ACRAB95
Dołączył/a: kwiecień 2012
Lublin
10 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sezon przejściowy cdn. Niestety potrzebujemy kilka lat by młodzi nabrali doświadczenia i by ściągnęli kogoś kto weźmie grę na siebie. Przydał by się pogba czy Haland. No ale to są marzenia, obronę tez mamy dziurawa. Byłem za Koemanem ale jestem pewien ze inny trener wycisnął by więcej z tej drużyny a nie wyniki po 3:0, 2:0 w dupe. Skoro słaba Legia, szeryf mogą wygrywać to myśle ze i Barcelona powinna wygrywać a my wszystko w dupe.
2
@wonsz_w_pomidorach Griezmann w atleti
25
Z taka gra to i dynamo nam dwie wpakuje
0
Na Xaviego te pieniądze bo kto będzie chciał za tyle pracować
0
Ronalda to po kolejnej klapie w klubie to wezmą jedynie Chińczycy lub szejki z kataru do klubu bo chyba nikt normalny nie zatrudni już typa, który w każdym klubie rujnuje reputacje
1
Koeman na koniec meczu powie, ze wydał oświadczenie i proszę nie mieć do niego żadnych pretensji
0
Mingueza o ile jest zdrowy powinien grać za Roberto, a Busquets z DE jongiem w lini pomocy w tym sezonie powoduje ze benefika leci środkiem na bramkę bo tam nikogo nie ma. Masakra i aż się człowiek zły robi bo tydzień temu ze stadionu widziałem co się odwala w takim składzie
2
Roberto Busquets i DE jong
11
Podejrzewam, ze sam Laporta tak nie przezywa całej sytuacji jak niektórzy na stronie
2
@budel17 bo Guardiola lubi kombinować, a tak 100 ileś baniek poszło jak u nas na Coutinho
0
Dla swojego dobra psychicznego lepiej niech to wygrają
19
Myśle ze każdy będzie lepszy na ten momemnt od Koemana
0
Ja ciez nie pier…., zeby takie cadiz lepiej grało niż my
5
Początek tego sezonu jest taki sam jak końcówka poprzedniego, gdzie był Messi, Griezmann. Koleś gada o analizowaniu gry, ale mija pół roku i nie zmieniło się nic, wydaje mi się, ze jest jeszcze gorzej. Jeśli im brakuje umiejętności to powinni nadrabiać walka i bieganiem, a tego tez nie ma. Sorry, tez byłem za Koemanem w poprzednim sezonie, ale w tym jest totalna kpina i zrzucanie winy na innych. Oni ani nie są przygotowani fizycznie, ani mentalnie ani taktycznie. Jeśli on będzie trenował do stycznia to my wyladujemy na 10 miejscu bo o grze w środku pola to on nie ma zielonego pojęcia
5
@Barcelonista94 zależy na jakiego trenera, umówmy się ze Koeman ma słaby warsztat. Być może po dłuższym czasie byłoby lepiej, ale spójrz ze nasi kolejny raz odstają w kwestiach fizycznych a to zależy tylko i wyłącznie od trenera
3
Pomoc jest okropna, boków obrony nie ma a w ataku jest tylko Depay. 18 latek może uzupełnić skład jak to robił kiedyś Messi, a na 4-5 nie da się zbudować drużyny która będzie aspirować do mistorzstwa. My potrzebujemy wielu piłkarzy dodatkowo zmiany kadry od przygotowania fizycznego jak i lekarzy bo jest pełno kontuzji.
1
@Lucassito bo są rozni kibice, jedni którzy obejrzą mecz i pójdą spać bo na następny dzień jest praca i nie przejmują się tym a są tacy, którzy się fascynują i bardziej przezywają cała sytuacje tu związana. Ja byłem wczoraj na meczu, tez mi szkoda, ze nie ma Messiego, ale ja nie jestem kibicem Messiego tylko Barcelony. Poczekajmy 2-3 lata i wtedy trzeba oczekiwać wyników. Ten sezon to sorry, ale bedzie 0 pucharów
0
Jedna z nadzieji, jak wszedł to było widać ciag na bramkę, trzymam kciuki za chłopaka.
5
Oglądałem mecz z trybun i w pierwszej połowie to akurat mieli szczęście, ze strzelili i tego jednego. W drugiej połowie to Barcelona zagrała jakby wygrywała 3:0
27
Roberto, Busquets, Alba to taktyczne harakiri, które powinno nie mieć prawa bytu. Tyle w temacie.
1
Dobra, dał zagrać młodym w tamtym sezonie, daje i w tym, ale jak narazie nikt nie stał się gwiazda i nie ciągnie drużyny. Takie danie może być tez przetłumaczone nieprzychylnie do trenera, ale takie zdania on może wypowiadać jak naprawdę wyprowadzi klub na prosta.
2
@normasubiektywna jeśli stać ich na Olmo za 75 baniek to i było by ich stać na niego, ktoś kosztem kogoś. A olmo w ogóle mi nie pasuje za taka kwotę. Wiem, ze to są plotki z ta kwota, ale mam nadzieje ze tylko plotki
8
@IronSanHybrid niektórzy tylko jego obserwują to mysla, ze jest legit
3
Specjalny plan:
Przedłużymy kontrakt i sprzedamy.
1
Ja kupiłem dziś 3 bilety także szykuje się na meczycho
0
@Kreegen ja bym potrzebował 3 bilety ale ja klikałem na oficjalnej stronie „let me know” i nic na maila nie przychodzi
0
@damian.09 tez czekam, ale narazie coś znać nie dają
0
Dali w Barcelonie lepsza kasę i już poleciał tutaj, tak samo jak miał się przenosić do nas a atleti poprawiło ofertę.
8
Najlepszy mecz Polski chyba pod wodza Sousy. A Hiszpania to już niestety nie to samo co 6-7 lat temu gdzie połowa składu to była Barca
3
Brawo dla Memfisa a co do Griezmanna to nie przerywajcie bo w tamtym sezonie było to samo ze w reprezentacji strzelał
A wrócił do klubu to trzy mecze zacinki. Zobaczymy co będzie grał w atleti