2

Suarez teraz dumny jak paw

0

@Yoshi94 ze marketingowo więcej przynosi dla klubu. Nie porównujmy tez Wisły do Barcelony, myśle ze gdyby Błaszczykowski grał w Barcelonie to by tej Wiśle bardziej pomogl, wychodziłoby na to, ze Pique by musiał pojsc do Andory, grać za darmo i jej dołożyć milion euro, w Barcelonie wystarczyłoby ze zmniejszy zarobki do minimum. Hajsu ma odłożone na kilka pokoleń do przodu, zreszta ma inne interesy. Co tu gadać, piłkarze są pazerni

2

Ciężko mówić, zeby grali za darmo, ale jeśli taki Błaszczykowski potrafił poświecić się dla dobra klubu to Pique, Busquets tez powinni, dodałbym Roberto i poniekąd Albę chociaż ten ostatni najwiecej zrobił z tej czwórki w tym sezonie. Dobrze wiedza, ze ich czas dobiega końca, wiec albo grać za grosze, albo transfer do kataru czy Chin jeśli chcą jeszcze zarobić

0

Gdzie mu będzie lepiej. Hehe

19

Plotki ale fajnie pomarzyć

0

A już myslalem, ze będą go chcieli sprzedawać

14

Niestety, kiepskie transfery będą się ciągnąć latami, od początku sezonu nie napalalem się na nic, myślałem, ze będzie susza jak na pustyni, udało się wygrać ten PK, w zasięgu był super puchar i liga. Zabrakło sił, formy, mentalności a i pewnie umiejętności u niektórych. Ciężko stwierdzić jaka jest wina trenera w tym wszystkim, jestem jednym z tych którzy dają mu szanse na następny sezon, ale niestety końcówka odpycha od siebie większość osób. Ci co mówili ze Messi powinien odejść, na ten moment byli byśmy w środku tabeli. W składzie albo mamy starych albo gówniarzy, ciężkie lata przed nami oj ciężkie jeśli nie sprowadza tych grajków za free co mogą a reszta formy nie poprawi

0

Raczej na ten moment, kiedy widza jak wyglada sytuacja z Destem i Roberto, wątpię, ze jest to prawda. Presezon napewno zostanie sprawdzony.

1

Na ten moment musza go sprawdzić nie widzę innej opcji

0

@Lucassito ty masz łeb ended. W takim razie co roku byłby inny trener inteligencie

0

Moim zdaniem tak, bo pierwszy sezon nie jest zawsze sprawiedliwy do oceny trenera, każdy powinien mieć druga szansa, co jak co, mamy pecha bo piłkarze robili straszne babole przez co tracili punkty, a Koeman nie wpływa na to czy Lenglet sfauluje niepotrzebnie w polu karnym czy Araujo dobrze poda do Ter Stefana lub czy sam bramkarz zawali jedna czy dwie bramki. Praktycznie do końca walczył o lige. Następny sezon będzie miał nowych pilkarzy, bardzo liczę na tego Depaya i Wijnalduma, który miażdżył w meczy z Realem (drugi mecz na Anfield). Ponadto będzie miał normalny presezon. Wygrał jeden puchar, miał ogromne szanse na dwa kolejne, niestety nie zawsze jest kolorowo. Druga szansa się należy zwłaszcza, ze nie ma konkretnego trenera na zmianę. Znając życie został by nim Pimienta

25

Fiu fiu fiu fiu ekstra. Trener już się nie nadaje. Miesiąc temu miał pełne poparcie

1

@Tomek54321 nie wiem jakie tam jest nastawienie, ale widać wychodza na mecz jak na grilla do messiego.

2

Śpiewali campeones, a wychodza na boisko i nie maja sił grać, przegrywają wygrane mecze, ten mecz z granada to powinni z jęzorami na brodzie biegać zeby to wygrać, a do tego co było wczoraj to nie dopuścić. Oni odpuszczają, mysla ze ktoś się poddał jak przegrywa 0:2 czy 0:1. Dopoki piłka w grze zawsze to mówię, zobaczymy co dziś będzie i jutro i dopiero wtedy można mówić ze liga stracona. Rok zwariowany to wierze we wszystko

0

Rozczarowanie ogromne, odrobienie blisko 12pkt straty, zeby końcówkę sezonu tak zawalić. Koeman mówił ze jest pod wrażeniem przygotowania fizycznego u piłkarzy, No trochę chyba przechwalil ich, kiepsko to wszystko wyglada, nawet jeśli wygrywali to marnowali kilka 100% okazji, a gdy drużyna przeciwna miała okazje to był gol. Na ten moment jesteśmy w punkcie co na początku sezonu, niby mamy kilka nowych twarzy, a nadal jest mnóstwo do zmiany. Nie nastawiałem się na żaden puchar na początku sezonu, ale na ten moment jest duży niedosyt po tym wszystkim

