterkHD PSG I BTTS na Anfield.
0
@Keriox Większe szkody? Wirus się skończy to ludzie nie będą musieli latac po sklepach, bo będą mieli już zapasy ;D
1
@Elosek A czemu ma nie wrócić? ;D
0
@KapiFCB @FeloRPS PSG u siebie przegrało ostatni raz w październiku zeszłego roku, straciło tylko 3 bramki w LM.
0
@FeloRPS Borussia zbyt często się potyka, jakoś w to nie wierzę. Natomiast na Anfield wydaje mi sie, że będzie strzelanina, a czy Atletico pójdzie za ciosem to nie jestem pewien.
1
@cchesterr43 Reds malinowy, jak szaleć to szaleć.
0
Pewniaczek. Zrobił dwa kolejne takie same kupony za podobną kwotę.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDMwMDcxNzAyNTkwMDrRwryFIGQH91RgrSw=
1
@koziar Niech ten kozak Guardiola w końcu wygra tą LM (nie licząc Barcy), bo coś mu nie wychodzi.