ACRAB95
Dołączył/a: kwiecień 2012
Lublin
10 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon lepiej by grał niż Dest i Mingueza, a zawsze mógłby ich trochę poduczyć fachu. Wszystko oczywiście z racjonalnym wynagrodzeniem.
7
Pique chciał już pare „brudów” wypuścić by media miały o czym pisać
19
Dobrze powiedział, na ten moment to każdy jeden może lepiej zagrać niż gra. Kontuzje tez blokują rozwój a ich jest mnóstwo
2
Nie napalać się na plotki.
0
@Yoshi94 co nie oznacza zeby wydawać tyle ile się zarabia, piłkarze jeśli są mądrzy i mysla to obierają ludzi, którzy pomagają im inwestować. Nie bój się oni z głodu nie umrą, a to jaka umowę akceptują to jest ich decyzja i ja napisałem, ze nie musi mu się podobać i jej podpisywać, ale taktyka obrana przez zarząd mi się podoba, bo w taki sposób będą sprawiać ze, Aha chcesz mieć pieniądze to dbaj o siebie i graj, a nie high life i głowa w chmurach. Oni zgarniają niebotyczne sumy i nawet gdy dostanie 20% na L4 to Ty musisz całe życie na to pracować a na pewno nie jest tak ze im nie wystarczy na pokrycie kosztów jakie musza. Takie moje zdanie i miłej nocy
4
@Yoshi94 ile zarobisz w pracy? 4 tys zł euro, on tych euro zarobi 200 tys na tydzień, jest różnica niestety. Zreszta nie porównujmy piłki noznej do większości zawodów jakie wykonujemy. Jeśli mu się nie podoba to poszuka innego klubu a Barcelona bynajmniej nie narazi się znowu na koszta
4
@(L)iBarca to sprinterzy którzy biegają na igrzyskach czy innych mistrzostwach powinni mieć kontuzje co chwile, spójrz jak jest zbudowany sprinter (ile ma mięśni) a ile nasi piłkarze. Pierwsze co to oni powinni dołożyć mięśni. Waza po 60 kg to ktoś ich łokciem pyrgnie a oni na ziemi poobijani. Dla mnie to głównie wina sztabu. Oczywiście są zagrania i wślizgi które powodują kontuzje, ale u nas tych kontuzji jest za dużo
0
@horang oni oceniają jak długo zawodnik ma absencje i jak poważna jest kontuzja, oni dobierają ćwiczenia czy zabiegi, tak samo później ludzie od przygotowania fizycznego, skoro piłkarze nie maja siły dograć meczu do końca lub pojawiają się kontuzje bo mięśnie są za słabe to raczej jest to wina tych sztabów a nie trenera czy prezydenta.
0
@BarcaInfo wydaje mi się, ze tam pracuje jakaś „pijacka grupa” która ma mało wspólnego z odpowiednim przygotowaniem do sezonu i wyleczeniem odpowiednio kontuzji
5
O jakim mistrzostwie on mówi? Niech się starają zakwalifikować do ligi mistrzów a w tym wszystkim poprawić grę to będzie sukces.
0
@Murazor trochę się rozpędził.
0
@maciej7852 taka jest prawda i z tym się zgadzam
2
@CatalanDream uwierz mi, ze jest masa ludzi na tej stronie, którzy w niego wierza
9
@NaFazieHitman mascherano kiedyś dopłacił do swojego transferu
1
@MatiSh na każdy artykuł o kontuzjach reagujesz jak na mój komentarz? Haha bo tych artykułów jest pełno. Człowieku nawet laskowski śmiał się z Dembele ze człowiek jest kompletnie nie odpowiedzialny i nie ogarnia tego co się dzieje, może wynająć setki specjalistów a jeski nie zmieni pewnych rzeczy to dalej te kontuzje będą. Płytka to ty masz głowę skora wyjeżdzasz z mamusia a drugi z cymbałem ( pomyliłem was). Liczę pieniądze bo uważasz ze siedzę na mamusi garnuszku. Napisałem na początku ze odpowiadam na zarzuty i argumentuje wszystko w porównaniu do was gdzie oceniacie z góry i zakładacie ze macie racje.
