1

@turhiay Fakt, nie byłby to łatwy dwumecz, ale ile ja już się naczytałem tutaj, że Arsenal by nas rozjechał, a prawda jest tak, że oni nie grają nic wyjątkowego w porównaniu do Bayernu, Psg czy nawet Barcy.

5

Najbardziej bawi mnie fakt, że część kibiców Barcy, boi się tego Arsenalu, a prawda jest taka, że jak uda się awansować i dojdzie do dwumeczu z nimi, to jak zagramy na dobrym poziomie, to oni są na luzie do zrobienia.

3

On ma klauzulę 15 mln euro?


0

Mało kto będzie chciał tam zostać.


3

Weźcie go, byle kto, bo to już jest żenujące.


0

Gdyby nie Joan Garcia to nie bylibyśmy liderem w lidze, a Real miałby dużo większe szanse na mistrzostwo.

1

Mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. Kolejny raz, gramy tak, żeby wszystko sobie utrudnić.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Najbardziej to mnie zawsze bawi, to jak Fermin się cieszy po zdobytych bramkach.

Jak małolacik na orliku.

0

@ShawnC No ma problemy z regularną formą na boisku :D

1

Rashford w ostatnim czasie odstawiony do zamrażarki. Czyżby Hansi dawał znaki?

2

@tbas Gdyby Barcelona wygrała Lige Mistrzów, to Raphinha byłby w Top 2, a wygrałby ją Raphinha, albo Yamal, a Dembele byłby za nimi. Prawda jest taka, że najczęściej złotą piłkę wygrywa zawodnik z drużyny, która wygrała Lige Mistrzów.

21

Chore to jest.


2

@tbas W dzisiejszych czasach? Gdzie Vincius miał ogromne szanse i był drugi, zdobył ją Rodri czy Dembele. Dla mnie jest to jak najbardziej w zasięgu, gdyby był kluczowy w najważniejszej części sezonu, a Barca wygrałaby ligę Mistrzów.

3

@Luciano99 To akurat fakt, ciężko się nie zgodzić. Złota piłka to jednak nie tylko umiejętności i liczby.

5

Ten chłopak, to jest materiał na złotą piłkę w przyszłości, gdy Barcelona będzie wygrywać puchary. Nie dość, że ma niesamowite liczby, to jeszcze w dodatku charakter i waleczność jak u pomocników z lat 90.


4

Polecam wam taki zabieg.


7

@FcPortoFan1999 To już wiem, dlaczego mówisz o sobie, że jesteś wariatem.

0

Nie ma to jak kolega po koledze haha


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ludzie bawią się na grubo.


10

Te akcje z treningów, w których głową rolę gra Yamal, wyglądają jak te, kiedy w Barcelonie były Messi.

Zabawa i taka łatwość, jakby grał z amatorami.


1

I weź tu się sugeruje zdaniem dziennikarzy, którzy bardzo często wiedzą tyle co my, czyli nic.


1

@PatrychoO do czerwca 2027.

27

Wie, że jak odejdzie to zniknie z piłki nożnej na najwyższym poziomie. Tak to sobie żyje w pięknej Barcelonie, gra w jednym z najlepszych klubów na świecie i zarabia bardzo dobre pieniążki.

Jednak wcześniej czy później taki dzień nadejdzie, a weryfikacja będzie bardzo brutalna.


3

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była prawda. Afryka to trzeci świat.


0

@clyde ramen i owoce morza.

2

@Krzyniu Gdybym miał zdecydować, czy wydać 120 milionów na Osimhena, czy Alvareza to wybrałbym Victora. Prawdziwy goleador, bardzo silny fizycznie i co kluczowe, dobrze gra głową, więc mógłby być rozwiązaniem na nasze problemy ze stałymi fragmentami gry. Znając życie, pójdą na całość po Juliana, rozbiją bank, a kolejny raz tańsza opcja i piłkarsko nie gorsza, pójdzie w zapomnienie.

7

Tylko Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami.

Trzymaj się legendo...

0

@Antimadridista_WR Najwidoczniej człowiek jest tańszy od maszyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?