0

Francja.


9

Prawdziwi Włosi, a nie jacyś podrabiańcy.


17

Bośnia króciutko z Izraelem.


2

Ale no, trzeba się pocieszać, bo zagraliśmy solidny mecz z ogórkami.




0

@Bilon87 Chłopie, ta Szwecja czysto piłkarsko jeszcze bardziej nie zasługuje

21

Kiwior na wywiadach wstydzi się cokolwiek powiedzieć, a akurat dzisiaj musiał dyskutować z sędzią.

4

Zrespił się jak w fifie.


1

@Xxxbarca4ever Ale przecież Yamal może zagrać np 45 minut, a w drugiej połowie wejdą inni kluczowi zawodnicy, jak np Pedri.

3

@Xxxbarca4ever Ale co tu się dziwić trenerowi kadry, że chce grać najlepszymi zawodnikami? Przecież on ich ma kilka razy w roku, więc musi nimi grać. To Hansi powinien zadbać o jego regenerację i odpoczynek, a nie męczyć go w każdym spotkaniu, nawet gdy mecz jest dawno zamknięty.

0

@MessiForeverTheBest Wydaje mi się, że przy odpowiedniej kwocie Atletico go puści. Z niewolnika nie ma pracownika.

1

Dużym plusem jego ewentualnego przyjścia, byłoby to, że jest bardzo skromnym chłopakiem, który nie będzie szukał dramy.


3

Suarez, nic więcej pisać nie trzeba.


1

Bezpośredni chłopak.


1

Dla mnie osobiście - to była trauma.


0

@MOLESTA No nie znasz się na Hiszpańskiej piłce, skoro piszesz, że mecz Barcy z Realem to Gran-Derbi.

0

@MOLESTA Ja po prostu chciałem, żebyś się trochę nauczył kultury Hiszpańskiej piłki. Powinieneś podziękować i zapamiętać, a nie się gotować jak czajnik.

5

@MOLESTA Nie wiedzialem, że Flick trenował Betis lub Seville.

3

@Bykunn Apropo jeszcze statystyk, którymi tak lubisz się sugerować. Jeśli chodzi o te najważniejsze, to Bastoni zjada naszego Martina pod każdym względem.

Statystyki ze spotkań ligowych w tym sezonie.

https://zapodaj.net/plik-rdwDT3u2Px

https://zapodaj.net/plik-VxayU0uaZM

https://zapodaj.net/plik-9lX3TjlZoa

Statystyk z Ligi Mistrzów nawet nie chce mi się wklejać, bo tam jest jeszcze większa przewaga Włocha.

3

@Bykunn Nie musi wymiatać, żeby grać w pierwszy składzie Barcelony. Przecież my mamy najgorszą obronę, jeśli chodzi o czołowe kluby na świecie. Nie wiem czy udajesz, pisząc te komentarze? Czy rzeczywiście nie widzisz, na jak tragicznym poziomie grają nasi obrońcy.

4

@Bykunn Jakie odstawienie? Martin po przyjściu Włocha będzie po prostu uzupełnieniem składu, będzie łatał boki obrony i środek, gdy ktoś wypadnie, albo będzie chciał odpocząć.

0

@Bykunn Ale ty oceniasz go przez pryzmat miesiąca. Chłop od początku sezonu grał tak tragicznie, że nie strzelił bramki, przez kilka miesięcy w lidze, dopiero teraz coś się ruszyło.

0

@Bykunn No w tym sezonie nie jest. Każdy kto ogląda La Lige i ligę Mistrzów o tym wie.

2

@Bykunn Nie ma jak sugerować się statystykami z tej aplikacji, w których Vincius jest jednym z najlepszych na święcie.

0

@Roobo Z 10, jeśli chodzi o ten sezon. Regularnie oglądam Inter, bo lubię ligę Włoską.

5

Martin to się niech lepiej modli, żeby Włoch nie przyszedł, bo jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie to Bastoni przyspawa Martina do ławki, a jedyną jego szansą na grę, będzie bok obrony.


4

Ronaldo Nazario, więcej pisać nie trzeba.


0

@Chimera Ponoć to fejk jest i mógłby zarabiać nawet milion euro rocznie, gdyby się zgodził.

1

Nie no, to jest gruba przesada. To są nadal ogromne pieniądze, jak za zmiennika, który piłkarsko nie dojeżdża.


2

@jacobFCB Jak na codzien pijesz duzo np pepsi czy mirindy, to sodastream wydaje się dużo zdrowsza, bo sam kontrolujesz ile wlejesz syropu, co za tym idzie, możesz ograniczyć ilość cukru, czy słodzików. Zaoszczędzisz też sporo pieniążków, bo syropy są dużo tańsze, niż napoje w sklepach. Co do smaku, to przy odpowiedniej ilości syropu i gazu, to prawie w ogóle nie czuć różnicy.

5

@Eklerek Jeszcze w dodatku ma tatuaż, który sugeruje, że Jan Paweł 2 gwałcił dzieci, ale to też nie przeszkadzało, żeby dać mu dofinansowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?