0

@Karol145 hahaha wrócił ziomek od gróźb xD

0

@MessiForeverTheBest Nie wiedziałem ogólnie, że tylu tu białorycerzyków ogólnie xd

1

@Pablozeusz Piękne miasto, ale na dłuższą metę byłoby za duże.

1

@Kozinho. Wtedy wygrałby Yamal o ile nie przegralibyśmy z PSG w finale

3

@Kgorecki2500 Super. Bardzo fajna inicjatywa.

0

@Tasde Będą to pieniądze, które możesz wydać na co chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Nikt ci ich nie zablokuje.

0

@JimMorrisonFCB No tak, trzeba to fakt. Jednak to kobieta jest strażniczką "bramy", bo ciało należy do niej i to ona je sprzedaje dla czegoś tak próżnego jak pieniądze.

0

@JimMorrisonFCB To wynika z popędu, może i z samotności, kobieta w tej sytuacji robi to dla zarobku, który mogłaby osiągnąć w normalny i moralny sposób.

0

@clyde może to i lepiej jeśli nie rozumiesz samego mechanizmu, a nie stricte 1:1 sytuacji.

0

@clyde no czyli klasyczne, kobieta sprzedaje swoje nagie zdjęcia, winni są mężczyźni, bo za to płacą, no ona trochę też, ale to ci faceci ja rozebrali i wrzucili to do internetu :]

0

@DariaFCB Jak wymyślisz lek na raka i wystawiasz go w dużych ilościach na rynek to się nie sprzeda? :]

0

@JimMorrisonFCB Pisanie faktów, że onlyfansiara nie różni się niczym od ulicznej kobiety lekkich obyczajów nie jest nienawiścią, a faktem. Tak samo stwierdzenie, że przez wmawianie kobietom, że są wolne jak się puszczają nie jest nienawiścią do kobiet.
Demonizuje się kobiety, które chcą zostać w domu i zajmować się dzieckiem, wmawia się im, że takie coś je ogranicza itp. ma ogromny wpływ na dzietność co widać w liczbach xd

0

@DariaFCB Fakt jest taki, że jak widać jest mnóstwo simpów przez ogromne wymagania kobiet. Nwm jak trzeba być zdesperowanym, żeby płacić za nagie fotki choć internet jest tego pełny ( jednak częściej takie osoby wmawiają sobie relację z taką laską i przypuszczam, że to o to bardziej chodzi niż o stricte nagie fotki). To ich ciało, one je sprzedają i tyle. To one potem słusznie są traktowane jak kobiety lekkich obyczajów.

0

@SigmaBoyEssaYamal W takim przypadku chodziło głównie o mechanizm. W sytuacji, gdy kobieta sprzedaje swoje zdjęcia w celach zarobkowych nie różni się niczym od takiej samej tylko na ulicy. Ona jest kowalem swojego losu i to ona decyduje czy przekracza granicę, a nie gość, który jest w stanie za to zapłacić.

0

@clyde i po co tak kłamać?
" i to nie w tej jednej lasce, która się sprzedaje jest największy problem ale w tysiącach facetów które jej płacą."

0

@clyde To one zdradzają, a nie ci striptizerzy, tak samo jak facet zdradzi kobietę z prostytutką to jest to jego wina, a nie jej.

0

@marcin62 pistolet do człowieka, który zarabia z zabijania porównywać. Czy pistolet ma wolną wolę i wybiera?

0

@SigmaBoyEssaYamal No według Clyde morderca jest bez winy, tylko ten, który płacił

2

@clyde Bo to ona pokazuje ciało. Ja mogę zapłacić ci za zabicie kogoś, ale mordercą będziesz ty. Nie mówię, że simpy nie mają wgl wpływu, ale to kobiety ponoszą większą winę za to i tyle. Zresztą tym w klubach nikt nie płaci, a jednak też się sprzedają często mając partnerów.

0

@directedbyfcb Pokaż gdzie to napisałem geniuszu

1

@SigmaBoyEssaYamal Dokładnie. Komunizm to rozwiązanie i nakaz kopulacji w celach reprodukcyjnych. Ja proponuję zapłodnieniowe piątki. Oczywiście można też użyć lżejszego rozwiązania jak podatek 80% za brak dziecka.

0

@clyde To jednak one robią to dla hajsu i to one sprzedają swoje ciało za pieniądze. Jest mnóstwo innych zawodów, które mogłyby wykonywać, a jednak zdecydowały się na to. Jakby mężczyźni nie panowali nad swoim instynktem to już dawno miałabyś tu drugą Azję, gdzie nawet wypowiadać publicznie byś się nie mogła xd
Klasycznie, ktoś ma inne zdanie to wyzywamy od odklejonych. Ahhh łymyn.

0

@directedbyfcb Hmmm dlaczego Polaków interesują Polki i demografia Polski... No nwm

3

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

@Bykunn A to się zobaczy. Od tego, od kogo będziemy chcieli sprzęt, a nie od tego, który narzuca co, gdzie jak i kiedy można kupić.

1

@kamyk_23 chłopie ty słuchasz wysłannika rządu w praktycznie jej partyjnej telewizji i bierzesz to za legitne źródło xd

0

@Bykunn No to nawet lepsze po prostu kredyty w złotówkach, a nie kolejna europejska smycz z ryzykiem kursowym.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Wydaje mi się, że kwestia dekady i ludzie zaczną latać i strzelać laserami z oczu.

0

@Bykunn Kto napisał, żeby nie inwestować? Inwestować, ale kredytem w złotówkach i pochylić się nad pomysłem Nawrockiego.
Magii to chciała użyć wasza minister zdrowia i za pomocą magicznej różdżki wyleczyć służbę zdrowia więc ładny strzał w kolano xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?