Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@esem91 Już dawno zrobił się balet.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Sporting-Porto 1;0 Gyokeres
@FcPortoFan1999
0
@KobeFR Tak to ten i współczuje.
0
@KobeFR We Flumine Ganso może pełnić rolę wiecznego talentu niczym Brożki.
2
@Culer9002 Skorża musisz! :D
5
John Kennedy(nie prezydent) dobija AlAhly. FLuminense melduje się w finale KMŚ
https://x.com/FANT0S0/status/1736836657800737056
@mekston @escarabajo @FcPortoFan1999
7
Marcelo wywalczył karnego, którego wykorzystał Jhon Arias. Fluminense prowadzi 1;0 z AlAhly w 1/2 KMŚ.
3
@BorzyKrzys Amerykanie są w piłce nożnej od bardzo dawna. Grali na pierwszych MŚ w 30r na którym zdobyli nawet brąz. Przed powstaniem MLS w latach 90 mieli dwie ligi, które upadały. ASL w latach 20 i NASL w latach 80.
@don'T.R.I.P.e W NFL można celebrować tochdown, sack,tackle, field goal itp. Istnieje natomiast lista cieszynek zakazanych. Jakieś prowokacje, reklamowanie, czegoś, zdejmowanie kasku itp. W piłce jest podobnie.
3
Tymczasem Jonathan David strzela bramkę PSG w 90+min.
0
@abram3k Tą poznamy dopiero w piątek.
1
Brahimessi normalnie .
0
@IronSanHybrid Ty nie za Polakiem?
5
@Firestone Jakie to jest prawdziwe XD. Przyjście nowego zawodnika do Barcy=regres..niestety.
0
@viscabee9 Zawsze jest wina zarówno piłkarzy jak i trenera. Trener jest twarzą projektu i jemu dostaje się niestety najwięcej.
1
@AmigoBlancos Ty się znęcasz nad nami :D
3
Za czasów Guardioli , Enrique jak nie obejrzałem meczu to czułem, że straciłem coś ważnego. Teraz żałuje regularnego oglądania tego "spektaklu" i dziwie się, że i tak punktują. Źle to wszystko wygląda i nie widzę perspektyw na jaka zmianę.
1
@mekston Ney pod wpływem, z kontuzją i wtedy możemy ich ze sobą mierzyć :D
0
@FcPortoFan1999 Barcelona tak ciekawa, że o Motorze Lublin wspominasz XD.
1
@mekston Jak Ney będzie pod wpływem substancji odurzających to oczywiście, że Hafinia.
4
@Firestone 187 lat.
0
@Dieselzor Hafinia top.
0
@LM10GOAT Ma swój klimat ale jest przestarzała. Valencia od lat pracuje nad nowym stadiony i na MŚ 30r powinna się wyrobić.
2
Kiedyś chciałem u nas Davida Silvę. Szkoda, że się nie udało.
2
@AFA90 Ty jesteś Argentyńczykiem przyszywanym i powinieneś dostarczać kofeinę yerbą a nie coca colą. Stąd ta dziwna bakteria.
4
@AFA90 Kontynuujesz dziedzictwo starego ?
0
@mekston 26 bramek to Ance strzelili w tym tygodniu hiszpańskie chady od bachaty XD.
1
@Comentateiro Pomieszasz z alko + meczyk Barcy i nie doczekasz 22;00.
1
@Lionel_Messi10 Dziwne, że nie na twitera, xa. Myśłałem, że Musk zdominował Zuckerberga w kwestii fanpegy, wiadomości sportowych.
2
Kvaradona na 2;1 dla Napoli z Cagilari
https://streamin.me/v/6f19f4ed