4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmień płytę, bo tu już nudne ;/
1
https://sport.tvp.pl/42454737/liga-mistrzow-ajax-amsterdam-tottenham-w-tvp-transmisja-online-live-stream
0
Real czy Juve również mieli nie pozwolić na za wiele, a wyszło jak wyszło :D
17
Oczywiście, że kasa do kieszeni, nie bądźmy śmieszni xD
0
tak było.
5
Kolega to chyba dopiero wstał..
0
A ludzie śmiali się ze mnie, kiedy mówiłem, że przegralibyśmy z takim Ajaxem.. so saaaad...
0
Nie wiedziałem, że Barca dzisiaj gra z Totkami, a to ciekawe ;o
5
Ten Hag nie dość, że preferuje podobną piłkę niczym Guardiola to jeszcze wygląda podobnie jak on :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Barca chyba stadiony pomyliła..
4
Weź, bo jeszcze przegrają.. a już chciałem postawić na Ajax, teraz się waham..
0
23/24
1
Pewnie zostanie do otwarcia nowo przebudowanego stadionu.
1
Niektórzy nie potrafią zrozumieć, że w taki sposób karmi się takich trolli..
0
Akurat wczoraj to mieliśmy dwóch asów po lewej stronie w postaci Alby i Coutinho..
0
Sorry, ale Ajax idzie dzisiaj po zwycięstwo! Kurs jest zbyt kuszący po wczorajszej porażce, lepiej się nie dobijać uwierz mi.
0
Bo taka jest prawda, Cou wszedł na taki wysoki poziom dzięki Klopp'owi, który swoim mocnym charakterem potrafił jego zmotywować. U nas ma większą swobodę, ma po prostu robić swoje..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Też tak uważałem, ale nie miałem jaj, żeby obstawić u buka.. Jak zostanie na następny sezon, to wiem na co poleci część wypłaty xD
0
Grał ktoś może w Days Gone i jest mi w stanie powiedzieć czy giera działa w 60 czy 30 fpsach?
0
Czemu nie groz? Kominki groz są najlepsze http://www.groz.pl
1
Jak myślisz, jesteś pierwszą osobą, która zadało dzisiaj takie pytanie?
1
O kur.. aż oplułem monitor. Złoto xD
0
Mnie, albo tego sknerę MarioVeb'a xD
5
A co ma do bycia kapitanem zdobycie Złotej Piłki xD
0
To tak zrób, praca nie zając nie ucieknie.
2
Ty też jesteś Wielki, nie zależnie od wyników, zawsze kochałeś i broniłeś Valverde. Much love < 3
1
Dzisiaj to chyba tylko po flaszkę do sklepu.
0
Do czerwca następnego roku.