0

@FcPortoFan1999 No i mamy remis.

1

Sporting 1;0 z Portimonense. Gyokeres.
@FcPortoFan1999

0

@Kapitan hawk Hattricka nie kojarzę ale nieraz nas skarcił.

3

@Kapitan hawk Jedna rysa na karierze nie zmaże jego pozostałych dokonań.

0

@Ojciec5tkidzieci Tylko hymn im się udał.

0

@Ojciec5tkidzieci Z naszymi policjantami jest coś nie tak . Tan odpalił granatnik na komendzie a niedawno jakiś wysyłał nagie zdj a jeszcze inny kręcił sextaśmy XD.

4

@tomek8756 @zodiak_10 Stary @Luciano99 żadnej setki nie zmarnuje.

10

@PatrychoO To wygląda jak podróba z rynku XD.

0

@mekston Ciężko będzie wygrać zp starym wygom Crowi i Messiemu . Powoli nadchodzi czas młodszych jak Belingham.Mbappe,Haaland,Vini czy Kejnuchowi w kwiecie wieku. Bardziej prawdopodbne, że ktoś z nich wygra tą nagrodę.

0

@mekston Wiadomo, że Euro najważniejsze ale taka kombinacja jaką napisałem daje wysokie prawdopodobieństwo na zp dla niego. Czy się to zdarzy? Wątpię.

0

@SeWo77 Jak wygra ligę, LMAzji,Euro i LM nie wygra Real,City,Bayern,PSG to tak.

2

@MesQueUnClub96 Wśród ludzi może być goat.

5

2

@DragonxNF Hymn serie a. Gwiżdżą na swój związek piłkarski tak samo jak przy hymnie LM na niektórych stadionach na Uefę.

1

@mekston Bramka Otavio sprzed paru min idealnie to potwierdza. Obrońca wystawił mu piłkę do idealnej sytuacji strzeleckiej.
https://x.com/B24PT/status/1741177273015779649

1

@Kessie Na stałe.

1

@mekston Złoty chłopak.

0

@Szklaner Ja lubie pizze z ananasem ale nie jestem rudy. Czyli można mi życzyć w połowie kalectwa :D

2

Bramka Rashforda


3

Na bambie widzę armia psychopatów, którzy z powodu fajerwerek życzą ludziom kalectwa i chcą ich torturować XD.

1

@mekston Laporte na 2;1.

1

@RosjaninBut Częściowe wycofanie się z NATO będzie pewnie zależne od tego co wydarzy się na Tajwanie.
Twierdzenie, że Niemcy,Francja robiły wszstko aby Rosja wygrała to trochę za mocne słowa. Na pewno byli wkurzeni, że wywalił się projekt Europy od Lizbony do Władywostoku i chcieli szybkiego, krzywego rozejmu. Teraz wspierają Ukrainę i bisnes is usual z Putinem jest raczej niemożliwy ale w przyszłości z jakimś jego następcą a szczególnie prozachodnim. Kto wie? O odwróconym Kisingerze też często się słyszy wśród ekspertów od geopolityki.

1

@mekston Już remis po bramce Brozo.

4

Bramka Pulisika dla Milanu


0

@Emhyr Fajnie się kręci w kółko.

3

Al Nassr już przegrywa po karnym z AlTaawon.
@escarabajo @mekston @AFA90

0

@RosjaninBut Brawo dla niego za trafną spekulacje przyszłej destabilizacji pokoju światowego. Reszta wypowiedzi bardzo kontrowersyjna. Rozpadająca się Rosja? Słyszę o tym co tydzień i jakoś rozpaść się nie może XD
"Nato nie istnieje i wyczerpało się jak Liga Narodów". Źle się to zestarzało biorąc pod uwagę fakt poszerzenie się sojuszu od tamtego czasu o Czarnogórę, Macedonie Pół, Finlandię , Szwecję.

2

@MesQueUnClub96 Ludzie narzekają na powiększanie rozgrywek a ty jeszcze chcesz amatorów na mundialu?

0

@lucas/catalan Masz na avku Julię Ann z filmów popcornowych. To też nie jest rozrywka wysokich lotów.

0

@MarioVeB! Jedno piwo to nie problem ale tam na pewno wleciało więcej .
Od lat widać, że w tej szatni brakuje dyscypliny a takie filmiki tylko to potwierdzają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?