4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu Co ty, żeś się tak uczepił tego Juve? :D Oni co sezon na początku maja trudności w wejście na najwyższe obroty.
2
@Grzesior667 Odpalaj Jeffa i to lepiej przed meczem ominie Cię najgorsze ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tombard Przecież i tak ludzie na La Rambli ich używają? xD
1
@kuz Tylko w porównaniu do nas posiadają działające emotikonki xd
4
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Był jakiś przypadek piłkarza, który po zakończeniu kariery został sędzią?
0
@Kcprlxx
Na starym jest przerwa techniczna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ratamahatta i tylko Jarek będzie miał do nich dostęp xd
Edit. Ej, mają polecenia xd
0
@kenneth99 ja przez pół roku nie miałem żadnej. Dopiero dwa dni temu przy wyłączaniu komputera z automatu odpaliła się aktualizacja.
6
Ciekawe kiedy na stronie białych pojawi się jakiś RealInfo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ranger3120 https://rmadryt.pl/ nowy adres
0
@Zip lat.
1
@Vhaeraun To zaktualizuj, będziesz miał spokój. Teraz aktualizacje są co pół roku
0
@mateofal Zacznijmy od tego, że ta Barca od dwóch lat nie miała podejścia do tych zespołów xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurs 6.50 na Valencie. Troszkę kusi, nie powiem ;D
1
@sebasek99 The Strokes na drugim < 3 aż mnie naszła ochota na kawałek "Last Nite"
0
@Suzu na wyjeździe KEKW
2
@kamilop A już myślałem, że ogłosisz transfer Neymara.
0
@Socjopata Trzeba dodać, że wtedy to miał jeszcze 17 lat.
0
@Transu96 To już Power Soccer był ciekawszy xD
0
Każdy mów coś o Fife czy Pesie? A czy ktoś pamięta taką grę jak Urban Freestyle Soccer, mój Boże. Co to była za giera Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sebasek99 Fifa Street. Zamykam Dyskusje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin000019 Epic Games niestety wykupiło sobie na wyłączność, a wersja na steamie będzie dostępna dopiero za jakieś pół roku. Natomiast jeśli chodzi o Greedfall to nic nie stoi na drodze, żeby włączyć jakiś zapisek live z któregoś dnia, polecam u Rocka oglądać.