14

@kerouac Piła, kilofy? Tak śmiechem, żartem, ale mogli to być Cosplayerzy wracający z E3.

0

@Adamski69 Ja ostatnio obudziłem śmiejąc się jak idiota do siebie, gdy usłyszałem, że mam ksywę "Budyń" w tym śnie. Jednak można wstawać z uśmiechem na twarzy ;D

0

@piotrek1315 Na to wygląda.

0

@piotrek1315 Brak poczucia humoru.

25

Również nie lubicie jak w taksówce jest cisza? Koleś prowadzi, bez włączonego radia, tylko co chwilę te pikanie z ich bazy głównej. W takich sytuacjach często nie wytrzymuje i muszę coś powiedzieć cokolwiek, żeby tylko przełamać tą ciszę. Ostatnio jadąc do pracy właśnie taksówką (bo mogę) zdarzyła się taka sytuacja, cisza jak makiem zasiał, tylko te cholerne pikanie. Wtedy kompletnie zaspany, bez namysłu, zapytałem się dosadnie
- "Co pan sądzi o sytuacji geopolitycznej w Indonezji?"
Skąd mi się to wzięło to nie mam pojęcia, myślałem, że nic nie odpowie, a dziadyka jak się rozgadał to pruł dupę całą drogę do pracy. Jaki jest morał tej opowieści? Siedzieć cicho..

0

@DonMatteo901 Cyrk, cyrkiem, ale kasa dalej płynie. W tym roku jeszcze odbędzie się edycja Fame MMA w UK.

0

@olejtm Obczaj sobie Zalando Lounge

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Jordi10 Bo tak będzie, Barca zostanie pokazana w jak najlepszym świetle. Nie ważne jak to wygląda od środka.

0

@michaleu @ViscaBarca123 Zamiast się śmiać, byście poprawili chłopaka D:

1

@baczmus i przy okazji razisz go prądem? ;D

15

@SeeleyBooth Walkę z El Jarkiem nigdy nie można traktować jako zabawę ;)

0

@Wiktoria13 O życiu, polityce itd.
Edit. A tak na serio


3

@kiper09 Śmiechem żartem, ale chodzą takie słuchy, że Mundial w 1942 faktycznie mógł się odbyć ;)
Tutaj masz ciekawy artykuł https://rfbl.pl/mundial-1942/

1

@PatrychoO Będzie udawane, że ten quiz nigdy się nie odbył ;D

4

@bolo93 Wydaje ci się. Twój uraz jest spowodowany wysoką wygraną "Realu".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Najpiękniejszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Znowu samobój ratuje Barce..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@olejtm Wygląda legit.
https://fashionbiznes.pl/modivo-sklep-stacjonarny/
PS Aż sobie zapisze stronkę na później :p

0

@damianex10 A tak z ciekawości. Ktoś wie czy Dembuś zna języki niemiecki?

2

@Grzesior667 Idealnie będzie jej pasować rola kowbojki na rumaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Phatro To oznacza, że jesteś zdrowy. W sensie, no homo, my friend.

2

@Socjopata Jeszcze nie odpaliłem, a już spodobała mi się ta pani z miniaturki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VanBest Tak się zbija polecenia na swieżakach.

0

@deyna2018 Właśnie zakupiłem subskrypcje testowa na HBO i będę odpalał Watchmen. Z ocen wynika, że to może być serial roku :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?