ACRAB95
Dołączył/a: kwiecień 2012
Lublin
10 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi za darmo niech przyjdzie bo u szejków zarobił.
0
@Criss18Barca byle by im się nie spodobał
1
@Pawlak1992 czas leczy rany
0
@LatajacyHolender No dobra masz racje, ale to w tej sytuacji w styczniu tez nikogo nie będą mogli kupić bo będą pensje blokować, gdyby sprzedali Stegena wtedy a wzieli donnarume to być może się wyrównało gdyby Włoch obniżył wymogi jeszcze.
7
@GeneralXavi nie pokazuj mi tego łba, niech idzie do mam talent i tam płacze nad pięknymi występami
0
Możliwość była Donnarume za free ściągnąć, teraz jest możliwość ściągnąć Onane i zarobić na Niemcu, to nie wiem na co czekają, chyba zeby znowu wpuścił kilka piłek które będą lecieć w niego.
8
Balde to na wypożyczenie
0
@Kondi99 dziwisz się? Jakich my trenerów mieliśmy od czasie Enrique.
1
Tyle ze z Valverde jeszcze jakoś to wszystko funkcjonowało, wygrywali mistrzostwa, a myśle, ze zwolnienie go w polowie sezonu było pochopne i powinien zostać do końca, skoro zostawili go po Liverpoolu. Korman gdyby nie druga cześć sezonu gdzie Messi się rozkręcił to by wyleciał po sezonie i by było dibrze, bo myśle ze z Xavim po przepracowanym presezonie by wyglądało to kapkę inaczej i być może z tej grupy byśmy wyszli, ale to takie gdybanie tylko
1
Nie ma co się dziwić, koleś sni na jawie i biega z głowa w chmurach
0
Mielismy ten problem, ze po co ściągać kogoś do rywalizacji jak dobrze zespół prosperował. Kupowali piłkarzy i przepłacali na inne pozycje na których grali, DE jong to samo, on co chwile gra na innej pozycji. Bym Messi to mieli z kim rozegrać, a teraz nie mamy żadnego pomocnika, który kreuje grę. Mamy tylko takich co potrafią podać obok. Nie mówię o nico i gavim bo oni faktycznie jeski nabiorą doświadczenia to mogą być najlepsi na swojej pozycji, ale nie teraz dopoki nie zmieni się filozofia treningu, przygotowania fizycznego.
0
Z meczu na mecz mam przekonanie, ze Powinni postarać się ściągnąć Onane, kolejna sprawa spróbować wymienić Desta lub go sprzedać, bo on nie wie co się dzieje, Alba jest już wyeksploatowany jak kot perkins, o Minguezie nic nie mówię nawet. Nico i Gavi potrzebują czasu by się rozwinąć, a Frankie czy lepiej by grał gdyby miał lepszych kolegów z boku? Nie wiem, ale tez gra kiepsko. Depaya nie widać a w środku ataku nie ma nikogo. Przez ten rok zaoszczędzili na pensjach ale i stracą sportowo i marketingowo
1
@wojtuh10 z bramki wyciąga wnioski
0
lata nas czekają, az zmartwychwstaniemy.
0
@Malkey95 śniegu napadało, grać zje nie da
2
Zeby nie było tak, ze kilka lat będziemy wyglądać jak czerwone diabły
0
@lukaszmatusiewicz Bayern przegrywał w tym sezonie ze słabszymi drużynami, ale takie mecze maja inna wagę, a druga sprawa, ze Lewy będzie chciał coś udowodnić. Cóż zobaczymy, ale będzie ciężko.
2
@Pilka_jest_okragla czasami mam wrażenie, ze Boniek dalej myśli ze ziemia jest płaska i ze jest najmadrzejszy
2
Davies na prawej i na prawej wolny Garcia to może być ciekawie
0
@Tomek54321 porownuje sytuacje a nie umiejętności piłkarskie.
1
regres w tym sezonie i to okropny, po tamtym sezonie myślałem, ze będzie tylko lepiej, ale chyba nie tylko ja zderzyłem się, ze ściana.
4
Pare zagrań mu wyszło i myślał, ze poradzi sobie wszędzie i ze wszystkim, niestety widać to po Messim ze zmiana otoczenia potrafi pomieszać wszystko do góry nogami.
0
Bayern nie jest stabilny by zdobyć lige mistrzów, maja mocna pakę, ale angielskie drużyny przeważają moim zdaniem nad Bayernem a głównie Liverpool, który dla mnie na ten moment jest faworytem
2
Nie chce wieszać na nim psów, ale po takim czasie już powinien rozumieć jak wyglada gra w Barcelonie a on albo 100% zaprzepaści albo 100% podaruje także kiepsko to wyglada
0
@MarcelNJ11 a stoi tylko na prawej obronie czy przesuwa się ma całym skrzydle?
0
Pierwsze ze mogą o takich piłkarzach teraz pomarzyć a dwa ze oni nie chcieli by do Barcelony przyjść, Real ma ta przewagę, ze nawet jak im nie szło to każdy chciał tam trafić a z Barcelona nie do końca tak jest. Teraz musza wypatrywać perełki po 30-40mln które odpala po jakimś czasie lub z miejsca będą robiły robotę
0
Chciałbym by sprzedali Desta bo nic nie wnosi na prawe skrzydło a oferowali za niego niezła kasę, kolejny to Coutinho on gra tak asekuracyjnie jak Roberto, Umtiti i Lenglet to wiadoma sprawa, szkoda ze brajtlajt ma kontuzje bo jego tez powinni się pozbyć tak samo jak i Albę gdyby była konkretniejszy oferta za niego a wiem ze nie będzie
1
pierwsze co to jest ciągły problem z kontuzjami, Fati nue gra Pedri nie gra nAwet ten brajtlajt byłby lepszy niż skrzydłowi na środku. Kolejna sprawa, ze limit dla takich jak Dest czy Puig juz się skończył i powinni pomyśleć nad sprzedażą lub wymiana ich, następna rzecz moim zdaniem to prócz Araujo to my obrony nie mamy a Ter Stegen przeplata te mecze i taki Onana tez by się przydał by go postraszyć
0
Nie wiem co on pije i cpie ale z Dembele to odleciał.
3
Ostatnie miesiące jego w Barcelonie, najgorsze ze tak długo go trzymali