P.S ja w Regensburgu mam to samo co ty w Polsce, obaj piszemy to co wiemy z tej strony i tyle w temacie.
1
@MatiSh przykro to się robi jeśli nie potrafisz w normalny sposób się wypowiedzieć tylko wyzywasz od cymbałów, wieś wyszła pierwsza z ciebie niż ze mnie, druga sprawa, po co mieszać rodziców do debaty o piłkarzu? Nie rozumiem was ludzie. Zaczynacie wyzywać i jeździć po strych a nie potraficie w kulturalny sposób odpisać. W kraju jestem co tydzień, a to ze zarobię 4x więcej to każdy mądrzejszy by wolał pojechać i zarobić. Liczyć to już dawno się nauczyłem bo nie zamierzam dalej tego robić na piłkarzy pokroju Dembele. Kolejna sprawa sprinterów w piłce jest mnóstwo i nie maja problemów tak z kontuzjami, nie mamy najlepszego sztabu w klubie, ale to jak on się prowadzi, tego pochwalać nie można i jeśli go usprawiedliwuasz sprintem to weź się zastanów chłopie. Ostatnia sprawa, żaden zawód nie hańbi nawet gdybym to robił to poraz kolejny pokazujesz ze wsiurem to ty jesteś i nie masz szacunku ani do człowieka ani do pieniądza.
1
@XTobiX być Może za dwa, być może za 4 lub 5. Kto to wie, utrzymywał sponsorów i ludzi na trybunach. Nie marudzę o odejściu Messiego tylko na Laporte ze wszystkiego perfekcyjnie nie robi. Myśle, ze z tym Xavim już był pod ściana bo żaden trener z zewnątrz nie zgodził by się na ta pensje co dostanie Xavi.
0
@SzahMatt masz racje, ale może gdyby się pojawił w Katarze to tych kilka euro by zaoszczędzili, oddając Messiego tez ostatnio był artykuł, ze ileś sponsorów odeszlo (10 chyba). Nie wszystko co robi jest dobre, ale z tym, zeby wykłócać się o każde euro się zgodzę i popieram.
1
@Marjando gdzie Ślepaku napisałem ze się z tego cieszy?Jestes ślepy i głupi
0
Ja się pogrążam? Myślisz ze jak masz więcej plusów pod komentarzem to jest lepszy? Żadnego argumentu. Może Dembele nas uratował w meczu z liverpoolem na Camp nou? Moze w innych meczach? Ciekawe co powiesz jak kontraktu nie przedłuży i pójdzie za free. Co do pieniędzy to przynajmniej wiem, ze je mam i zarobiłem w porównaniu do większości nieudaczników twojego pokroju
1
@WojtekCh10 odpowiadam na zarzuty tyle. Nie wiem ile czasu można liczyć na Dembele, w jego przypadku zmieni się tylko cyfra w dowodzie.
0
To jakich speców mamy teraz skoro nasi ledwo biegają? Jakich lekarzy mamy skoro nasi co chwile wypadają z gry, a następna sprawa to trzeba dać mu trochę czasu i zaufania, nie twierdze ze Xavi to będzie nasz zbawca, ale sadze, ze będzie lepszy od Koemana czy Setiena.
2
@Marjando cymbał to ty jesteś, siedzi i nie gra, co chwile kontuzje a kasę bierze, to trzeba być cymbałem by mieć takie rozumowanie jak Twoje
1
@MatiSh zapraszam do Regensburgu i zobaczysz jak liczę hajs ale nie od mamusi. Albo mogę ci podesłać screena z konta bankowego to zrobi ci się przykro.
0
Niech ten szejk zje snickersa bo strasznie gwiazdorzy
8
Każdy liczy na Dembele a Dembele liczy kontuzje i hajs za siedzenie na chorobowym
0
@LatajacyHolender jestes? Pastor z Qataru wrócił
0
To teraz może i Messi wroc, a tak serio to życzę powodzenia
0
Nie dość ze dużo to jeszcze długie.
1
Niech przyszły trener wypowie się kogo chce, wydaje mi się ze w Barcelonie to jest problemem, ze trener jest ostatnia osoba do wyboru piłkarza a później jest tyle nieudanych transferów