0

Rozwiążmy to raz na zawsze. Czy La Rambla lubi Liverpool?

https://strawpoll.com/7s973rge

1

@FafitFCB Borówki amerykańskie lepsze ;p

1

@Maker0 Nie ma kontuzji, nie jest na urodzinach siostry i nie ma go na stadionie. Mam nadzieję, że twoje życie w tej chwili nabrało sensu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Grają już.

1

@Shado Nie szczekaj.

6

@Avada Kedavra Tyle to było z potężnego Coutinho xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ehh, a ja głupi postawiłem na BTTS w meczu z Bayernem xD

0

@KyloFCB Odważnie ;D
PS Jaki to buk?

1

@olek_____5 Co? xD

2

@Mow_mi_Douglas To, że został powołany nie oznacza od razu, że wyjdzie w pierwszym składzie ;)

2

@Rewolucja123 Dzisiaj o 19.

1

Team Liquid czy Navi? Szykuje się wyrównany meczyk ;o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Nano22 Fajnie jest wygrać do zera, ale oglądanie meczy to dalej dla mnie przede wszystkim rozrywka, nie ważne czy to Barcelona gra czy ktoś inny, wolę jak się dzieje w meczu. Takie 4-0 to dla mnie dobre do snu, a po 8-4 chciałoby się obejrzeć kolejny mecz.

0

@Nano22 Chcesz poznać moja aktualną datę urodzenia czy jeszcze tą kiedy byłem motylem za życia?

3

@badej60 Wystaw 2x drożej na Allegro. Na pewno komuś pomogą.

1

@Bykunn Zgadzam się z tym "Litem". Moja matka ma w nawyku ich kupowanie, a po roku używania praktycznie nie nadają się do niczego. Działają ze 3 razy gorzej..

15

@Cyzix W Barcelonie nie odbyły się targi MWC, a teraz z GDC rezygnują takie firmy jak Sony, Microsoft czy Epic Games, bo się boją o pracowników. To było do przewidzenia, że to się stanie przy tak dużych imprezach, a że u nas tak sprawnie to wszystko działa i dopiero dzień przed IEM decydują się na takie rzeczy to zasługuje na oklaski...

0

@masakrator05 Choć w pewnych momentach była nielogiczna to klimat swój miała. Polecam poczytać ;D
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/artykuly/wszystkie-grzechy-heavy-rain/ny78cv2

0

Bordalas to chyba leci po jakiś rekord żółtych kartek xD

0

@zawsze_barca Po jego tweetach można wnioskować, że to jakiś troll followersów sobie nazbierał ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Danny Gaucho No bo jak tak można. Inni już "dostali" koronaświra, a Polska jak zawsze na szarym końcu..

1

@gimmeq1 Klawiter dostał

0

Jak myślicie Ajax dzisiaj jest w stanie dojechać Getafe?

0

@amanter Wypadałoby, gdyby dziennikarze nie zadawali po 50 razy tego samego pytania, temu samemu piłkarzowi :p

1

@DLFCB Czasem się zastanawiam czy piłkarze w kontraktach nie mają zapisanej jakiejś wzmianki w stylu "Najlepszy jest Leo, pamiętaj. Od dzisiaj będziesz tak mówił w wywiadach."
PS Zapomniałem dopisać, że Messi jest najlepszy, bo komentarz się nie przyjmie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?