4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Phatro Tylko zwycięstwo, remis może sporo namieszać w grupie. Szczególnie, że Bvb będzie grało otwartą piłkę. Z Interem będzie ciężej niż z Bvb. Jak na razie Inter straciło jedną bramkę w 3 ostatnich meczach.
4
@Kapitan hawk https://x.com/josemaboludo/status/1173588315238469632
12
Leje xDD Niezły Photoshop xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@didzejos Phi, na wf-ie nie takie rzeczy się robiło..
0
@koszol Możesz nie tak głośno..
19
@koszol Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie..
2
@Tom0VeB lol, chyba za późno.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@szymon351
0
@Filip_10 Tutaj nie chodzi o gusta, tylko o zwykłą spine. To już tradycja.
2
@LuisSalvano Bardzo dużo osób, uwierz mi.
0
@Commando a ty nie jesteś Messim.
24
@Commando Zaczyna się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Lenioq Używana kosztuje grosze..
7
@AdrianGajewski2005 Konto VIP, że tak powiem.
0
@A_Gomesinho_21 Czyli jednak blokujemy jego numer? Dzwonię do Bartka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! Barcelona to nie jest Dom opieki dla piłkarzy po 30, że będą sobie siedzieć na ławeczce do zakończenia kariery, zbijać dalej kokosy i przy okazji blokując innych piłkarzy, bo łaskawy pan sam powie, kiedy odejdzie z klubu..
1
@NGTRX Zgadzam się z tobą, ale temu panu chodzi o zostanie Rakiety za zasługi w klubie i to on zadecyduje, kiedy odejdzie. Co jest moim zdaniem po prostu śmieszne.
5
@A_Gomesinho_21 Strzelił bramkę w finale LM. Wow! Moim zdaniem jego numer na koszulce powinien zostać zastrzeżony w Barcelonie. No, Bohater! ;D
8
@Katalonbar a jak myślisz? ;D
5
@A_Gomesinho_21 Nie porównuj takich piłkarzy do Rakitica. Oni spędzili w tym klubie praktycznie całe życie..
0
@A_Gomesinho_21 Czyli idąc tym tokiem rozumowania powinien odejść za friko za zasługi, bo on chce zostać.. Po co my w ogóle sprzedajemy piłkarzy oddajmy za friko, mniejsze zamieszanie..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
@kenneth99 Chłop co dostał laga mózgu KEKW
0
Komentarz usunięty przez użytkownika