Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@turhiay Fakt, nie byłby to łatwy dwumecz, ale ile ja już się naczytałem tutaj, że Arsenal by nas rozjechał, a prawda jest tak, że oni nie grają nic wyjątkowego w porównaniu do Bayernu, Psg czy nawet Barcy.
5
Najbardziej bawi mnie fakt, że część kibiców Barcy, boi się tego Arsenalu, a prawda jest taka, że jak uda się awansować i dojdzie do dwumeczu z nimi, to jak zagramy na dobrym poziomie, to oni są na luzie do zrobienia.
3
On ma klauzulę 15 mln euro?
0
Mało kto będzie chciał tam zostać.
3
Weźcie go, byle kto, bo to już jest żenujące.
0
Gdyby nie Joan Garcia to nie bylibyśmy liderem w lidze, a Real miałby dużo większe szanse na mistrzostwo.
1
Mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. Kolejny raz, gramy tak, żeby wszystko sobie utrudnić.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Najbardziej to mnie zawsze bawi, to jak Fermin się cieszy po zdobytych bramkach.
Jak małolacik na orliku.
0
@ShawnC No ma problemy z regularną formą na boisku :D
1
Rashford w ostatnim czasie odstawiony do zamrażarki. Czyżby Hansi dawał znaki?
2
@tbas Gdyby Barcelona wygrała Lige Mistrzów, to Raphinha byłby w Top 2, a wygrałby ją Raphinha, albo Yamal, a Dembele byłby za nimi. Prawda jest taka, że najczęściej złotą piłkę wygrywa zawodnik z drużyny, która wygrała Lige Mistrzów.
21
Chore to jest.
2
@tbas W dzisiejszych czasach? Gdzie Vincius miał ogromne szanse i był drugi, zdobył ją Rodri czy Dembele. Dla mnie jest to jak najbardziej w zasięgu, gdyby był kluczowy w najważniejszej części sezonu, a Barca wygrałaby ligę Mistrzów.
3
@Luciano99 To akurat fakt, ciężko się nie zgodzić. Złota piłka to jednak nie tylko umiejętności i liczby.
5
Ten chłopak, to jest materiał na złotą piłkę w przyszłości, gdy Barcelona będzie wygrywać puchary. Nie dość, że ma niesamowite liczby, to jeszcze w dodatku charakter i waleczność jak u pomocników z lat 90.
4
Polecam wam taki zabieg.
7
@FcPortoFan1999 To już wiem, dlaczego mówisz o sobie, że jesteś wariatem.
0
Nie ma to jak kolega po koledze haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ludzie bawią się na grubo.
10
Te akcje z treningów, w których głową rolę gra Yamal, wyglądają jak te, kiedy w Barcelonie były Messi.
Zabawa i taka łatwość, jakby grał z amatorami.
1
I weź tu się sugeruje zdaniem dziennikarzy, którzy bardzo często wiedzą tyle co my, czyli nic.
1
@PatrychoO do czerwca 2027.
27
Wie, że jak odejdzie to zniknie z piłki nożnej na najwyższym poziomie. Tak to sobie żyje w pięknej Barcelonie, gra w jednym z najlepszych klubów na świecie i zarabia bardzo dobre pieniążki.
Jednak wcześniej czy później taki dzień nadejdzie, a weryfikacja będzie bardzo brutalna.
3
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była prawda. Afryka to trzeci świat.
0
@clyde ramen i owoce morza.
2
@Krzyniu Gdybym miał zdecydować, czy wydać 120 milionów na Osimhena, czy Alvareza to wybrałbym Victora. Prawdziwy goleador, bardzo silny fizycznie i co kluczowe, dobrze gra głową, więc mógłby być rozwiązaniem na nasze problemy ze stałymi fragmentami gry. Znając życie, pójdą na całość po Juliana, rozbiją bank, a kolejny raz tańsza opcja i piłkarsko nie gorsza, pójdzie w zapomnienie.
7
Tylko Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami.
Trzymaj się legendo...
0
@Antimadridista_WR Najwidoczniej człowiek jest tańszy od maszyny.