0

Komentarz usunięty

0

@gumaz w nogach xD

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Safrani Dlatego słowo to idealnie was określa cenzorzy, widać coś zostało niektórym z tamtych czasów.

0

@Karol145 mojego pradziadka zabili Niemcy. Więc strzym ryj jeśli chodzi o rodzinie w tamtych czasach.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@marcin62 Nóż może cię zabić, zakazać noży!

0

Komentarz usunięty

0

@Who_you_mam postać znana. Źródło premiera Tuska xD

7

Mam nadzieję, że to jego ostatnie pół roku tutaj. Niech idzie grać na swoim poziomie gdzieś w ekstraklasie czy innej Arabii.

1

@vangoor ja tam im życzę upadku w 2026 roku, albo degradacji.

1

@Herato On się skończył po transferze do United.

4

@majkiii Z jednej strony fajnie, a z drugiej zajebiście mówiąc klasykiem.

0

@Czyhrynski Dziwisz się, że Niemiec średnio Polski potrafi?

10

@Sergio_Devils Spokojnie, jeszcze mają sędziów.

0

@Herato To samo jest z PO i LO. Za to pomocników masa, ŚO tak samo.

1

@tomek8756 łymyn xD

0

@kanver_ xD #trustmebro

0

@MirusAmisz sucho, aż mi pranie wyschło xd

2

@fcbarcafan19 brzmi jak jakieś zaklęcie z Harry Pottera xD

0

@MirusAmisz zabawny jesteś. Ostatnio się tak śmiałem, jak wchodziłem po schodach.

0

@kanver_ hahaha koszulek. Uwielbiam ten mit o ogromnej kasie z koszulek. Pewnie się z nich zwrócił co ? :D

0

@kanver_ Wiesz, że nie mamy rewolweru na skroni i nie musimy w takim wypadku go podpisywać?

0

@Arden nekrofilii nie pokazują w filmach, a to trzeba skipować.

0

@kanver_ Zdajesz sobie sprawę, że to nie oznacza iż w Barcy taką dostanie? On dostał taką pensję ze względu na to jak wyglądał w Fiorentinie, bo przychodził jako gwiazda ligi za duże pieniądze. Obecnie jest piłkarzem do odbudowy.

0

@kanver_ Nieważne ile by wziął będzie 2-3 razy tańszy od Disneya w utrzymaniu.

3

@barcowy1899 Może dlatego, że to nie jest football manager i Araujo nie jest botem, który się zgodzi odejść gdziekolwiek w formie wymiany, bo na przykład woli zostać w Barcelonie niż grać dla jakiegoś Bournemouth.

0

@Stinger_ xd To porównaj Kana i Haalanda. Możesz nawet porównać Lewego w tym samym wieku co jest Haaland teraz i zobaczymy co ci lewandzioku wyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?