1

@DonCarletto Dla dzieci z egzotycznych krajów to zwierzątka domowe XD
https://demotywatory.pl/5124703/A-ty-pamietasz-swoje-pupile-z-dziecinstwa

4

Lloris idzie do MLSu

4

Wielki git,zasadowiec poturlał się po oktagonie XD

2

@Allbi W Meksyku, Anglii to samo. W nowym sezonie będą też grali w Brazylii.

2

@VegetaPolska Nie pij już więcej. Starczy ci.

3

@zodiak_10 Nie pasuje, bo Jigsaw miał żonę .

10

@zodiak_10 Istnieje tylko zamiast pl jest sx.

1

Ktoś usiadł na mikro i głosu nie ma XD

3

CR i McGregor na gali.

0

@koziar Liczy zawsze na te bomby a już chyba nie ta siła co kiedyś. Może czas na rewanż ze Szpilką w KSW XD

1

Psycha siadła po Furym i Parker dobił

1

@koziar Joshua- Wilder to się chyba nigdy nie doczekamy.
@Barcasub Nie ma.

1

@mekston Roberto albo Modrić. Wydaje mi się, że nie upchną ich dwóch. Campana miał youngdp a teraz przejdzie prawdopodobnie na zwykły kontrakt.

0

@mekston @BartqRKO Busi ma dp a Suarez bierze dp po Martinezie, który odszedł z Miami . Messi ma płacone z alokacyjnych+ kontrakt z Adidasem,Aple. Alba ma tak samo płacone z alokacyjnych. Jeden dp jest więc wolny.
*Alokacyjne to możliwość płacenia zawodnikom powyżej salarycup do kwoty1.6mln, który nie są desinated player za spełnienie listy warunków. https://en.wikipedia.org/wiki/Allocation_money
*dp- to desginated player czyli trzech zawodników, którzy mogą mieć dowolne wynagrodzenie poza limitami płac(koło600k na zawodnika).

2

Ittihad ciągle słaba passę i przegrywają z AlRaed 1;3. Chyba muszą się starać o tego Salaha.
@escarabajo @mekston @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 City się cieszy.

0

Tradycyjnie hit w PL taki se.

0

@michal26 No "trochę" tych ludzi musiałoby zniknąć z powierzchni jeśli chciałbyś usunąć te państwa. Ten tylko rząd Chiński liczy około 100mln członków.

4

Bisseck na 1;0 dla Interu z Lecce.


0

@abram3k Dziwnie napisałeś Manchester City.

9

Kejnuch- Ty
Alvarez- Syn koleżanki twojej mamy


2

0

@AFA90 Widzę, że piecze jak po ostrym żarciu XD.

0

@Klejnot_Nilu Poza Pepem Klopp,Ancelotti, Ferguson. Wymień pozostałych 46, bo jestem ciekaw o kim zapomniałem.
Edit- Jeszcze Flicka kojarzę. To 45.

0

@Klejnot_Nilu Tylko, że on już to wszystko wygrywał i to wielokrotnie.

0

@hayek Tylko KMŚ mu brakowało w City.

1

Pep przechodzi grę w 100% z drugim klubem.

2

@P33ck Za chwilę będzie podwójnym mistrzem świata.

2

@Stinger_ Puchar konfederacji nie jest już grany od 17r. Zastąpiła go finalilsima, gdzie grają mistrzowie Europy z mistrzami Ameryki Południowej. KMŚ grane co 4lata i co roku nowy puchar na zasadzie interkontynentalnego bardziej się opłaca fifie, bo bardziej skapitalizują piłkę klubową. W reprezentacyjnej maja już najlepszy produkt a puchar konfederacji był jego marną i nieopłacalna imitacją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?