7

Piękny mają hymn te skurwysyny.

0

Można tego sporo uzbierać.


10

To niezłe życzenia.


0

Boniek króciutko z rozpieszczonym dzieckiem.


11

Dajcie Hansiemu trochę pieniążków, a jestem przekonany, że Liga Mistrzów będzie w zasięgu.


5

To kto dzisiaj, będzie próbował w taki sposób, położyć pijanego ojca do spania?


2

@FCB24 Ale przecież wczoraj zagrał dobrze. Ja to mam wrażenie, że od niego wymaga się, żeby w każdym spotkaniu grał jak kosmita, ale przecież to jest niemożliwe, patrząc na liczbe spotkań w sezonie i ogromną intensywność.

5

Waszym tokiem rozumowania, mógł mu nogę połamać, bo najpierw trafił w piłkę. Bądźcie chociaz raz obiektywni i napiszcie, że Martina nie powinno być na boisku, za bandycki faul, który mógł skończyć się tragiczną kontuzją.

0

@Tasde Ty tak serio? Najebany już, bo święta?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@directedbyfcb To kto za nich? Patrząc na ich ławkę, to bieda straszna. Jeśli chodzi o obronę i pomoc.

0

@directedbyfcb Bez przesady, nie wymienią przecież całego składu. Brakuje Alvareza, Lookmana i Llorente w pierwszym składzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ta czerwona kartka, to też świetna informacja przed spotkaniem w Lidze Mistrzów. Nie ma opcji, że oni tego nie odczują fizycznie i kondycyjnie, gdy jest tak wiele spotkań, a oni będą musieli robić trening biegania, przez 45 minut.

2

@bari_94 Skąd taki wniosek? Przecież gramy dużo lepiej, niż wtedy. Co więcej, tamtego wieczoru to była najgorsza Barcelona za czasów Flicka.

1

@Blantozaur Nie był, skoro sprawdzali, gdzie był faul.

0

@kanver_ karnego

0

@Xxxbarca4ever spalonego?

0

@Virusk3 mięśniówka

0

@Filipem No i jak tam? Zemszczą się te wszystkie zmarnowane setki Griezmanna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filipem Atletico też bardzo dużo zmarnowało dzisiaj.

3

@Filipem To co ma powiedzieć Atletico, po zmarnowanych setkach Griezmanna?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde Gdzie ty widziałaś czerwoną kartkę?

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JackPtak ale żółta też jest za niesportowe zachowanie.

0

@SinMistico pokaże.

1

Maffeo się odegrał.


0

Kim są ci ludzie? Dlaczego oni podróżują z drużyną?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?