2

@Cryptolis "Osoby pracujące w Polsce powinny mieć dostęp do świadczeń socjalnych, tak jak ma to miejsce w innych państwach naszego regionu" - jak inne państwa są głupie i dają socjal imigrantom nie oznacza to, że musimy powielać ten durny trend. Trzeba było naciskać Ukrainę, tj nic za darmo. Zobacz ile USA sobie ugrało od Ukrainy w zamian za pomoc.

2

@4Fabregas4 Dokładnie, zawodnicy w sumie też podobni, starzy, wyglądający na boisku jak oldboye, ale mówiący, że mają 25 lat fizycznie xD

0

@ProMILs xd Wy Disneya nazywacie legendą, a gościa, który broni tu naście lat, wygraliśmy z nim LM i przez wiele sezonów był naszym kluczowym piłkarzem nie. O tym właśnie napisałem xD Żałosne to jest i śmieszne.

1

@barcanawieki xd Z Casillasa robili kreta biali, było to zabawne, że sikają na swoją legendę, a tu się robi to samo z Ter Stegenem. Masakra.

1

@NeroTFP1 Dokładnie. Z DiCaprio zawsze super filmy.

2

Komentarz usunięty

0

@AlphaNumeric xd Pozytywne jest to co partia z góry uzna. Czy da się napisać lepszą formułę komunizmu?

3

@PatrychoO A tam ja postuluję, milion głosów na start dla kobiecego kandydata na prezydenta. Musi być dyskryminacja pozytywna, bo jeszcze nie mieliśmy pani prezydent xD

0

@kejdzi we wcześniejszych sezonach też miał mniej więcej tyle bramek xd

1

@kejdzi w La lidze w połowie sezonu też ma około 10 goli xD

1

@kanver_ w ZP Yamal też bezsensownie był przed nim xd

1

@aspr1me Joan to jest kot totalny.

2

@Czyhrynski Origins i Odyssey

0

@Kinginiesta rosja to też państwo nuklearne, a jakoś ich nie używa w stosunku do Ukrainy. Stany oraz Chiny również, a są w konflikcie o Tajwan.

2

@clyde Super, kolejny plus dla Nawrockiego.

0

@Kinginiesta Jakbyś wiedział to cały czas mamy konflikty, masz wojnę dosłownie obok Polski. Czemu akurat to wydarzenie miałoby zapoczątkować wojnę światową?

0

@Kinginiesta No tak, bo atak azjatyckiego reżimu na Izrael oznacza wojnę dla Polski xd

1

@blakkudium Żakiet męski.

2

@Dari0G wydaje się, że ona będzie najdalszą sondą wysłaną przez ludzkość swoją drogą xD

1

@esem91 piękne to jest

1

@barcanawieki xD to jest ten mental właśnie. O ile to wgl prawda.

1

@michal26 ze wszystkich depresji, o których słychać tak naprawdę mała część osób realnie ma depresję. Choroba ta stała się wymówką dla influancerów i Julek, którzy swoją niechęć do pracy lub krzywe akcje na ogół usprawiedliwiali depresją. Nikt nie neguje istnienia depresji, ale śmieszy po prostu fakt, że nagle każdy ją ma, bo mu się nie chce i wgl, a teraz to samo jest z ADHD

1

@GeneralXavi depresja wyszła z mody.

0

@Kinginiesta Powiedz to Izraelowi, który gniecie Palestynę i popełnia zbrodnie wojenne.

3

Komentarz usunięty

0

@vivalaice21 Po to ogląda się piłkę nożną. Piękny styl drużyny, ale również super bramki, dryblingi i niszczenie rywala.

6

@Roobo komunista to cenzuruje nawet swoich partyjniaków xD

0

@vivalaice21 być fanem drewnianego piłkarza bez dryblingu i ekwilibrystyki xD

1

@Jakchcesz wtedy to by z kamerą latał ;)

0

@JaneKOS Polacy też bijo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?