0

Sztab medyczny Barcelony i wszystko jasne.

4

Jestem pewien ze przeanalizują mecz i wyciągną z niego wnioski, a są one takie, ze tym składem nie można walczyć o mistrzostwo Hiszpanii czy lige mistrzów.

0

@LatajacyHolender gallardo to drugi tata martino a bielsa to już przeżytek jak mourinho

0

@LatajacyHolender a Ty jaki masz argument? Ze będziesz sue toczył w okolicach 6 miejsca w tabeli i zagrasz w LE? Typie poprzedni sezon gdyby nie jego druga część to już by go tu nie było, a najgorsze co mogli zrobić to zostawić go na ten rok, bo remisy z Cadizami i przegrane z bayernem, benefuca, atletico i realem pokazuje, ze ten typ nie ma ani pojęcia o trenerce ani o taktyce, a nawet nie potrafi się zachować na konferencjach. Ty siedź i odpowiadaj, ale wiem jedno, ze na pewno on do końca sezonu trenował nie będzie. A jeśli jesteś jego obrońca to zróbmy zakład o dobra sumkę cwaniaku

1

Ile jeszcze przegra tych „ważnych meczów” aż go wywala. Po prostu brak słów. Przegrywamy każdy mecz z silniejszym rywalem a nawet i z tymi słabszymi jest bardzo ciężko. Teraz wygrać 5 spotkań pod rząd to cud

0

@LatajacyHolender na pewno lepiej by poprowadził zespół niż Koeman.

0

@MatiFCB2000 nie chce mi się go czytać już od maja

6

On sobie nic z tego meczu nie robi. Kolejny mecz, bo przecież od pewnego czasu tworzy alibi, ze z tymi piłkarzami nic wygrać nie można.

1

@bady48 a co ma mówić do prasy, gdyby szydził to by wylało się wiadro pomyj. Miedzy sobą zawsze inaczej się gada niż oficjalnie

1

Nawet on bekę ciśnie z Koemana

0

Laporta powinien po tych remisach z cadizami go zwolnić, lub po przegranej z Benefica, ale dobra niech będzie, ze nie ma trenera do zastąpienia Koemana. Dopadniemy z LM, zaraz lige zaprzepaści i kolejny sezon do kitu

0

Nie oglądałem meczu i muszę zaufać wam w kwestii tej gry, ale w niedziele z Valencia ta gra nie wyglądała aż tak tragicznie. Mam nadzieje, ze przygotują się do meczu z Realem by znowu nie dostać w dupe w El Clasico.

5

Koeman przed golem Coutinho miał ciśnienie 200/100 po golu unormowalo się na 130/80

6

Przypominam, ze to są tylko plotki transferowe jakich będzie pełno

1

Obroncy Koemana powiedzą ze hejterzy powiedzą, ze nie miał wyboru, a Koeman ciagle ma i wystawia Roberto.

3

Koeman nie potrafi wygrać ważnego meczu i nie sadze by coś zmieniło się tym razem.

1

Zagra dwa mecze i kontuzja to sam bez przedłużania kontraktu usiądzie na ławie xd

4

Zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb czy tez drugi Abidal, ze więcej strat niż korzyści

1

No tak lepiej Pirlo lub niech pozostanie zbawca Koeman

1

Jak oni maja walczyć jak już kilka artykułów było odnośnie ich treningów, ja nie wiem czy przychodzi ja jakieś dodatkowe, czy ma jakiegoś trenera od dodatkowego treningu, ale ostatnie dwa lata to masakra w wykonaniu Roberto i naprawdę dużo mu brakuje by być dobrym czy to prawym obrońca czy pomocnikiem, gdy on gra to prawa strona w ogóle nie istnieje, ani w ataku ani w obronie, ciężko się ma to patrzy.

8

Ja bym go sprzedał, bo mlodszy nie będzie a jest po ciężkim urazie kolana, di tego przez ten czas pobytu w Barcelonie jakoś mocno nie zaznaczył się w protokołach meczowych, także jeśli by wpłynęła dobra oferta to sprzedać, a starać się ściągnąć (wiem, ze łatwo się to pisze) kogoś w jego miejsce.

0

Dzisiaj 8 październik a nie 1 kwiecień

5

Co z tych 110 jak ciężko było 40 tys na Bayern zebrać. Najpierw to musza zacząć wygrywać i trzymać pewien poziom wtedy chwalić się ilością miejsc. Zreszta nawet nie chce myśleć ile będą kosztować najtańsze bilety na LM, jeśli teraz są po 70 euro to na nowy stadion będą po 170

19

Niektórzy to twierdzą, ze to co napiszą pismaki to w rzeczywistości tak jest. Myśle, ze Laporta dał poparcie Koemanowi tylko dlatego by nie było tej całej gowno burzy i miał dość czytania o jego sporze z RK na każdym kroku, nie mniej jednak margines błędu mu dał i myśle, ze jeśli zaliczy wtopę w lidze mistrzów to Koeman będzie za burtą

1

Zdjęcie adekwatne do nagłówka.

3

Każdy byłby poirytowany w jego sytuacji, przychodzi nowy „znany” zawodnik i trzeba tyrac za niego. W pracy tez tak jest jak mususz za kogoś robić, wyedy na niego gadasz ale do szefa mówisz, ze nie ma problemu albo podrzucasz świnie

2

Szkoda, ze okazał się tak pazerny na kasę, teraz potrzebujemy młodych utalentowanych piłkarzy bo za pare lat mogą się okazać top na swojej pozycji, ale o Morribie trzeba zapomnieć

0

@Chlebek23391 Haha na fife mnie nie stać ale na Camp nou czasami wpadnę, ciekawe jak ty wierny fanie od siedmiu boleści

0

@Chlebek23391 jaka Ty walkę widziałeś, Gavi i Nico może faktycznie coś próbowali walczyć i ciągnąć grę. Reszta statycznie jak zawsze i wynik 2:0 w plecy. Ślepy jesteś bo oglądam te mecze i pogba przynajmniej ma ostatnie podanie, potrafi asystować i strzelać a u nas w pomocy kto potrafi? Jak narazie nikt, także nie gadaj tu farmazonu ekspercie i ciesz się dalej z przegranych meczów.

0

@Chlebek23391 typie nie pij tyle. Napisałem sezon przejściowy cdn. To ze Legia wygrywa raczej chodziłoi o walkę, która dają w spotkaniach, nie mówię, ze szczęścia nie maja, ale Barcelona szczęścia mieć nie będzie po takich błędach jakie robi. Kibicować będę a co ty sobie ubzdurales w swojej durnej du*ie to tylko ty wiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?