AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@gumaz w nogach xD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Safrani Dlatego słowo to idealnie was określa cenzorzy, widać coś zostało niektórym z tamtych czasów.
0
@Karol145 mojego pradziadka zabili Niemcy. Więc strzym ryj jeśli chodzi o rodzinie w tamtych czasach.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@marcin62 Nóż może cię zabić, zakazać noży!
0
Komentarz usunięty
0
@Who_you_mam postać znana. Źródło premiera Tuska xD
7
Mam nadzieję, że to jego ostatnie pół roku tutaj. Niech idzie grać na swoim poziomie gdzieś w ekstraklasie czy innej Arabii.
1
@vangoor ja tam im życzę upadku w 2026 roku, albo degradacji.
1
@Herato On się skończył po transferze do United.
4
@majkiii Z jednej strony fajnie, a z drugiej zajebiście mówiąc klasykiem.
0
@Czyhrynski Dziwisz się, że Niemiec średnio Polski potrafi?
10
@Sergio_Devils Spokojnie, jeszcze mają sędziów.
0
@Herato To samo jest z PO i LO. Za to pomocników masa, ŚO tak samo.
1
@tomek8756 łymyn xD
0
@kanver_ xD #trustmebro
0
@MirusAmisz sucho, aż mi pranie wyschło xd
2
@fcbarcafan19 brzmi jak jakieś zaklęcie z Harry Pottera xD
0
@MirusAmisz zabawny jesteś. Ostatnio się tak śmiałem, jak wchodziłem po schodach.
0
@kanver_ hahaha koszulek. Uwielbiam ten mit o ogromnej kasie z koszulek. Pewnie się z nich zwrócił co ? :D
0
@kanver_ Wiesz, że nie mamy rewolweru na skroni i nie musimy w takim wypadku go podpisywać?
0
@Arden nekrofilii nie pokazują w filmach, a to trzeba skipować.
0
@kanver_ Zdajesz sobie sprawę, że to nie oznacza iż w Barcy taką dostanie? On dostał taką pensję ze względu na to jak wyglądał w Fiorentinie, bo przychodził jako gwiazda ligi za duże pieniądze. Obecnie jest piłkarzem do odbudowy.
0
@kanver_ Nieważne ile by wziął będzie 2-3 razy tańszy od Disneya w utrzymaniu.
3
@barcowy1899 Może dlatego, że to nie jest football manager i Araujo nie jest botem, który się zgodzi odejść gdziekolwiek w formie wymiany, bo na przykład woli zostać w Barcelonie niż grać dla jakiegoś Bournemouth.
0
@Stinger_ xd To porównaj Kana i Haalanda. Możesz nawet porównać Lewego w tym samym wieku co jest Haaland teraz i zobaczymy co ci lewandzioku wyjdzie.