Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto Dla dzieci z egzotycznych krajów to zwierzątka domowe XD
https://demotywatory.pl/5124703/A-ty-pamietasz-swoje-pupile-z-dziecinstwa
4
Lloris idzie do MLSu
4
Wielki git,zasadowiec poturlał się po oktagonie XD
2
@Allbi W Meksyku, Anglii to samo. W nowym sezonie będą też grali w Brazylii.
2
@VegetaPolska Nie pij już więcej. Starczy ci.
3
@zodiak_10 Nie pasuje, bo Jigsaw miał żonę .
10
@zodiak_10 Istnieje tylko zamiast pl jest sx.
12
Bingo na dzisiaj
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/12/normal/oPG2tlMPeLuNIRUalq0TbRZg219S5opj.jpeg
1
Ktoś usiadł na mikro i głosu nie ma XD
3
CR i McGregor na gali.
0
@koziar Liczy zawsze na te bomby a już chyba nie ta siła co kiedyś. Może czas na rewanż ze Szpilką w KSW XD
1
Psycha siadła po Furym i Parker dobił
1
@koziar Joshua- Wilder to się chyba nigdy nie doczekamy.
@Barcasub Nie ma.
1
@mekston Roberto albo Modrić. Wydaje mi się, że nie upchną ich dwóch. Campana miał youngdp a teraz przejdzie prawdopodobnie na zwykły kontrakt.
0
@mekston @BartqRKO Busi ma dp a Suarez bierze dp po Martinezie, który odszedł z Miami . Messi ma płacone z alokacyjnych+ kontrakt z Adidasem,Aple. Alba ma tak samo płacone z alokacyjnych. Jeden dp jest więc wolny.
*Alokacyjne to możliwość płacenia zawodnikom powyżej salarycup do kwoty1.6mln, który nie są desinated player za spełnienie listy warunków. https://en.wikipedia.org/wiki/Allocation_money
*dp- to desginated player czyli trzech zawodników, którzy mogą mieć dowolne wynagrodzenie poza limitami płac(koło600k na zawodnika).
2
Ittihad ciągle słaba passę i przegrywają z AlRaed 1;3. Chyba muszą się starać o tego Salaha.
@escarabajo @mekston @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 City się cieszy.
0
Tradycyjnie hit w PL taki se.
0
@michal26 No "trochę" tych ludzi musiałoby zniknąć z powierzchni jeśli chciałbyś usunąć te państwa. Ten tylko rząd Chiński liczy około 100mln członków.
4
Bisseck na 1;0 dla Interu z Lecce.
0
@abram3k Dziwnie napisałeś Manchester City.
9
Kejnuch- Ty
Alvarez- Syn koleżanki twojej mamy
2
@Alan_fcbfan Ładna bramka Candrevy.
https://x.com/FootColic/status/1738306120211365998
0
@AFA90 Widzę, że piecze jak po ostrym żarciu XD.
0
@Klejnot_Nilu Poza Pepem Klopp,Ancelotti, Ferguson. Wymień pozostałych 46, bo jestem ciekaw o kim zapomniałem.
Edit- Jeszcze Flicka kojarzę. To 45.
0
@Klejnot_Nilu Tylko, że on już to wszystko wygrywał i to wielokrotnie.
0
@hayek Tylko KMŚ mu brakowało w City.
1
Pep przechodzi grę w 100% z drugim klubem.
2
@P33ck Za chwilę będzie podwójnym mistrzem świata.
2
@Stinger_ Puchar konfederacji nie jest już grany od 17r. Zastąpiła go finalilsima, gdzie grają mistrzowie Europy z mistrzami Ameryki Południowej. KMŚ grane co 4lata i co roku nowy puchar na zasadzie interkontynentalnego bardziej się opłaca fifie, bo bardziej skapitalizują piłkę klubową. W reprezentacyjnej maja już najlepszy produkt a puchar konfederacji był jego marną i nieopłacalna imitacją.