2

A co jeśli zostawimy Valverde, żeby prowadził Barce w Lidze i Pucharze Króla, przy czym zatrudnimy drugiego trenera do prowadzenia w LM. Może FIFA się nie skapnie xD

2

Dobra panowie zluzować gumy, dawać na garaże, zapalimy sobie Jeffa.

3

Czyli mamy teraz trzymać do usranej śmierci Valverde, bo wygrywać będzie nam co sezon lige i puchar króla? Bądźmy szczerzy z takim zespołem jaki posiadamy nawet średniej jakości trener wygra lige i puchar.

6

Dwa razy przegrać w takim stylu.. Przecież ten trener już nie odbuduje morali w szatni. Ja niestety nie widzę jego jako trenera Barcy w kolejnym sezonie i nie zdziwię się jak sam podda się do dymisji.

8

Chociażby Erik ten Hag, jest nie do wyciągnięcia? Dobre sobie, idealny trener dla Barcy.

0

A pamiętam jak wszyscy mówili jeszcze przed oficjalnym przyjściem Valverde do Barcy, że jest to osoba stawiająca na młodzików. Ehh..

1

Ciągłe szukanie Messiego było i będzie do końca Ery Leosia w Barcelonie. Przyjdzie taki De Jong to myślisz, że swobodnie będzie rozgrywać piłkę? Nie! Messi będzie to robił.

2

a trener ma stać i klaskać, mówiąc - "dobrze powiedział, tak zróbmy" xD
albo niemrawym głosem wykrztusić "Visca el Barca".. Sorry, ale tak widzę naszego trenera w szatni.

0

Griezmann.. On nie przejdzie do nas, Barca się nie ośmieli po tym jaką szopkę odstawił xD

0

Tu nie chodzi o olanie meczu, tylko brak motywatora w szatni..

0

Barcelona nie leci na Fejmów xD

0

Erik ten Hag !!! W Ajaxie pokazuje jak powinna grać Barcelona ;o

2

Co tu dużo mówić.. La Rambla znowu jak pelikany łyknęli Wielkość Valverde po wysoko wygranym meczu. Nosili go jak Boga przez ostatni tydzień, a Liverpool ściął tych ślepo wierzących kibiców. Nie od dziś było wiadomo, że Barca Valverde nie radzi sobie przy mocnym pressingu ze strony rywala. Było to wyraźnie widać w kilku meczach z tego sezonu, ale zawsze ratował nas nasz Mesjasz ze stałych fragmentów i nie tylko. Wypowiedź Piketa jakoś z przed miesiąca pokazała tylko, że nawet nie raczyli podsumować przegranej z Romą, woleli o tym zapomnieć, a wczorajszy mecz tylko dosadnie to pokazał.. Śmiech na sali..

0

"Od kiedy Ernesto Valverde przejął drużynę w 2017 była ona w rozsypce" Co takiego? Odszedł Neymar i od razu, że Wielka Barca jest w rozsypce. O ironio! Piszesz o tym, że nie naśladował innych trenerów,a to właśnie to czynią nas Barcą, granie mimo wszystko swojej ofensywnej gry, a nie to co teraz jest.. Ani to ofensywna gra, ani defensywna, coś pomiędzy, a to nie może tak wyglądać, że oszczędzamy się od początku sezonu, a pod koniec i tak nie mamy siły grać na pełnych obrotach.. Śmiech na sali.. Kibicuje Barcelonie od 12 lat i jeszcze nigdy nie widziałem tak nudnej gry naszego zespołu, bez polotu, brak świeżości, jak emeryci.. W życiu nie pominąłem tylu meczów Barcelony co w tym sezonie..

PS Sama wypowiedź Piketa z miesiąc temu powinna dać do myślenia, że nawet nie oglądali powtórki przegranego meczu z Romą.. Bo po co podsumować i wyciągnąć wnioski, przecież lepiej jest zapomnieć i udawać, że nic się nie stało.. Tragedia!

1

Roma V2, ale podobno według znawców Valverde, on uczy się na błędach!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Śmiech na sali te całe fajerwerki pod hotelem naszych piłkarzy. Te popierdółki, którymi strzelali to nawet kota by nie obudziły, a co dopiero mnie.. Zero kreatywności i rozmachu..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

The Reds nie przegrali na swoim stadionie w EUROPEJSKICH pucharach od 2014 roku

8

Akurat u nas w pierwszych minutach obrona lubi dostawać wylewu..

0

Zostanie Chorwata oznacza z automatu blokowanie innych piłkarzy, Alenia czy Puig znowu nie dostaną szans, a dochodzi jeszcze De Jong..

5

Ale jeszcze łatwiej jest wykluczyć cały Milan z gry, mając takiego trenera na ławce ;p

15

"W ciągu ostatnich 5 meczy, Piątek dostał tylko 20 podań od kolegów z drużyny."
No to nieźle bawią się w tym Mediolanie xd

0

Coming out. Podobno modne są takie wyznania. Czekam na Socjopate, bo wydaje mi się, że jest Ciepły albo jeszcze gorzej, może być z Sosnowca ;o

2

Jest, napędzany chomikiem.

2

Jestem z Podlasia.

1

Iksde.

13


Reakcja Rio Ferdinanda na wolnego Messiego.

32

Zanucę cały xD.

0

O właśnie tą stronę chodziło, podziękował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?