0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda, że zwroty w sklepie Playstation nie działają na tej samej zasadzie co na steamie :/

1

@AssisMoreira Przecież to jest zwykły bug niezlikwidowany od kilku lat, żadna nowość.

0

@Phatro No niestety płacić ponad 200 zł za to co oferuje PES to jest stanowczo za dużo w porównaniu do Fify w której jest od groma różnorakich trybów gry, a tryb Volt to jest granie na nostalgii graczy Fifa Street, grr..

2

@barcelonaLM Dzisiaj na La Rambli dowiedziałem się, że jest lepszy niż taki De Bruyne.

0

@Phatro a w szczególności na PC z którego Konami niedługo zrezygnuje, bo uwaga w poprzednią osłonę w najgorętszym momencie grało... 6,5k graczy, to jest śmiech na sali dla takiej firmy jak Konami. Indyki przy premierach swoich gier potrafią przyciągnąć większą ilość graczy.

1

@norbi77 Nie gameplay, tylko animacje, tym się wszyscy podniecają. Gameplay jest na dennym poziomie, gdzie na najwyższym poziomie trudności można strzelać bramkarzowi z połowy boiska i przerzuty z lewej do prawej, które bugują obrońców przeciwnika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 jakość/cena

2

@Remi70 Nie musi ;D

0

@Nolife1899 No raczej nie inaczej, do Polaka rodaka?!

0

@Chwytliwy Offtopic.
Pryszcze to +50 % do umiejętności programowania.

0

@DC7 Ale po co od razu krzyczeć?

0

Zapowiedziano grę z uniwersum Resident Evil ma to być coop w stylu Left 4 Dead < 3


6

@barcelonaLM Neymar.

0

@ArterkHD "Body Language", a tutaj próbka tej nutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zaraz wywalę tej reklamie z dyńki... No nie wytrzymie!!

0

@Rewolucja123 Tylko, że ta reklama nie chce zniknąć @Moderacja

7

@insp1re Akurat za Valdka to nie będzie żadne zaskoczenie tyko norma ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Antimadridista~ Obie gry mają kategorie wiekową Pegi 3, dzieciaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Co miało znaczyć "ach, CZYLI dołączasz do..". Czyżby miał przy okazji jakieś inne oferty na stole?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Madden NFL 20 jest za friko na Origin przez wekeend jakby ktoś chciał spróbować.
Edit. O kurła to już niedziela xD

11

@SuperPatsonFCB Mi się wydaję, że chodzi bardziej o wolną, gdzie to użytkownicy tworzą zawartość.

2

0

@Messibestplayerintheworld przypomnę tylko, że w meczu z Totkami zagraliśmy tylko pierwszą połowe fenomenalnie, w drugiej przez bite 30 minut nie potrafiliśmy wyjść ze swojego pola karnego ;D

0

Dawaj do Hiszpanii, mordo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?