0

@Dankho94isback "brzydzi się", po prostu spartolił , a nie że się brzydzi xd

0

@tbas To, że sobie pójdą gdzie indziej znów nie oznacza, że mogą od tak sobie ich nam przerzucać. Chcieli się ubogacać kulturowo, to niech to robią. My tego bydła nie potrzebujemy.
Poza tym jest wiele innych spraw, które Niemcy chciały nam zablokować, czy przez które Polska by straciła.

0

@tbas hahaha Otóż jest. Zobacz ile nam migrantów przerzucili przez granicę, często przywożąc ich radiowozami.

0

@Stinger_ Dobre? Zrównaj je sobie z Haalandem, albo Kanem to zobaczysz czy są dobre xd

1

@Tabaluga37 Nie ma sensu, gość kocha naród, który nie tak dawno bombardował naszą stolicę i nawet przeprosić nie chce. No ale tak mają obywatele unii europejskiej.

1

@tbas Partnerem handlowym xd

0

@Stinger_ To porównaj jeszcze koszty utrzymania Ferrana i Disneya to zrozumiesz.

0

@tbas Nie wiem gdzie wyczytałeś, że jedni tylko o zachodzie. Logicznym jest, że rosja to zagrożenie, jednak lewica i elektorat peło nie rozumie, że zachód, a szczególnie niemcy to nie są nasi przyjaciele.
Co do UK to wiesz jaki mają rząd? Lewicowy, który traktuje migrantów lepiej niż swoich obywateli.

0

@Eklerek Jeszcze Ciro Immobile.

0

@LOPEZ16 Kulą u nogi jest prawie najlepiej opłacany emeryt w La Liga strzelający mniej niż wyśmiewany Ferran. Emeryt, który na 3,5 roku u nas wygrał raz pichichi z najsłabszym wynikiem od 22 lat.

0

@Stinger_ Gdzie chciałem porównanie? Od samego początku geniuszu pisałem o charakterystyce drużny i samego piłkarza. Napisałem o Lewym w kontekście tego, że sam mało daje jak na to ile zarabia i ile kosztował w jakim wieku.

0

@Who_you_mam ciężko, żeby nie był skoro jest jedynym xD

0

@Who_you_mam Ten Lewy, który przewalił pichichi 3 lata z rzędu, raz nawet mając poniżej 20 bramek, będąc najlepiej opłacanym napastnikiem w całej La Liga?

0

@Stinger_ ale ty jesteś odklejony xd Nie ma sensu z tobą rozmawiać skoro nie rozumiesz charakterystyki drużyny, czy samego piłkarza. Alvarez w porównaniu do Disneya ma o wiele większy wpływ na grę niż Polak. Pedri też nie ma ogromnych liczb i są pomocnicy z większą ilością goli, czy asyst, a jednak to Pedri jest nazywany najlepszym z nich. Gole to nie wszystko, bo taki Alvarez ułatwia zdobywanie bramek innym, zamiast samemu je trzaskać.

0

@Stinger_ xd Nikt nie broni grać Atletico ofensywnie, ale chyba logiczne, że dla jednego piłkarza nie zmienią całego sposobu gry. Po prostu trzeba brać to pod uwagę. Co do Etty Eyonga, to jest on gwiazdą swojego zespołu i cała drużyna gra dla niego, a Alvarez jest częścią. Przypomnisz jakie staty ma super najlepszy napastnik, praktycznie najlepiej opłacany w lidze Lewandowski? Przypomnijmy, że gra w ultraofensywnej Barcy, która jest liderem :]

0

@macio_944 jakoś nie protestowałeś jak zapraszali Trzaskowskiego, albo Zębaczyńskiego.

2

@Esteban_ Ale ty wiesz, że Barca to ultraofensywna drużyna w porównaniu do Atletico? Już pomijam sam wpływ na grę Alvareza, który jest nieoceniony.

3

@Who_you_mam Jakbym chciał realistycznego POP-a to Lewy musiałby być z drewna ;)

0

@Who_you_mam Kupiłem sobie Messiego i Suareza z Interu Miami, ale to w empiku.

0

@michaleu ja dostałem 2350 premii świątecznej.

0

@Kasy "Nie wspomniałeś o marketingu, czy sprzedaży koszulek" xD jak Yamal zaczął wypływać to również zaczął przeganiać Disneya w tym, taki to właśnie marketingowy potwór, że 18 latek sprzedaje więcej koszulek xd Poza tym już pomijam fakt, że ze sprzedaży koszulek Barca otrzymuje przysłowiowe grosze. Co do dalszej części to takie słowa z ust madryla nic dla mnie nie znaczą i musiałbym postradać zmysły, żeby kibicować najohydniejszemu klubowi na świecie.

0

@Kasy xd Jak dla mnie 50 mln za 34 letniego, który nie potrafił nawet ligi zdominować pod względem bramek mimo bycia najlepiej opłacanym napastnikiem nie jest do końca udanym transferem? Czemu nie piszę o Benzemie? Bo był graczem białych i nie interesują mnie ich piłkarze, a najlepiej jakby szło im jak najgorzej.

0

@Kasy Kiedy je strzelał, skoro na 3 i pół roku wygrał Pichichi raz i to z najsłabszym wynikiem od 22 lat będąc najlepiej opłacanym napastnikiem w lidze xd? Wydaje mi się, że w LM również nie był pod tym względem najlepszy- mylę się?

0

@mekston potężny dorobek przez te 3 i pół roku xd Szkoda, że nie ma napisane na ile meczów z każdym z poszczególnych rywali, piękna manipulacja.

1

@Dari0G no, pani prawie magister, która się nią określała na rządowych stronach xD

0

@Dari0G trochę? To właśnie bardzo traktuje kobiety jako głupsze, którym trzeba pomagać, żeby konkurowały z mężczyznami xd

2

@FCB_dimiC Lewy kiedy Suarez rządził w Europie jeszcze kopał w ekstraklasie. Poza tym co ma długowieczność do poziomu? Aduriz też grał dłużej niż Ronaldo Nazario xd

2

@JanuszKorwinMikke xd może buty czyścić Suarezowi.

3

@RozowaPantera "dzieciaki", ten po prawej w papierach ma pewnie około trzydziestki ;D

5

@maroon no, a potem nie ma pieniędzy dla NFZ, a grzany jest bubel prawny o łańcuchach dla psów xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?