Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn No w tym sezonie nie jest. Każdy kto ogląda La Lige i ligę Mistrzów o tym wie.
2
@Bykunn Nie ma jak sugerować się statystykami z tej aplikacji, w których Vincius jest jednym z najlepszych na święcie.
0
@Roobo Z 10, jeśli chodzi o ten sezon. Regularnie oglądam Inter, bo lubię ligę Włoską.
5
Martin to się niech lepiej modli, żeby Włoch nie przyszedł, bo jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie to Bastoni przyspawa Martina do ławki, a jedyną jego szansą na grę, będzie bok obrony.
4
Ronaldo Nazario, więcej pisać nie trzeba.
0
@Chimera Ponoć to fejk jest i mógłby zarabiać nawet milion euro rocznie, gdyby się zgodził.
1
Nie no, to jest gruba przesada. To są nadal ogromne pieniądze, jak za zmiennika, który piłkarsko nie dojeżdża.
2
@jacobFCB Jak na codzien pijesz duzo np pepsi czy mirindy, to sodastream wydaje się dużo zdrowsza, bo sam kontrolujesz ile wlejesz syropu, co za tym idzie, możesz ograniczyć ilość cukru, czy słodzików. Zaoszczędzisz też sporo pieniążków, bo syropy są dużo tańsze, niż napoje w sklepach. Co do smaku, to przy odpowiedniej ilości syropu i gazu, to prawie w ogóle nie czuć różnicy.
5
@Eklerek Jeszcze w dodatku ma tatuaż, który sugeruje, że Jan Paweł 2 gwałcił dzieci, ale to też nie przeszkadzało, żeby dać mu dofinansowanie.
6
Żyjemy w strasznych czasach. Chłop powinien być w psychiatryku, a ćpa mefedron, udaje artystę, pisze jakieś głupoty, a nasz kraj daje mu za to ogromne pieniądze.
https://x.com/krulbijedame/status/2037638371615318233
Dla porównania
60 tysięcy złotych - za to można zrobić jakieś 120 kolonoskopii - czyli ważnych badań diagnostycznych które rząd Donalda Tuska chce drastycznie ograniczyć, bo nie ma funduszy.
https://wpolityce.pl/polityka/755855-ciecia-limitow-w-nfz-decyzje-podjal-osobiscie-premier-tusk.
https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Zarty-sie-skonczyly-Ostry-apel-do-Donalda-Tuska-w-sprawie-ciec-w-NFZ,282453,14.html
0
@eckov Ale po co ty się przejmujesz zdaniem jakiś przygłupów?
23
Pewne rzeczy się nie zmieniają.
0
@Kubsoleon Po co odstawiać? Co oni muszą grać wszystko? Silva byłby idealny do rotacji.
0
@Luciano99 Ale on też gra na skrzydle u Pepa.
@Crashynski Nie dojeżdża, a gra prawie wszystko w City, ma to sens. Jak dla Ciebie on jest za słaby na zmiennika, to później nie płacz, że nie mamy szerokiej ławki rezerwowej, a w kluczowej części sezonu przy kontuzjach, trzeba grać samymi dzieciakami, bez doświadczenia.
2
Bardzo doświadczony zawodnik, który obskoczy kilka pozycji. Ma końskie zdrowie, świetnie bije stałe fragmenty gry, nadaje się do gry kombinacyjnej i dobrze broni. Ja to bym brał i się nie zastanawiał, bo świetnie uzupełni skład i da Hansiemu wiele możliwości w rotacji, która jest kluczowa w najważniejszej części sezonu.
7
Kiedyś to było...
2
Ja myślałem, ze juz nic mnie w Polsce nie zdziwi, a jednak.
1
Apropo jeszcze tego chłopaczka, którego wstawiłem niżej...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Chore są te dzieciaki z La Masii.
1
@Starrk Atletico jest do zrobienia, na ewentualny półfinał będzie gotowy. Bardziej bym się martwił o mecze ligowe, bo mamy małą przewagę, a mocno wymagających rywali w kwietniu.
10
Raphinha.
1
@ranger3120 Dla Realu? Być może, bo zaraz czeka ich dwumecz z Bayernem.
1
@Faro Czyli będzie pauzował od 4 tygodni do miesiąca, a tak już poważnie, to nie zagra z Atletico.
0
@Bernard777 Nie ma to jak wrzucać wszystkich do jednego worka. Twoim tokiem rozumowania, trzeba wszystko zamknąć, bo patologia jest w każdym miejscu na ziemi.
6
Kumple z Rennes.
3
Hall to bardzo ciekawy zawodnik z Newcastle. Pytanie, czy w ogóle jest szansa go wyciągnąć.
1
Szpakowski na drugą połowę, wtedy na pewno będzie : OKAZJA.
0
@FcPortoFan1999 Dziękuję.
0
To jest dwumecz?