AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prokofiew Napisałeś, bronienie, co tu więcej rozumeić :D
0
@FcBarcaCules Ten klub akurat nie jest pompowany, pompowane to masz np. City i PSG.
0
@JimMorrisonFCB Oddychanie :V
0
@SamuraJack Wymienię 2 których słucham
ReTo, Quebonafide, a i jeszcze Bedoes
4
@Naturopata Ja Gayę ;)
0
@AllBundy Kradzież, dziwię się skoro Lim chce zarabiać na Valencii to czemu oddaje ich za free.
3
@Szymix654 On przesadza, ja się dziwię, że kibice nic nie robią (protesty). Lim świadomie niszczy klub.
0
Mam pytanie, Villarreal pozyskał Parejo i Coquelina za frajer?
0
@messi564 Heineken :D
0
@jeyx77x Jak chcesz potem cierpieć... Oni mają chyba takie małe.
0
@Encore Zawsze musi być ten pierwszy raz.
0
@Gall O Dembele napisałem, że nie wiadomo, Lenglet i Umtiti się kwalifikują, to nie wina Barcy, że Umtiti podjął taką, a nie inną decyzję, oni zalecali operacje.
0
@vangoor Ops, pamięć mnie zawodzi :D
0
@IronSanHybrid Jak ten tygrys z Madagaskar 3 bodaj. :D
0
@vangoor Jest jedną mała :D różnica, wtedy trenerem Bayernu był najlepszy na świecie Pep, który zna styl Barcy na pamięć.
13
@BarcaInfo Co za dzik.
0
@Gall Lenglet? Umtiti przed kontuzją? Rakitic zaraz po transferze, Suarez po transferz (to już trochę że starszych). Dembele nie wiadomo, czekamy.
1
@jedrek7000 Presezon wyłoni kto zostanie, a kto odejdzie.
8
@IronSanHybrid Kurde widelce :)
1
@szymon6847 U nas takim kotem nie był, w Barcy albo zrozumiesz styl, albo będziesz słabo grać (nawet jak jesteś świetnym zawodnikiem) patrz Cou, Griezmann.
0
@chorhe12 Wystarczy dynamit ;D
4
@michal2007 Nwm co znaczy mainstreamowy :V Ale fajne jest Breaking Bad, Prison Break, Stranger Things.
2
@Hushovt To jest siła hypu...
0
@szymon6847 Valencia jakoś świetnie nie gra, nie ma się co dziwić, jak tam napastnik ma 9 goli na sezon. Edit sprawdziłem w tym Rodrigo ma 4 gole...
0
Komentarz usunięty
1
@svensonFCB Na pewno JBL, wszyscy ich używają.
2
@pauletaa Lim widzi w Valencii tylko klub do zarabiania, robi wyrzedaż. Szkoda, bo Valencia to mój 2 ulubiony klub w LaLidze.
0
@FilipeX 1.Villa- dzięki niemu kibicuje FCB
2.Messi
3.Puyol
4.Xavi
5. Iniesta
2
@konrad1661 Spróbuj, a się przekonasz, ale suszone chyba szybko się nie psuje.
4
@BulaKG W Barcy może się rozwinąć, on ma chyba 24 lata, grając z lepszymi stajesz się lepszy, do tego jeszcze Alba mógłby go teraz poduczyć.