0

@Barcasub Bzdury opowiadasz. W krajach arabskich piłka jest bardzo popularna.
@MESSIah16 Pseudo zasadowcy. Mi właściciele arabscy nie przeszkadzają. Brakuje mi tylko dobrych zasad regulujących wydatki w futbolu.

1

@escarabajo 20min i 3;0 odrobić to ciężko. Liga już zawalona, bo chyba nikt nie odwali Botafogo :D. Zostaje LM Azji i puchar.

3

@escarabajo Już 3;0. Projekt wielkiej ligi Arabii wywalił się w Azji a teraz na świecie. Będą jeszcze musieli pompować balonik prez lata, żeby coś z tego było.
Bramka Ashoura https://x.com/FootColic/status/1735742587930284180/video/1

3

AlAhly Kair 2;0 z AlIttihad. Saudyjczycy blisko kompromitacji.
Bramka ELShahata
https://x.com/FootColic/status/1735741577857749133/video/1
@FcPortoFan1999 @escarabajo @mekston

1

Benzema psuje karnego XD
https://x.com/FootColic/status/1735733074053263509/video/1

3

Po bramce Holendra Alexa Sharka japońska Urawa prowadzona przez Macieja Skorżę pokonuje meksykański Leon i melduje się w półfinale KMŚ. Zmierzą się tam z ManCIty https://www.reddit.com/r/soccer/comments/18j3nvy/le%C3%B3n_0_1_urawa_red_diamonds_alex_schalk_78_fifa/
Tymczasem 2 drugim meczu 1/4 AlIttihad z Kante,Benzemą, Fabinho przegrywa z AlAhliKair :D
edit; karny dla drużyny z Arabii


@mekston @escarabajo

2

@Fenelon Knesejm.

6

@Deviler Salceson>polityka.

2

@Deviler Da się zjeść ale to żaden rarytas.

0

@tomek8756 Für Deutschland.

0

@tomek8756 Uuuu Puma uskutecznia antysemityzm.

2

@Sulimo Chrzan.

1

@Pawci023x Szef Conmebol coś wspominał, że mogą ich zaprosić w przyszłości. Nic oficjalnego narazie. Między zespołami z obu ameryk zostanie rozegrane copa interamericana, gdzie zmierzą się ze sobą zwycięzcy rozgrywek kontynentalnych w 24r. Miami(LeaguesCup) z Fluminense(Copa Libertafores) a Quito(Copa Sudaamericana)z Leonem(LMConcacaf).

2

@Pawci023x Nie ma jeszcze terminarza. Zazwyczaj MLS startuje w okolicach marca.

2

@mekston Prawa strona zdecydowanie trudniejsza.

7

Taka drabinka wylosowała się Interowi Miami w Concacaf Champions Cup


@mekston @escarabajo @Lionel_Messi10 @zodiak_10 @PatrychoO @Gaz @AFA90 @Sysia11 i inni fani Leo i amigosów

4

@Kgorecki2500 Braun prawie jak Bubbles XD .

0

@Kamiloza91 Tutaj


Jeszcze tu screen z rozstawieniem playoff
https://zapodaj.net/images/096457e5e40dc.png

1

O godz 1;00 Inter Miami pozna rywali w Concacaf Champions Cup. Transmisja na oficjalnym kanale yt Concacafu

4

@fart Jak zgłębiałem temat to wydaję mi się, że będzie sprawiedliwiej i ciekawiej. Nie będzie kręcenia kulek w dalszych fazach tylko rozstawienie oparte na wyniku w tabeli. Każdy mecz z inną drużyną spowoduje według mnie atrakcyjniejsze widowisko. Minus to więcej drużyn,meczów i coraz trudniej to wszystko ogarnąć bez odpuszczenia któregoś ze spotkań.
@arasz1819 Odejście od dwóch faz grupowych raczej wyszło pozytywnie.
@Bobert_Kubicki U romantyków Z UEFY,FIFY zawsze $ musi się zgadzać
@mekston playoff o 1/8 na pewno zapewni dodatkowe emocje.

3

Zakończyła się ostatnia(chyba) faza grupowa w historii. Od nowego sezonu będziemy mieć jedną ligę złożoną z 36 zespołów i system szwajcarski. Jak się zapatrujecie na taką zmianę? Będziecie tęsknić za LM po staremu? Czy podoba wam się reforma?

4

@Lionel_Messi10 Brakuje jeszcze materacy zamiast bramek :D

1

Druga bramka łysego.

1

@FcPortoFan1999 Uważaj dzisiaj, bo możesz zostać posądzony o bycie ruskim agentem :D

0

@norbi77 To chyba Mastif tybetański.

0

@MesQueUnClub_87 Może mają, nie wiem :D
@ciema Ta agenci XDD Oni są skrajnymi świrami po prostu .

0

@ciema Przyznaj, że boisz się potężnego bagnetu francuskiego.

3

Piosenka na dobranoc XDD


0

@Ojciec5tkidzieci Z Lipskiem i Napoli też może być trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?