AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin To tak jak ze zgonami na Covida. Wpadłeś pod autobus, ale miałeś covid to był przyczyną śmierci xD
0
@APTAPT Co robią chociażby z Tajwanem?
0
@Criss18Barca To są duże pieniądze jak za szklankę. Za 35 Atletico kupiło Lookmana.
0
@Hindus Nie pamiętam. Jednak go sprowadził. Sprowadził też Aubę, czy Kounde
0
@Hindus Przeklęty Alemany, który sprowadził Raphinhę chociażby...
1
@Comentateiro Sądzę, że napisałeś nieprawdę po prostu.
4
@Comentateiro "Format Messiego z potencjałem na 20-30 g" xd Messi zrobił rekord 50 goli i miał w rok ponad 90 bramek. Więc nie ten format wybrałeś xd
1
@DragonxNF Kim jest jakiś tam Messi przy Yamalu? xd
0
@gumaz Mam nadzieję, że kiedyś mi nie odbierze rozumu, żeby głosować na wrogów naszego kraju.
0
Ciekawe czy przejęcie między innymi TVN-u przez Paramount oznacza zmianę strony ww jeśli chodzi o politykę.
1
@Ojciec5tkidzieci Mam 26 lat i również tak jak ty używam metody długich świateł. Tak o patrolu jak i gdy ktoś jedzie bez świateł.
2
Komentarz usunięty
6
@mmaciass Wystarczy wypisać zagorzałych obrońców KO.
1
@domin1515 Są tak słabi, że nawet fit for 55 nie mają, a co dopiero zielonego ładu! Zobaczymy co im dadzą te roboty jak im planeta spłonie.
0
@draxidox xd Dzięki USA tak naprawdę nie musisz się strzelać z ruskimi pod Warszawą. Trump skutecznie leczy UE z ich szaleństw.
0
@draxidox jak ją wkurzy to raz podniesie tą poduchę i mu mieszkanie zabierze xD
2
@Zoker Za to jak przekupywali sędziów to jest jakaś sprawiedliwość.
0
@Rifek Dla mnie idealna 9 tka to Luisito. Nie potrzeba typowej 9 tki, lepszy jest piłkarz, który potrafi też dryblować i biegać. Taki Lautaro, Alvarez, czy Osimhen (bardziej klasycza 9) byłby spoko.
1
@kanver_ Co wy macie z tymi drewnianymi napastnikami. Lewy powinien skutecznie wyleczyć od kupowania drewna.
0
@tbas Mnie nie dziwi, że Messi nie chciał wracać po tym jak został oszukany.
1
@tbas Uważasz, że dla Leo Messiego PSG było spełnieniem marzeń? Czy raczej ten transfer był wymuszony fatalną sytuacją finansową Barcy? Dro ma 17 lat i nie wiadomo co będzie za kilka lat.
1
@Comentateiro Jeśli uważasz, że zagrał świetny mecz to polecam okulary.
2
Bardzo fajny artykuł.
1
@Chimera Jak ma na imię facet, który mierzy coś w łodzi?
- Włodzimierz
1
@Safrani Można wziąć pożyczkę na własne obligacje. W złotówkach, czy w euro Polska już nie raz brała pożyczki. Będą to pieniądze bez kagańca, na co chcemy i od kogo chcemy, ale to nie dobre jest, bo tymi pieniędzmi nie można szantażować jak z KPO.
2
@Arkon Ty leć pisać, że na granicy pracują mordercy i trzeba biednych migrantów wpuścić, bo głodują. Ewentualnie leć z pizzą przeszkadzać Straży granicznej.
3
@pax xd Każdy dosłownie politykę konfederacji mówi, że musimy się zbroić, ale chodzi o sposób finansowania. Pieniądze z SAFE to będą polityczne pieniądze z kagańcem, które dodatkowo mogą być wykorzystywane do szantażu.
1
@Kapitan hawk do blokowania środków. A jednak były blokowane i wykorzystane do szantażu.
4
@Kapitan hawk Jakie kłamstwo? Kłamstwem jest, że KPO było blokowane za PiSu i magicznie odblokowane po wyborach? Kłamstwem jest, że SAFE również będzie skonstruowane tak, że wszystko będzie rozpatrywane przez UE? Już pomijam, że ten program ogranicza na co i u kogo możemy wydawać pieniądze, które będziemy spłacać, bo jest to pożyczka, a nie darmowa dotacja.
4
@Kapitan hawk Pytam, czemu środki zostały przyznane akurat po wyborach, jak zmienił się rząd, który jest dla UE wygodny? Jesteś taki mądry i wspaniały, to wytłumacz co się zmieniło poza wygodnym rządem i dlaczego szantażowano Polaków, żeby przypadkiem "źle" nie wybrali?
Wypowiedziała się bardzo dobrze. Unijne pieniądze, które będą znów rozpatrywane będą wykorzystywane do szantażu. Eurosceptycy= nie ma pieniędzy, bo nie ma praworządności. Euroentuzjaści= spoko macie na co chcecie.