4

3 mecze dobre i cena skacze 30 mln, jedno co robi Laporta teraz dobrze, ze albo piłkarz akceptuje jego warunki albo weg. Mam nadzieje ze obudza się i przestaną rozwalać niebotyczne kwoty na transfery a za damski ch sprzedawać

8

Pracuje zdalnie na wakacjach, takie czasy

0

Wina agentów, ciekawe

3

Dobrze tej UEF’ie powinni jej dowalić taka karę ze im się odechce cwaniakować a Ceferin wraz z Bonkiem stula te pyski
Co do super ligi tez nie jestem jej fanem, po początku komentarza ktoś może pomyśli ze wręcz przeciwnie, ale tez nie można tolerować to co robi uefa, zastrasza i manipuluje. Szybko powinni się wziąć za ta mafie

1

@lukasz9197 nie doprecyzowalem zdania, chodziło mi o to, ze jeśli będzie kończył się kontrakt moriby z agentami to będzie chciał zmienić ich na kogoś innego, teraz wiadomo, każde zerwanie umowy kosztuje, a każdy patrzy na kasę, myśle, ze oni tez nie do końca tak działają tylko na swoją korzyść i chcą wyciągnąć od Barcelony jak najwiecej, ale już im sie grunt zapada pod nogami to będą dochodzić do porozumienia skoro moriba chce zostać

1

Raczej zmieni tych agentów skoro jest taka różnica zdań

0

Oby byli z niego ludzie

2

@Bogan jestem tego samego zdania, zobaczymy co będzie w PL

0

@Qaz123 nie zesrajcie się, szachownica lepsza bądź paski w poziomie

0

Moriba pragnie tylko kasy z tego co widać, agent agentem, ale jednak konsultować się musza

0

Saula wypychają z klubu i jeszcze zrobiliby na tym kolejny interes, takie coś to nawet laporcie nie powinno przejść przez głowę, sprzedać go tak, zeby wyjść na plus i bez regulowania pensji. Najgorsze jest to, ze Barcelona chce wszystkich sprzedać a kwoty transferów lecą na łeb na szyje

1

@MJW tak tylko na etapie 1/8 finałów to każdy z każdym może wygrać, przykład Francji ze Szwajcaria lub zawarta gra Austrii przeciwko Włochom. Nie sadze by wygrali mistrzostwo świata, ale chciałbym

4

Drugi Dembele Haha informacje przetwarza nieco dłużej

10

Z takim charakterem nie zajdzie daleko, trochę szacunku a kasa przyjdzie sama

0

Niech nie robią sobie jaj, dogadują się z griezmannen co do ciecia pensji i on mógłby grać za aguero messim i depayem, koleś tyra na w meczach, gdyby dobrze pomyśleli to w końcu mógłby poczuć się odpowiednio na boisku. A oddawać go za Saula to taki sam interes jak sprzedaż Villi i Suareza tam, zreszta to nie była sprzedaż tylko oddanie, wzmacnianie wroga a osłabienie siebie. Myśle ze spokojnie i z griezmannem poradzą sibie z limitem płac

0

@Herbert po czasie dopiero o tym pomyślałem, ale ciekawe czy nie dało się zmienić decyzji, o ile do pierwszych nic nie mam o tyle drugie są okropne

0

Ale cześki, zeby dopuścić coś takiego, czyżby za maska Laporty krył się Bartek?

42

W cpaniu i chlaniu mu napewno nie dorówna, nie ma opcji

2

Wyjdzie jak z suarezem, skoro wyceniają Saula nawet na 50-60mln to powinni 40 mln dopłacić, tych kwot w płacach to powinni szukać poprzez sprzedaż Umtitiego czy Pjanicia a za Saula to powinni Coutinho wymienić, a nie drugiego najlepszego strzelca po Messim.

2

Coutinho powinni próbować wymienić za kogoś, ogólnie powinni próbować wymieniać piłkarzy, tylko noe robić z siebie frajerów jak Bartek z pjaniciem

5

Pjanic, Roberto, Umtiti i braithwaite powinni obowiązkowo odejść

0

Poczekajmy do nowego sezonu i zobaczmy co z tego wyniknie bo tu co chwile zmiana decyzji

0

Poleciał na kasę hehe

2

No i dobrze, ciekawe tylko czy liga mu przypasuje

0

@Yoshi94 można być słabszym od Dembele? Jest 5x szybszy z piłka przy nodze, dodatkowo może nie zrobi sobie krzywdy z nią jak Dembele. Ogólnie byłem jego zwolennikiem, ale po tylu latach, kontuzjach i sytuacjach jak te z liverpoolem błagam tylko by cokolwiek na nim zarobili

2

Już lepiej niech tego młodego Doku kupią

2

Mbappe może i jest świetnym piłkarzem, ale ego ma tak wygórowane ze w przyszłości z nikim nie będzie utrzymywał dobrych relacji.

0

Akurat szansa dla Pjanicia, Roberto i Coutinho. Hehe

2

@zibiku później może być inny zarząd i być może by chciał wykorzystać sytuacje by nic mu nie zapłacić. Różni są ludzie i niech teraz kombinują w klubie by mu kasę zapewnić.

0

@Litman trincao jeśli wpłynie dobra oferta to tez poleci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?