4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy na HBO jest możliwość wyłączenia lektora na rzecz samych polskich napisów jak na Netflixie?
10
@kluivert99 A jak jeszcze dodatkowo nasiąkneła wodą to zgon na miejscu murowany ;D
1
@sebasek99 Biała strona mocy. Skończy się demokracja..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Transu96 Z tymi zakolami to może sobie co najwyżej ogon zapuścić na czole.
1
@piotrek1315 A ludzie później dziwią się wyników głosowania na ZP. Ktoś nie oglądał chociażby Messiego przez dany sezon to skąd ma wiedzieć, że był lepszy choć statystki miał gorsze :p
1
@XBlairrX Śmieszne, bo my 2 kolejki wcześniej również tak uważaliśmy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@takisobiektos Drugi Teodorczyk. Sezon życia i potem słuch po nim zaginął.. Błędem było pójście do Milanu, jeśli chodzi o Piątka.
0
@Arkon Recenzje są świetne. Ja już nie mogę się doczekać. Fajnie, że zdecydowali się na serial, a nie film.
0
@Criss18Barca Ale będzie to nieopłacalne. Konsolowcy nie będą grali w tego typu grę. FM nie ma dużych wymagań odpalisz na praktycznie każdym kompiem, a jak nie to masz jeszcze opcje zagrania na telefonie w FM'a.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Criss18Barca Nie ma i to wydaje się chyba normalne. Przecież nie będziesz męczył się grając na padzie w Managera :p
3
@l0Messini Może zbierał na gołąbki na obiad dla mamy.
0
@miszel1431 Moda na Sukces.
Jak Cię wciągnie to pewnie z rok minie zanim obejrzysz wszystkie odcinki xd
0
@Skaramuczi Telefon.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
La Rambla prawdę Ci powie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7849083
1
La Rambla pewna wygranej, którejś z drużyn? To może oznaczać tylko jedno. Do boju United ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BigShaq A wygląda jakby jego brzuszek był niezadowolony.
1
@Phatro Lepszym pytaniem będzie czy Barcelona jest w stanie nas zaskoczyć. Patrząc na to, że jest to wyjazd w LM.
8
@jachuu9 3 razy "Nie", dziękujemy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@msmsms Też mi pajacerka. Jesień nie należy do najcieplejszych pór roku. To nakładają sweter i wchodzą pod koc. Co w tym dziwnego? Moja dziewczyna czy siostra często tak robią, gdy zbliżają się chłodniejsze dni. Ludzie się nagle obudzili jakby to było jakieś nowe zjawisko, a co druga kobita to robiła i robi.. No chyba, że to robi facet to już coś nie halo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@msmsms Jesienieraki są spoko. Sam byś wszedł pod kocyk, ale boisz się przyznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Pojawiły się pierwsze oceny serialu Watchmen. Słodki Jezu, ale hit :O
A ostatnie nie miałem co oglądać :p
Vox – 10/10
Time – 10/10
Indie Wire – 10/10
JoBlo's Movie Emporium – 10/10
The Washington Times – 10/10
Collider – 10/10
Deen of Geek – 5/5
Entertainment Weekly – 9,1/10
The Hollywood Reporter – 9/10
Slashfilm – 9/10
ComicBookMovie – 9/10
Rolling Stone – 4/5
USA Today – 3/4
AV Club – 8,5/10
0
@Homeopata8989 Tylko, że Suarez w tamtym momencie miał coś czego aktualnie nie posiada. Potrafił grać do końca, przepychać się, a później walić łapą w murawe ze złości, że coś nie wyszło, a teraz? Hmm, potrafi mieć pretensje do kolegi.z drużyny, że źle podał, albo do sędziego, że nie odgwizdał jego symulki :(
0
@PanPatrykk Nie chowaj się. Czekaj z butelką.