0

Ładna bramka Szoboszlaia z zachodnią szynką
https://dubz.co/v/4gf0zn

0

@Lionel_Messi10 Subiektywne jest to co kogo bawi. Często się męczę przy aktualnej Barcelonie ale są też dobre momenty.

2

Maszyna Xabiego Alonso 3;0 do przerwy z Bochum.

1

Kejnuch pocelował technicznie jak kiedyś Villa.

0

@Coutinho007 @Coutinho007 Jeśli bawi cię oglądanie City a Barca męczy to po co się zmuszasz? Oglądaj obywateli i daj sobie spokój z Barceloną. Piłka to przede wszystkim rozrywka i ma dawać radość człowiekowi w wolnych chwilach.

@clyde Nie podchodzisz do oglądania meczów w tv,necie za bardzo fanatycznie albo i nawet religijnie?

0

@Ronin47 Na Montjuic.

0

Wyjmij chłopa z City do Barcy to z metra nie trafi do bramki :D

2

@mekston Stary @AFA90 po kilku browcach nie odwaliłby czegoś takiego jak Peña z Araujo.

0

Nie no to jest błąd na poziomie orlika XDD

1

Potężny kapitan.

2

@Rl9k1nG K$rwa jest w pyte.

2

Rachoń boży


0

@Fenelon TVP przebiła kamratów.

0

@Rl9k1nG Na strumyku.

5

"Donald Tusk używa języka totalitarnego" XDD

2

3;3 w Madrycie. Partidazo!

0

Karny dla Getafe w 92min!

11

Tvp- Ustawa kagańcowa
Tvn-Pis w obronie propagandy
PolsatNews- Starcia w Sudanie XD

1

@FcPortoFan1999 Puchar energola- top.

1

@FcPortoFan1999 Cristiano z Ukrainy.

2

@Culer9002 Jego firmowa dyńka.

0

Napoli przegrywa już 0;2 z Frosinone.

0

Frosinone prowadzi z Napoili w pucharze.

1

@FCBparasiempre Na świecie jak najbardziej. U nas znikoma ilość.

1

@mekston Może ale o tytule wydaje mi się, że mogą zapomnieć. Jeśli chodzi o Saudi to ostatnia LMAzji i aktualne KMŚ pokazały, że muszą jeszcze bulić kasę przez lata.

0

@kanver_ Prawdopodobnie ostatnia szansa na mistrza z reszty świata. W powiększonym turnieju podejrzewam, że 1/4 ,1/2 dla klubu spoza Europy będzie rzadko spotykana.

2

@mekston Czyli Dodi obejrzy KMŚ.

2

@Pawel13sz W google tłumaczu.

2

心臓 を 捧げよ Urawa ! :D

1

@escarabajo Fair play to jego drugie imię :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?