0

@Phatro Tylko zwycięstwo, remis może sporo namieszać w grupie. Szczególnie, że Bvb będzie grało otwartą piłkę. Z Interem będzie ciężej niż z Bvb. Jak na razie Inter straciło jedną bramkę w 3 ostatnich meczach.

12

Leje xDD Niezły Photoshop xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@didzejos Phi, na wf-ie nie takie rzeczy się robiło..

0

@koszol Możesz nie tak głośno..

19

@koszol Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie..

2

@Tom0VeB lol, chyba za późno.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

0

@Filip_10 Tutaj nie chodzi o gusta, tylko o zwykłą spine. To już tradycja.

2

@LuisSalvano Bardzo dużo osób, uwierz mi.

0

@Commando a ty nie jesteś Messim.

24

@Commando Zaczyna się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Lenioq Używana kosztuje grosze..

7

@AdrianGajewski2005 Konto VIP, że tak powiem.

0

@A_Gomesinho_21 Czyli jednak blokujemy jego numer? Dzwonię do Bartka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Barcelona to nie jest Dom opieki dla piłkarzy po 30, że będą sobie siedzieć na ławeczce do zakończenia kariery, zbijać dalej kokosy i przy okazji blokując innych piłkarzy, bo łaskawy pan sam powie, kiedy odejdzie z klubu..

1

@NGTRX Zgadzam się z tobą, ale temu panu chodzi o zostanie Rakiety za zasługi w klubie i to on zadecyduje, kiedy odejdzie. Co jest moim zdaniem po prostu śmieszne.

5

@A_Gomesinho_21 Strzelił bramkę w finale LM. Wow! Moim zdaniem jego numer na koszulce powinien zostać zastrzeżony w Barcelonie. No, Bohater! ;D

8

@Katalonbar a jak myślisz? ;D

5

@A_Gomesinho_21 Nie porównuj takich piłkarzy do Rakitica. Oni spędzili w tym klubie praktycznie całe życie..

0

@A_Gomesinho_21 Czyli idąc tym tokiem rozumowania powinien odejść za friko za zasługi, bo on chce zostać.. Po co my w ogóle sprzedajemy piłkarzy oddajmy za friko, mniejsze zamieszanie..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

@kenneth99 Chłop co dostał laga mózgu KEKW

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?