Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładna bramka Szoboszlaia z zachodnią szynką
https://dubz.co/v/4gf0zn
0
@Lionel_Messi10 Subiektywne jest to co kogo bawi. Często się męczę przy aktualnej Barcelonie ale są też dobre momenty.
2
Maszyna Xabiego Alonso 3;0 do przerwy z Bochum.
1
Kejnuch pocelował technicznie jak kiedyś Villa.
0
@Coutinho007 @Coutinho007 Jeśli bawi cię oglądanie City a Barca męczy to po co się zmuszasz? Oglądaj obywateli i daj sobie spokój z Barceloną. Piłka to przede wszystkim rozrywka i ma dawać radość człowiekowi w wolnych chwilach.
@clyde Nie podchodzisz do oglądania meczów w tv,necie za bardzo fanatycznie albo i nawet religijnie?
0
@Ronin47 Na Montjuic.
0
Wyjmij chłopa z City do Barcy to z metra nie trafi do bramki :D
2
@mekston Stary @AFA90 po kilku browcach nie odwaliłby czegoś takiego jak Peña z Araujo.
0
Nie no to jest błąd na poziomie orlika XDD
1
Potężny kapitan.
2
@Rl9k1nG K$rwa jest w pyte.
2
Rachoń boży
0
@Fenelon TVP przebiła kamratów.
0
@Rl9k1nG Na strumyku.
5
"Donald Tusk używa języka totalitarnego" XDD
2
3;3 w Madrycie. Partidazo!
0
Karny dla Getafe w 92min!
11
Tvp- Ustawa kagańcowa
Tvn-Pis w obronie propagandy
PolsatNews- Starcia w Sudanie XD
1
@FcPortoFan1999 Puchar energola- top.
1
@FcPortoFan1999 Cristiano z Ukrainy.
2
@Culer9002 Jego firmowa dyńka.
0
Napoli przegrywa już 0;2 z Frosinone.
0
Frosinone prowadzi z Napoili w pucharze.
1
@FCBparasiempre Na świecie jak najbardziej. U nas znikoma ilość.
1
@mekston Może ale o tytule wydaje mi się, że mogą zapomnieć. Jeśli chodzi o Saudi to ostatnia LMAzji i aktualne KMŚ pokazały, że muszą jeszcze bulić kasę przez lata.
0
@kanver_ Prawdopodobnie ostatnia szansa na mistrza z reszty świata. W powiększonym turnieju podejrzewam, że 1/4 ,1/2 dla klubu spoza Europy będzie rzadko spotykana.
2
@mekston Czyli Dodi obejrzy KMŚ.
2
@Pawel13sz W google tłumaczu.
2
心臓 を 捧げよ Urawa ! :D
1
@escarabajo Fair play to jego drugie imię :D