Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Oni byli jebnieci.
22
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Brakuje słów, żeby zrozumieć takiego chłopa. Chwali się, że jest złodziejem i jak widać, dobrze się przy tym bawi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale to jest ciężki temat. 32 urodziny, a jednak bardzo często dla osoby niepełnosprawnej życie na tej ziemi, to największe piekło.
W dodatku ona jeszcze jest osobą ślepą od najmłodszych lat...
0
@gumaz Myślisz, że my nie wiemy, że ty ze skarbówki jesteś?
5
Zasnąłem na chwilę, przyśnił mi się młody Zlatan Ibrahimović w barwach aktualnej Barcelony.
Ale to był napadzior, nie dość, że miał wyjątkowe umiejętności, to nie dał sobie w kaszę dmuchać.
2
Ale się chłop załatwił. Nie dość, że nie zdobywa pucharów po transferze do Realu, to jeszcze kolano tak rozwalone, że często piłkarz już nie wraca na swój najwyższy poziom. Szkoda, że Kylian wybrał Real, zawsze chciałem zobaczyć go w Premier League.
5
@PatrychoO A dlaczego ty osądzasz chłopa? Ja rozumiem, że piłkarsko nie dojeżdża i można być na niego złym, ale przecież nie ma żadnego źródła tej informacji, a nawet gdyby było, to dziennikarze, bardzo często wymyślają, żeby mieć wyświetlenia i zarobić na tym pieniążki.
1
@marcin62 Na pewno tak będzie, że da wiecej drużynie niż aktualnie. Jednak forma z poprzedniego sezonu trochę nam zaślepiła, jego poziom, który utrzymywał przez wcześniejsze sezony. Głupotą jest wymagać od niego, że będzie grał tak, jak w 2025 roku.
0
@ViscaelBarca2007 Być może tak będzie, jednak nie chce mi się wierzyć, że ma szansę powtórzyć poprzedni sezon. Raphinha wszystko co dotknął, zamieniał w złoto. Moim zdaniem to był jego prime, który już nie wróci.
0
@marcin62 Może po prostu wrócił do ustawień fabrycznych, a poprzedni sezon, był jego najlepszym okresem w życiu, a jak wiemy czesto w piłce nożnej, taki okres już nie wraca u większości zawodników.
Czyżby zostało nam tylko wspominać?
14
@kamiVeB Przecież mają rację. Raphinha w ostatnim czasie czysto piłkarsko jest cieniem samego siebie. Jedyne za co można go chwalić to zaangażowanie w obronie i pressing.
9
@Fabik87 Koty. Szkoda, że Yamal nie ma takiego napastnika jak Kane, wtedy liczba asyst mogłaby się zakręcić koło 25-30.
4
@Lionel_Messi10 A masz źródło tej wypowiedzi? Bo według groka, to fejkiem jest to, co wkleiłeś.
50
Niech Laporta w końcu zrozumie, że ultrasi muszą być na stadionie. Zawodnicy z takimi kibicami, chcą oddać zdrowie za barwy i są zjednoczeni, jakby mieli iść na wojnę.
1
No dobra, a gdybyście mieli sprzedać Raphinhe, ze względu na wiek i bardzo dobrą ofertę za niego, to kogo byście chcieli w jego miejsce? Kto waszym zdaniem, mógłby obstawić to skrzydło na lata i piłkarsko dać nam wiele radości.
2
@Azi No tak, bo jak się jest kibicem Barcelony, to trzeba przymykać oczy na idiotyczne zachowania, siedzieć cicho, jak mysz pod miotłą i broń boże, nie napisać nic złego, na piłkarzyka, który zachowuje się jak idiota.
3
Widać, że Balde to nie jest za bystry chłopak. On nawet na boisku wygląda, na kogoś, kto najpierw zrobi, a na końcu dopiero pomyśli.
0
@Danny Gaucho @NeroTFP1 bardziej napisałem to dla żartu, bo wydaje mi się, że @Kgorecki2500 miał podobny zamysł.
4
@kanver_ Zaangażowanie w obronie i pressing na wyjątkowym poziomie, jednak jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie, to ostatnio nic mu nie wychodzi. Wygląda jak przeciętniak, który gra w jakieś np Gironie.
0
@Kgorecki2500 Mendy z Pogoni, też jest mistrzem świata :D
6
Nie wiem, skąd się tacy ludzie biorą, ale ten chłopak, musi oglądać inny sport, bo w piłce nożnej Francuz, nigdy nie był najlepszy na świecie, żeby pisać o jakieś złotej piłce.
3
Ludzie tak cisną po Griezmannie, a on tylko odpowiedział na wcześniejsze zdjęcie Barcy.
0
@Czyhrynski W całym poprzednim sezonie, ten pressing wyglądał na bardzo podobnym poziomie jak dzisiaj.
1
Jakoś przy odpowiednim podejściu to ten zajebisty pressing istnieje. Często było widać, że oni podchodzą do tego na pół gwizdka. Oby to był zapalanik, bo z takim podejściem i stylem jak dzisiaj, możemy wygrać z każdą drużyną na świecie.
2
@Guapo To fakt, jednak czysto piłkarsko w poprzednim sezonie, był wyśmienity. Aktualnie jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu.
3
Zabrakło Raphinhi, w ostatnim czasie, jest cieniem samego siebie, albo prawdziwą wersją, którą nam zaślepił poprzednim sezonem.
0
@Nieznajomy Wymień mi jego świetne spotkania, kiedy zagrał na podobnym poziomie, co np Bernal dzisiaj.