AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pax Uchwały nie było, było jednak aresztowanie trzech żołnierzy, którzy oddali strzały ostrzegawcze do imigrantów, którzy nielegalnie przeszli na stronę Polską. Później zginął żołnierz dźgnięty przez imigranta.
5
@Vegeta88 Ostatnio głosowali też przeciwko odwołaniu Von der layen, a to też działanie na szkodę Polski. No ale zdrajcy narodu tak mają.
0
@Vegeta88 Jak biegali z pizzą dla migrantów i szczuli na SG to też było ok. Albo jak aresztowali żołnierzy za strzały ostrzegawcze.
0
Komentarz usunięty
0
@pax Ja będę ci przypominać, że szkodnikiem jest Tusk. Za to ile już zepsuł to powinien gnić w więzieniu, a jeszcze niestety nie powiedział ostatniego słowa.
0
@pax Byłoby to ok, jeśli zostałyby one w sposób transparentny wydane. Już się mówi, że sporo pieniędzy ma dostać firma, na której czele stoi kolega Tuska, a która nie posiada odpowiedniego zaplecza i technologii, żeby tworzyć pociski kalibru 155 cm.
1
@norbi77 Naucz się czytać ziomek. Z trzy razy napisałem, że najlepiej jak wydamy te pieniądze w Polsce, a że nie wszystko produkujemy to resztę możemy wydać w USA, które ma super sprzęt.
0
@norbi77 człowieku Trzaskowski dofinansował film zielona granica plujący na SG, pięknie spłycasz latanie z pizzą dla imigrantów i przeszkadzanie. Sądzenie żołnierzy za strzały ostrzegawcze w ziemię to też nic takiego, gdzie po tej sytuacji zginął Polski żołnierz od dźgnięcia przez imigrantów. Jachira dalej sądzi się z policjantem, który nie chciał jej przepuścić, żeby nie przeszkadzała.
0
@pax Człowieku czym innym jest postawa patriotyczna w czasie, gdy atakuje cię obce państwo, a czym innym jest układ sił i wpływy w normalnej polityce w czasach pokoju.
0
@pax Słabe jest wmawianie czegoś. Ciągle nie rozumiesz, że nazywanie osób, które w nielegalny sposób dostają się do krajów UE bydłem nie jest wywyższaniem się że względu na poglądy, które w przypadku wyborców po jest na porządku dziennym.
0
@Rifek Sam ciśniesz Trumpa, bo boisz się silniejszego rywala od nas jakim jest rosja ze strachu, a nie rozumiesz mechanizmu, że silny narzuca swoje zasady. Fenomen.
1
@pax Szkodzi to Tusk i jego niemiecka kompania. Nic nie wykazałeś, a określenie ludzi, którzy demolują Europę bydłem nie jest uważaniem wyższości moich poglądów nad nikim w przeciwieństwie do was, uważających się za elitę.
0
@Aragorn33 Człowieku napisałem, że najlepiej jak te pieniądze wydamy w Polsce, jednak Polska nie tworzy wszystkiego i część sprzętu trzeba kupić gdzie indziej. Amerykański jest najlepszy więc najlepiej u nich, lub koreański.
1
@pax Masakra, w ani jednym momencie nie wskazałeś mojej hipokryzji, bo zwyczajnie jej nie ma. Redaktor, a nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
0
@Rifek To się dogaduj, PO chętnie tak zrobi, w końcu Nord stream był dla Niemców korzystny.
0
@Aragorn33 Kupowanie od USA sprzętu uważasz za poddaństwo? Mają najlepszy sprzęt to chyba jest to zbrojenie się, a nie śmieszne zakazy, że macie hajs, który musicie spłacić, ale kupujecie tylko u Niemców. Jeśli miałyby być wydane w Polsce to jak najbardziej na tak, ale zobaczymy jak będzie.
0
@Rifek Na własne życzenie, czytaj zamiast się zbroić i wydawać normalne pieniądze na obronność ( do których się zobowiązali w ramach NATO czyt. Minimalny procent PKB, który mieli przeznaczać na obronność), a nie mieć na to wywalone, bo w razie w USA nas obroni. Pompując pieniądze do rosji Nord streamem czy ogólnie biorąc od nich ropę (nawet po wjeździe rosji na Krym w 2014).