1

@Adi123456789 syf, ale jemu sprawi radość, a tego nie chce

0

@jfcb1990 on ma 18 lat a jest eksplatowny jak stary zawodnik, trzeba się cieszyć, ze kontuzji nie ma bo mało, który wytrzymuje taka ilość minut. A co do rozwoju to mizesz pisać coś takiego za 3,4,5 lat jak będzie miał 21,22,23 lata. Zobaczymy co będzie, za te pieniądze to dla mnie bomba transfer

12

Puig, który w tamtym sezonie dał promyk nadziei ze będzie w tym sezonie grał dość regularnie, przepadł w trybunach Camp Nou, niech chłopak idzie na wypożyczenie i się rozwija, jeśli Koeman zostanie trenerem na następny sezon to na pewno tak zrobi, oby tylko zarząd nie był głupi i go nie opchal za bezcen

12

Wolałbym zeby Messi został z nami, jeśli odejdzie to trzeba będzie to przełknąć i grać dalej, życie po Messim tez będzie. Na Neymara szkoda strzępić ryja, mam nadzieje, ze nigdy nie zdobędzie złotej piłki.

0

Gdyby Neymar nie odszedł to by było mniej wydane na transfery, tak to jest jak oni kupują zawodników nie na swoje pozycje dodatkowo nie pasujących do tego stylu gry. Pep wie jak chce grać i do układanki dopasuje poszczególnych piłkarzy i poprosi o transfer. Oby przejechali się po Chelsea w finale i niech zamknie usta krytykom.

1

To jest bezczekny judasz albo to był szejk w masce Neymara, koleś za dolara by zrobił wszystko, mam nadzieje ze Mbappe odejdzie.

0

Najważniejsze mecze zawalone, Real, Atleti, Juventus, PSG, athletic bilbso w super pucharze, cóż i tak ten puchar króla wyszarpany jak na sezon, który z początku był stracony nie jest zle, a co do ligi, mamy jeszcze trzy mecze, które my musimy wygrać, a reszta daje sobie rękę uciac ze się potknie bo ten sezon w la liga jest mocny pod względem wtop. Nie ma co rzucać jadem na wszystkich, poczekajmy do końca 38 kolejki, wtedy będziemy rozmawiać. Laporta bedzie miał ból głowy, ale Koemanowi szanse na następny sezon bym dał, ze względu na to, ze zrobią czystki i jakieś transfery. Jeśli następny sezon będzie wyglądał w ten sposób ze będą zawalać najważniejsze mecze to welcome Xavi.

3

@BarcaKings965212 messi czeka co Ceferin zrobi z Barcelona, jak będzie sankcja na lige mistrzów to napewno pójdzie do innego klubu, zobaczymy co oni wymyśla w tej UEF’ie. Pewnie postrasza i tyle będzie z ich sankcji

3

Oho, teraz podjuszony bo sreal odpadł wczoraj

0

@Czarodziej1980 dokładnie nie wiem co ma, ale od pół roku piszą o uszkodzonej łąkotce. Nowego kolana nikt nie będzie miał, chyba ze się drugi raz urodzi, ale lekarze powinni robić wszystko by tych operacji było jak najmniej a jak najlepszy efekt. Umtiti, Coutinho a teraz Fati. Słabo wyglada ta opieka w Polsce

0

@MarcelNJ11 z tego co wiem tacy powinni być w klubie, w którym są milionowe obroty rocznie

0

@Czarodziej1980 to mało było piłkarzy, którzy mieli pozrywane więzadła i wracali szybciej niż Fati? Zerwanie więzadeł jest słabsza kontuzja od uszkodzonej łąkotki?? Ja już pisałem, ze gdyby byli inni lekarze to Coutinho i Fati by już wrócili

1

Brak słów, fachowcy a takie komplikacje.

5

Dobra, wygrana, dobrej nocy życzę

3

Ney gra z psg w ciuciu babkę zeby ugrać lepszy kontrakt, jak veratti w 2016 czy 2017. On do Barcelony nie przyjdzie zewzgledu na kasę, brać tego Depaya i on zrobi robotę, bo raz ze nie boi się drublingu a dwa ze potrafi grać na małej przestrzeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?