4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przez przypadek tam wlazłem, chciałem zobaczyć kiedy był pierwszy post pewnego osobnika, a że trafiłem akurat na taki artykuł xd
1
Drugi Teodorczyk.
2
Tak apropos komentarza Rakitica w kwestii odejścia.
https://www.fcbarca.com/43847-cesc-chce-grac-w-barcelonie-do-emerytury.html#comments__list
0
Jakiś sklep internetowy z bluzami, nie koniecznie "Klajny", itp. Ktoś coś jest w stanie polecić ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jest. Pan Trenejro z Ajaxu.
0
Żeby siedział na ławce, kosztem Pique, bo Hiszpan na pewno nie usiądzie na ławce.
0
To było tłumaczenie się naszego kochanego pana Prezesa Bartomeu..
29
Przecież to jest esencja Futbolu Totalnego, atakują i bronią razem jak drużyna < 3
1
Futbol Totalny.
5
Barca Valverde na ten moment by odpuściła, przecież trzeba się oszczędza, niedługo wakacje..
0
Obstawiam, że chodziło mu o Eurosy ;D
42
Podobno nie da się już grać pięknie i wygrywać jednocześnie xDDD
0
Zjem, właśnie jedzie do mnie picka ;p
1
Ekhem.. Wczoraj graliśmy na Anfield. Wake up, Johnny!
0
"Liverpool z Kloppem tego błędu nie popełni." Szkoda, że w lidze popełnili wystarczającą ilość błędów xDDDD
0
Zmień płytę, bo tu już nudne ;/
1
https://sport.tvp.pl/42454737/liga-mistrzow-ajax-amsterdam-tottenham-w-tvp-transmisja-online-live-stream
0
Real czy Juve również mieli nie pozwolić na za wiele, a wyszło jak wyszło :D
17
Oczywiście, że kasa do kieszeni, nie bądźmy śmieszni xD
0
tak było.
5
Kolega to chyba dopiero wstał..
0
A ludzie śmiali się ze mnie, kiedy mówiłem, że przegralibyśmy z takim Ajaxem.. so saaaad...
0
Nie wiedziałem, że Barca dzisiaj gra z Totkami, a to ciekawe ;o
5
Ten Hag nie dość, że preferuje podobną piłkę niczym Guardiola to jeszcze wygląda podobnie jak on :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Barca chyba stadiony pomyliła..
4
Weź, bo jeszcze przegrają.. a już chciałem postawić na Ajax, teraz się waham..
0
23/24
1
Pewnie zostanie do otwarcia nowo przebudowanego stadionu.