Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Przyznał się, że nazwał go gejem. Dwukrotnie zmieniał zeznania, stąd dalsze postępowanie, bo chłopak nie jest wiarygodny.
1
@Aragorn33 Na przykład, kibice Legii.
6
Wow, co za wynik.
2
Czyli ta oferta była prawdziwa, a pamiętam jak ludzie pisali, że to farmazon i nie ma opcji, żeby PSG tyle dało.
1
@MOLESTA Huij mnie to obchodzi.
0
Mogłyby Stany Zjednoczone wjechać do Meksyku i postrzelać sobie w tych gangusów.
1
Tak zwana dominacja genetyczna.
1
Norwegia i multi-medalista Igrzysk Olimpijskich.
1
Grubo.
0
@Aragorn33 Tak, nie uznali im bramki.
2
Aha.
3
Zły? Za to że zszedł?
1
@Filipem Nieprzewidywalny jak kobieta podczas okresu :D
0
Cały Fermin, pierdolnie z daleka bez szans dla bramkarza, a chwilę później, nie wykorzysta takiej setki.
37
Ja pitole, nie wiedziałem, że aż tak tragicznie to wygląda u Hiszpana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja to mam wrażenie, że Fermin ma tylko 4 komendy zaprogramowane w głowie: biegnij, fauluj, strzelaj i czasami podaj.
2
@kanver_ Robi cardio, żeby mieć większy apetyt po meczu.
0
Ferran brameczka z ogórkiem i palec przy ustach, żeby uciszyć hejterków.
3
@Soetie Przecież wrzucił za niego, taką samą kłodę.
2
@Criss18Barca No przecież robimy, gramy na stojąco, pełna dominacja i 2-0 w 63 minucie.
0
@Goralkov i Joan Garcia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Soetie Nie zmienia to tego, że mecz nadal trwa, a liczby można dołożyć w każdym momencie.
1
Balde to ma minę, jakby kiszonych ogórków się najadł.
11
@Soetie Pressuje i zajebiście broni, z naszym ofensywnych zawodników dał najwięcej.
12
Martin i Cancelo na przyszły sezon, bo za Balde można zarobić ze 40mln euro. Dla mnie koniec tego sezonu, będzie idealnym momentem, żeby zacząć zarabiać na zawodnikach, którzy mają wyrobione nazwisko, ale piłkarsko nie dają nic specjalnego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dobrze, że też Fermin usiadł na ławce. Ostatni bardzo ciężko patrzy się na jego grę.
0
Bernal to taki Goretzka, gdy Flick prowadził Bayern.