Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston No Meksykańskie ekipy klubowe i reprezentacyjne to przekleństwo amerykańskiej piłki.
0
@FcPortoFan1999 Na 26 to są jednym z gospodarzy.
1
@FcPortoFan1999 Powinni grać regularnie na MŚ i powalczyć o jakąś edycję GoldCupu albo LNConcacaf.
2
@FcPortoFan1999 Kanadyjczycy dają radę dzisiaj. Niedawno Larin strzelił dla Mallorci z Sevillą.
2
@escarabajo Nie wiem czemu o Kielonie zapomniałem :D
@mekston Jak Leo będzie w formie to wszystko możliwe. LeaguesCup to bardzo podobno formuła a nawet bym powiedział, że przez jeden mecz w playoff trudniejsza.
1
PSG 1;0 z Nantes Barcola.
2
@mekston od nowego sezonu wraca stara nazwa Puchar Mistrzów Concacaf. Oby Miami wygrało te rozgrywki :) Wolałbym LA na kontynencie. Revs to średnio udany projekt zdecydowanie ustępujący Patriots, Celtics i Bruins w Bostonie.
3
O 22;00 mistrzowie konferencji Columbus Crew i LAFC zmierzą się w finale MLS. W drużynie gospodarzy gwiazdami są kolubmijski talent Cucho Hernández, Yeboah znany z ekstraklasy czy utytułowani już w USA Greesel, Nagbe. Aktualni jeszcze mistrzowie kraju z Kalifornii to przede wszystkim Carlos Vela,Bouanga, nasz rodak Mati Bogusz czy wychowanek Barcy Ilie Sanchez,
Ekipa z LA będzie bronić tytułu i jest faworytem tego spotkania. Fani obydwu ekip już nie mogą doczekać się spotkania.
@escarabajo @mekston
2
Bayern,Milan,UTD,Arsenal,BVB porażki i remis Realu. Zły dzień dzisiaj dla wielkich europejskich firm.
1
Borussia jednak łapie kontakt. Fulklurg na 2;3
4
Poulsen dobija BVB. Lipsk 3;1.
5
RSSS 3;0 do przerwy z żółtą łodzią
@Kapitan hawk
1
@MesQueUnClub96 Naczelny herbiarz RP.
3
@tomek8756 Coraz dziwniejsze te wstępy.
8
Szymański strzela na 3;1 dla Fenerbace z Besiktasem.
2
@blakkudium Już drugiego karniaka wywalczył i znowu na Bailleyu tylko Tadić zepsuł jedenastkę.
1
Tadić, Dzeko,Chamberlain same gwiazdy w derbach Stambułu strzelają. Seba Szymański karnego wywalczył. Fenerbace 2;1 z Besiktasem na ten moment.
0
@Kazragore Możliwe, że to Wilczak czechosłowacki albo jakaś mieszanka tej rasy z inną.
0
@barcelonaLM I na dzidce jeszcze.
0
@Adran360 edit, bo jak zwykle wywalili
0
@LioMessi10 20 czerwca 2024 r Argentyna vsConcacaf5(Kanada albo Trynidad)
2
Grupy Copa America 2024
https://x.com/DIARIODEPORTES/status/1732934556045459474
Concacaf5-Kanada albo Trynidad
Concacaf6-Kostaryka albo Honduras
2
@Lionel_Messi10 Wolę czarne wyjazdówki Miami.
2
@zadafcb Ona się innymi piłkami zafascynowała niż tymi do FA.
0
@Adran360 edit, bo wywalili
10
@AllBundy Bramkarz pięknie położony.
7
Endrick bramka z Cruzeiro. Jest forma ostatnio.
0
@MESSIah16 Któraś z drużyn typu Sociedad,Sevilla, Valencia, Villareal, Betis może mieć jakiś lepszy sezon. Takiego Leicester czy Lille też się nikt nie spodziewał, że mogą wygrać mistrza.
0
@FcPortoFan1999 Połowę skladu będą mieli zaraz wyprzedane po tym sukcesie.
2
@AFA90 Jan aka @Comentateiro skomplementował.