4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie będę mógł zobaczyć dziś meczu, bo pracuje, a pamiętam, że była jakaś strona do zobaczenia całego meczu bez patrzenia na wynik. Jakby był ktoś miły wysłać to byłoby git gut.
0
Jakich to ja czasów dożyłem, film o Sonic'u niedługo wchodzi do kin xD
"Akcja Sonic the Hedgehog rozgrywa się praktycznie w całości w naszym współczesnym świecie i śledzi losy Sonica, który od lat ukrywa się przed rządowymi agentami, próbującymi poznać tajemnicę jego niezwykłej szybkości."
2
Nie będzie czego zbierać xd Już po meczu z Realem i Juventusem mieli być zrównani z ziemią, ale Hag jest takim trenerem, który umie dostosować się do przeciwnika, przy czym grać dalej ofensywną piłkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale on zostaje na następny sezonu (2019/20) xD
0
Woohoo, ocenianie po jednym meczu pora zacząć :'D
0
2 sezony? Umowa została przedłużona do końca sezonu 2019/2020.
1
Tak, w meczu z Realem i Juventusem też puchnęli,a po kilkunastu minutach wracali do gry. Taki ma plan na grę Hag, wystarczy spojrzeć na poprzednie mecze ;p
0
Więcej goli nie oznacz od razu, że gramy ofensywnie. Ile to razy Messi strzelał z rzutów wolnych, karnych w tym sezonie również było od groma. Ogólnikowo dużo strzelaliśmy w tym sezonie po stałych fragmentach :P
0
Spokojnie, narobią w gacie po drugiej bramce, jak to na angielski zespół przystało xD
0
Podobno my nie posiadamy taki piłkarzy, żeby grać w taki sposób xD
0
I tak więcej osób ceni sobie bardziej nudną grę i wyniki (By Valverde) niż granie ofensywnego futbolu jak na Barce przystało.
0
Szkoda, że taki Real jak i Juventus posiadał doświadczenie,a przegrali :) Akurat Ajax jest zespołem, który umie dostosować się do przeciwnika, przy czym grać swój ofensywny futbol.
0
Poproszę linka, jak można.
1
Ajax zwycięzcą tegorocznej LM, mogę gdzieś to podpisać? Najlepiej u Buka, postawię 5 stówek.
0
Co mnie obchodzą statystyki, jak mecze ogląda się jak na pogrzebie, ale no przecież najważniejsze są wyniki, a nie styl gry.. Również dobrze można oglądać mecz przez Flashscore, bo i tak nic ciekawego nie dzieje się w trakcie meczu..
1
Porównuje poprzednich trenerów, którzy wszyscy grali ofensywnie jak na Barce przystało, były wyniki, były trofea, ale ludzie dalej bronią naszej defensywnej gry jakby Valverde był jakimś taktycznym geniuszem.. Gramy do pierwszej bramki i odpuszczamy (może nam nie strzelą).. Zobaczymy jak ten twój Valverde spiszę się przy Live.. Będzie ten sam płacz co po meczu z Romą..
1
Ajax gra tak jak powinna grać Barcelona. Pokazuje, że futbolem ofensywnym można zajść daleko, a nie jak Barca Valverde oszczędza się od razu od rozpoczęcia sezonu. Śmiech na sali..
0
A patrzysz przez reddita?
Edit. wysłałem na priva
0
podoba mi się murawa na stadionie.
0
Nic nie zdjęli, dalej działa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
O w mordę, Lahoza to ja się nie spodziewałem xD
0
A mnie śmieszą takie komentarze jak twój i ta pewność siebie, żeby u buka dać 3;0, żeby nie było jutro płaczu, jak to my dostaniemy..
0
Jeden post z wielu.. Powiedz mi, że jeszcze na La Rambli nie typują wyników po 3;0 dla nas? 4 komentarze niżej @sintesox postawił u buka 3;0 dla nas, co jest po prostu nie możliwe przeciwko takiemu LIve.
PS Liverpool nie przegrał od 9 meczów na wyjazdach
0
Skąd wy bierzecie takie posty? Wyślij linka.
0
Jeżeli Liverpool wyjdzie z takim samym pressingiem co Roma rok temu, to nic z nas nie zostanie. Jestem tego bardziej niż pewny, średniaki z ligi jak zarzucali na nas pressing to czuliśmy się jak dzieci we mgle. Valdek nie wyciągnął żadnych wniosków z porażki z Romą. Sam Pique powiedział, że nie oglądali drugi raz tego meczu. Bo po co wyciągać wnioski z przegranego meczu, lepiej zapomnieć, że coś się takiego wydażyło.
1
NIe wiem, ale postawiłem stówke na Ajax. Mam dziwne przeczucie, że oni będą w tym roku triumfować LM.
5
xD
https://x.com/nocontextLMessi/status/1118564896617242626
0
Albo Ty zapomniałeś włączyć monitor :)