4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozwiążmy to raz na zawsze. Czy La Rambla lubi Liverpool?
https://strawpoll.com/7s973rge
1
@FafitFCB Borówki amerykańskie lepsze ;p
1
@Maker0 Nie ma kontuzji, nie jest na urodzinach siostry i nie ma go na stadionie. Mam nadzieję, że twoje życie w tej chwili nabrało sensu :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Grają już.
1
@Shado Nie szczekaj.
6
@Avada Kedavra Tyle to było z potężnego Coutinho xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ehh, a ja głupi postawiłem na BTTS w meczu z Bayernem xD
0
@KyloFCB Odważnie ;D
PS Jaki to buk?
1
@olek_____5 Co? xD
2
@Mow_mi_Douglas To, że został powołany nie oznacza od razu, że wyjdzie w pierwszym składzie ;)
2
@Rewolucja123 Dzisiaj o 19.
1
Team Liquid czy Navi? Szykuje się wyrównany meczyk ;o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Nano22 Fajnie jest wygrać do zera, ale oglądanie meczy to dalej dla mnie przede wszystkim rozrywka, nie ważne czy to Barcelona gra czy ktoś inny, wolę jak się dzieje w meczu. Takie 4-0 to dla mnie dobre do snu, a po 8-4 chciałoby się obejrzeć kolejny mecz.
0
@Nano22 Chcesz poznać moja aktualną datę urodzenia czy jeszcze tą kiedy byłem motylem za życia?
3
@badej60 Wystaw 2x drożej na Allegro. Na pewno komuś pomogą.
1
@Bykunn Zgadzam się z tym "Litem". Moja matka ma w nawyku ich kupowanie, a po roku używania praktycznie nie nadają się do niczego. Działają ze 3 razy gorzej..
15
@Cyzix W Barcelonie nie odbyły się targi MWC, a teraz z GDC rezygnują takie firmy jak Sony, Microsoft czy Epic Games, bo się boją o pracowników. To było do przewidzenia, że to się stanie przy tak dużych imprezach, a że u nas tak sprawnie to wszystko działa i dopiero dzień przed IEM decydują się na takie rzeczy to zasługuje na oklaski...
0
@masakrator05 Choć w pewnych momentach była nielogiczna to klimat swój miała. Polecam poczytać ;D
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/artykuly/wszystkie-grzechy-heavy-rain/ny78cv2
0
Bordalas to chyba leci po jakiś rekord żółtych kartek xD
0
@zawsze_barca Po jego tweetach można wnioskować, że to jakiś troll followersów sobie nazbierał ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Danny Gaucho No bo jak tak można. Inni już "dostali" koronaświra, a Polska jak zawsze na szarym końcu..
1
@gimmeq1 Klawiter dostał
0
Jak myślicie Ajax dzisiaj jest w stanie dojechać Getafe?
0
@amanter Wypadałoby, gdyby dziennikarze nie zadawali po 50 razy tego samego pytania, temu samemu piłkarzowi :p
1
@DLFCB Czasem się zastanawiam czy piłkarze w kontraktach nie mają zapisanej jakiejś wzmianki w stylu "Najlepszy jest Leo, pamiętaj. Od dzisiaj będziesz tak mówił w wywiadach."
PS Zapomniałem dopisać, że Messi jest najlepszy, bo komentarz się nie przyjmie xD