11

@zodiak_10 @jeyx77x Chłop przyjechał do Paryża mówiąc, że to jego miasto, a nie ich. To uciszyli dziaciaczka xd

0

@Mathew86 To Zieliński, pierwszy po lewej? xD

0

@fart Ale mi nie chodzi o to jak my gramy. Tylko o to Atletico co prezentuje. Jakbyśmy przegrali w takim stylu co Live to byłby taki sam płacz co Kloppa, czyli zabunkrowali się, grali antyfutbol itd.

0

@fart Zobaczymy co powiesz jak Atletico zagra tak samo z Barcą :/

1

@arasz1819 Mały, pyszny?

0

@sokot Uefalona nie wzięła się bez przyczyny ;D

0

@YoungTalents Atletico wystąpiło w roli prostytutki. Dali się ru**ać przez 90 min pod polem karnym, żeby potem dostać nagrode xd

0

@Chaoss Wujek Google.

0

@kuz Przecież Daniele Rugani jest zarażony wirusem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barwindg @Xavinho54 Do tego 12 asyst w sezonie, tyle co Messi.

0

Ale podanie Mane. ;O

0

@Messibestplayerintheworld Oni na każdych wyjazdach w LM tak grają. Druga Barca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niezłe te taktyki Atletico, wybijanie piłki pod własne pole karne, strzały z połowy boiska.

3

Costa schodząc z boiska chyba zmówił szybką litanie xD

3

Atletico chyba pozazdrościło Live tych celnych strzałów w Madrycie ;d

0

@DaPi Jak tam ten twój Dortmund i Atletico się bawią? ;D

0

@masakrator05 Zaryzykują wyjście z własnej bramki? No way xD

0

Jechać z tym Chorizmo.

2

@Mesi12 Najlepsza taktyka na autobusy, a nie głupie klepanie w środku pola

0

@FeloRPS Najpierw to niech oddadzą celny strzał xd

0

@ArterkHD PSG I BTTS na Anfield.

0

@Keriox Większe szkody? Wirus się skończy to ludzie nie będą musieli latac po sklepach, bo będą mieli już zapasy ;D

1

@Elosek A czemu ma nie wrócić? ;D

0

@KapiFCB @FeloRPS PSG u siebie przegrało ostatni raz w październiku zeszłego roku, straciło tylko 3 bramki w LM.

0

@FeloRPS Borussia zbyt często się potyka, jakoś w to nie wierzę. Natomiast na Anfield wydaje mi sie, że będzie strzelanina, a czy Atletico pójdzie za ciosem to nie jestem pewien.

1

@cchesterr43 Reds malinowy, jak szaleć to szaleć.

0

1

@koziar Niech ten kozak Guardiola w końcu wygra tą LM (nie licząc Barcy), bo coś mu nie wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?