0
@Aragorn33 Nie mam mentalności poddańczej tylko wiem jak działa świat. Jeśli ja mam pistolet, a ty masz patyk to mam silniejszy argument, żeby cię do czegoś zmusić niż ty mnie. Nwm jak prościej ci to wytłumaczyć xd
0
@Kapitan9 No to Schlotterbeck. Tym bardziej, że mu się kontrakt kończy.
0
@Aragorn33 xd Widzę wyborca Hołowni, który wdeptałby putina w ziemię. Nwm jak można nie rozumieć prostego mechanizmu, że silny rządzi, a słaby się podporządkowuje. Przypomnisz jaka panika była ostatnio jak Trump zaczął mówić, że może sobie weźmie Grenlandię? Tyle jest warta siła Unii (na własne życzenie) czyt. wyrażanie zaniepokojonia i wysyłanie po 3 żołnierzy przez Niemcy i Francję xd
3
@Arden jest taka teoria, że UE zacznie nam narzucać co możemy, a czego nie i będzie próbować fałszować wybory poprzez cenzurowanie mediów społecznościowych, ale kto by w to wierzył, przecież weszliśmy do wspólnoty handlowej tylko...
0
@Kapitan9 Bastoni to powinien być priorytet.
2
@Aragorn33 Człowieku, dzięki USA (które jest 90% sił NATO) aktualnie możesz pisać głupoty na La Rambli, bo bez nich w NATO byś teraz Warszawy bronił w okopie przed kacapami. Nwm jak możesz nie wiedzieć tego, że siła militarna w praktyce oznacza siłę na naszej planecie. I czy nam się to podoba, czy nie, musimy mieć silnego sojusznika, który nie będzie grał tak jak my mu zagramy, a wręcz logicznym jest, że to my musimy się do niego dopasować, bo zwyczajnie nie mamy argumentów, żeby było inaczej.
2
@Aragorn33 Amerykański sprzęt jest najlepszy, także warto w niego inwestować. Chyba logiczne, że amerykański prezydent, będzie chciał wywalczyć dla swojego kraju nabywcę swojego towaru. Najlepiej byłoby wydać te pieniądze w Polsce, a jak nie to w USA. Swoją drogą ładnie omijasz niewygodne tematy.
8
@Aragorn33 Ja nwm co wy macie do Trumpa. Chłop jest prezydentem USA, a nie Polski czy UE. To wina Trumpa, że Unia Europejska miała i ma gdzieś to, że wojna była blisko, a aktualnie jest za jej granicą? Trump wręcz cisnął kraje UE, aby wydawały na obronność minimum, na które się zobowiązały. To wina śmiesznego zarządzania UE, które zamiast rozwijać swoją potęgę militarną walczyła z plastikowymi słomkami i kupowała surowce od rosji nawet po 2014 r.
28
@norbi77 Ile znaczyła Polska dla PO, jak latali z pizzą na granicę, żeby dawać nielegalsom, jak utrudniali pracę straży granicznej i nazywali ich mordercami w mundurach? Ile znaczyła jak głosowali przeciwko zaporze na granicy, bo biedne kobiety z dziećmi tam marzną... Te pieniądze, które mamy dostać z SAFE to nie są pieniądze z nieba za darmo, a kolejna pożyczka, którą trzeba będzie spłacić.
0
@Bykunn UE jako koncepcja i na początku jako partnerstwo gospodarcze z łatwym przepływem ludzi i towaru była naprawdę fajna. Niestety zaczyna przeradzać się w autorytarny twór, który chce stworzyć superpaństwo, a to wszystko pod odklejonym, lewicowym butem. Skutecznie zabija przemysł europejski i dąży do upadku.
0
@tomek8756 Jesteśmy, co nie znaczy, że powinniśmy się zadłużać, żeby ratować ich upadającą gospodarkę. Interesy można robić z praktycznie każdym.
0
@BillyButcher Jeśli pieniądze zostaną wydane w polskich firmach to będzie to ok, jednak wiadomo jakie obecna władza ma upodobania.
2
@tomek8756 Wiadomo, lepiej kupić od Niemców i wesprzeć naszych braci, którym zawdzięczamy zrównanie Warszawy z ziemią.