4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda, że zwroty w sklepie Playstation nie działają na tej samej zasadzie co na steamie :/
1
@AssisMoreira Przecież to jest zwykły bug niezlikwidowany od kilku lat, żadna nowość.
0
@Phatro No niestety płacić ponad 200 zł za to co oferuje PES to jest stanowczo za dużo w porównaniu do Fify w której jest od groma różnorakich trybów gry, a tryb Volt to jest granie na nostalgii graczy Fifa Street, grr..
2
@barcelonaLM Dzisiaj na La Rambli dowiedziałem się, że jest lepszy niż taki De Bruyne.
0
@Phatro a w szczególności na PC z którego Konami niedługo zrezygnuje, bo uwaga w poprzednią osłonę w najgorętszym momencie grało... 6,5k graczy, to jest śmiech na sali dla takiej firmy jak Konami. Indyki przy premierach swoich gier potrafią przyciągnąć większą ilość graczy.
1
@norbi77 Nie gameplay, tylko animacje, tym się wszyscy podniecają. Gameplay jest na dennym poziomie, gdzie na najwyższym poziomie trudności można strzelać bramkarzowi z połowy boiska i przerzuty z lewej do prawej, które bugują obrońców przeciwnika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 jakość/cena
2
@Remi70 Nie musi ;D
0
@Nolife1899 No raczej nie inaczej, do Polaka rodaka?!
0
@Chwytliwy Offtopic.
Pryszcze to +50 % do umiejętności programowania.
0
@DC7 Ale po co od razu krzyczeć?
0
Zapowiedziano grę z uniwersum Resident Evil ma to być coop w stylu Left 4 Dead < 3
6
@barcelonaLM Neymar.
0
@ArterkHD "Body Language", a tutaj próbka tej nutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zaraz wywalę tej reklamie z dyńki... No nie wytrzymie!!
0
@Rewolucja123 Tylko, że ta reklama nie chce zniknąć @Moderacja
7
@insp1re Akurat za Valdka to nie będzie żadne zaskoczenie tyko norma ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Antimadridista~ Obie gry mają kategorie wiekową Pegi 3, dzieciaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Co miało znaczyć "ach, CZYLI dołączasz do..". Czyżby miał przy okazji jakieś inne oferty na stole?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Madden NFL 20 jest za friko na Origin przez wekeend jakby ktoś chciał spróbować.
Edit. O kurła to już niedziela xD
11
@SuperPatsonFCB Mi się wydaję, że chodzi bardziej o wolną, gdzie to użytkownicy tworzą zawartość.
2
@MarioVeB! ?
0
@Messibestplayerintheworld przypomnę tylko, że w meczu z Totkami zagraliśmy tylko pierwszą połowe fenomenalnie, w drugiej przez bite 30 minut nie potrafiliśmy wyjść ze swojego pola karnego ;D
0
Dawaj do Hiszpanii, mordo.