Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub Bzdury opowiadasz. W krajach arabskich piłka jest bardzo popularna.
@MESSIah16 Pseudo zasadowcy. Mi właściciele arabscy nie przeszkadzają. Brakuje mi tylko dobrych zasad regulujących wydatki w futbolu.
1
@escarabajo 20min i 3;0 odrobić to ciężko. Liga już zawalona, bo chyba nikt nie odwali Botafogo :D. Zostaje LM Azji i puchar.
3
@escarabajo Już 3;0. Projekt wielkiej ligi Arabii wywalił się w Azji a teraz na świecie. Będą jeszcze musieli pompować balonik prez lata, żeby coś z tego było.
Bramka Ashoura https://x.com/FootColic/status/1735742587930284180/video/1
3
AlAhly Kair 2;0 z AlIttihad. Saudyjczycy blisko kompromitacji.
Bramka ELShahata
https://x.com/FootColic/status/1735741577857749133/video/1
@FcPortoFan1999 @escarabajo @mekston
1
Benzema psuje karnego XD
https://x.com/FootColic/status/1735733074053263509/video/1
3
Po bramce Holendra Alexa Sharka japońska Urawa prowadzona przez Macieja Skorżę pokonuje meksykański Leon i melduje się w półfinale KMŚ. Zmierzą się tam z ManCIty https://www.reddit.com/r/soccer/comments/18j3nvy/le%C3%B3n_0_1_urawa_red_diamonds_alex_schalk_78_fifa/
Tymczasem 2 drugim meczu 1/4 AlIttihad z Kante,Benzemą, Fabinho przegrywa z AlAhliKair :D
edit; karny dla drużyny z Arabii
@mekston @escarabajo
2
@Fenelon Knesejm.
6
@Deviler Salceson>polityka.
2
@Deviler Da się zjeść ale to żaden rarytas.
0
@tomek8756 Für Deutschland.
0
@tomek8756 Uuuu Puma uskutecznia antysemityzm.
2
@Sulimo Chrzan.
1
@Pawci023x Szef Conmebol coś wspominał, że mogą ich zaprosić w przyszłości. Nic oficjalnego narazie. Między zespołami z obu ameryk zostanie rozegrane copa interamericana, gdzie zmierzą się ze sobą zwycięzcy rozgrywek kontynentalnych w 24r. Miami(LeaguesCup) z Fluminense(Copa Libertafores) a Quito(Copa Sudaamericana)z Leonem(LMConcacaf).
2
@Pawci023x Nie ma jeszcze terminarza. Zazwyczaj MLS startuje w okolicach marca.
2
@mekston Prawa strona zdecydowanie trudniejsza.
7
Taka drabinka wylosowała się Interowi Miami w Concacaf Champions Cup
@mekston @escarabajo @Lionel_Messi10 @zodiak_10 @PatrychoO @Gaz @AFA90 @Sysia11 i inni fani Leo i amigosów
4
@Kgorecki2500 Braun prawie jak Bubbles XD .
0
@Kamiloza91 Tutaj
Jeszcze tu screen z rozstawieniem playoff
https://zapodaj.net/images/096457e5e40dc.png
1
O godz 1;00 Inter Miami pozna rywali w Concacaf Champions Cup. Transmisja na oficjalnym kanale yt Concacafu
4
@fart Jak zgłębiałem temat to wydaję mi się, że będzie sprawiedliwiej i ciekawiej. Nie będzie kręcenia kulek w dalszych fazach tylko rozstawienie oparte na wyniku w tabeli. Każdy mecz z inną drużyną spowoduje według mnie atrakcyjniejsze widowisko. Minus to więcej drużyn,meczów i coraz trudniej to wszystko ogarnąć bez odpuszczenia któregoś ze spotkań.
@arasz1819 Odejście od dwóch faz grupowych raczej wyszło pozytywnie.
@Bobert_Kubicki U romantyków Z UEFY,FIFY zawsze $ musi się zgadzać
@mekston playoff o 1/8 na pewno zapewni dodatkowe emocje.
3
Zakończyła się ostatnia(chyba) faza grupowa w historii. Od nowego sezonu będziemy mieć jedną ligę złożoną z 36 zespołów i system szwajcarski. Jak się zapatrujecie na taką zmianę? Będziecie tęsknić za LM po staremu? Czy podoba wam się reforma?
4
@Lionel_Messi10 Brakuje jeszcze materacy zamiast bramek :D
1
Druga bramka łysego.
1
@FcPortoFan1999 Uważaj dzisiaj, bo możesz zostać posądzony o bycie ruskim agentem :D
1
@ciema Cykl musi się spełnić :D
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/vLffhe9c3y7dsxlgwFO1lRT0uoN3PYet.jpg
0
@norbi77 To chyba Mastif tybetański.
0
@MesQueUnClub_87 Może mają, nie wiem :D
@ciema Ta agenci XDD Oni są skrajnymi świrami po prostu .
0
@ciema Przyznaj, że boisz się potężnego bagnetu francuskiego.
3
Piosenka na dobranoc XDD
0
@Ojciec5tkidzieci Z Lipskiem i Napoli też może być trudno.