0

@agaFCB Od kiedy jesteście razem? Tak jak butla z gazem.

0

@Kgorecki2500 Myślę podobnie, wydaje mi się, że piłkarze, którzy nie mieli za wiele w życiu, mają dużo większą motywację, żeby coś osiągnąć w sporcie. Dzieciaki Leo od dziecka mają wszystko. Dzisiejsza młodzież bardzo często lubi iść drogą na skróty, dobrze bawić się w życiu i mają tak zwany słomiany zapał. Prędzej stawiałbym, że za jakiś czas najlepszym piłkarzem na świecie, będzie ktoś z bardzo biednego domu, niż dzieciak legendy piłkarskiej, który od najmłodszych lat, miał możliwość rozwoju na najwyższym poziomie od trenerów po szkółki piłkarskie.

0

Stary ogląda narodziny bestii, która zdominuje futbol, gdy dorośnie.


3

Panowie, bądźcie poważni, jaka Julka dla Pedriego, przecież ona nawet nie potrafi piłki podać na dwa metry i ma polskie korzenie, więc duża szansa, że dziecko byłoby drewniane na boisku.

5

@heniusss Nie, po prostu zaobserwowaliśmy tego typu chodzenie u gęsi i po czasie zostało też przypisane innym ptakom.

0

@MesQueUnClub_87 Bez kitu. W dodatku człowiek pamięta go od dziecka w tym Realu, więc musiał dobrze sobie radzić z konkurencją.

1

@Eklerek On na tym filmiku to wygląda, jak szef sycylijskiej mafii :D

1

Nie lubię tego dziadka, ale trzeba przyznać, że on ma chorą aurę.

Coś w stylu, kolejny dzień w biurze :D


5

0

@Popitek12 Tylko, że Bundesliga to bardzo zbliżony poziom do La Ligi.

6

@Zoker W Barcelonie też by wyglądał dobrze. On ma to coś.

2

A przecież Deco był taki zły, bo chociaż Diaza w Barcelonie. Świetny jest ten chłop. Patrzy się na niego z niesamowitą przyjemność.


0

Gdyby to od was zależało, to ile maksymalnie, byście wydali na Alvareza?

3

Jak ktoś z was lubi filmy o tematyce wojennej, to polecam wam Warfare z 2025 roku. Świetny film, oparty na prawdziwych doświadczeniach podczas misji w Iraku, byłego żołnierza Raya Mendozy, który służył w jednostce Navy Seal.

7

@Janas11224 Najwyżej będziesz miał sylwester trochę wcześniej.

0

Co sądzicie?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Bierzemy go?


1

@Faro Przecież to luźna rozkminka.

1

No dobra, w jakiej roli poza piłkarzem, byście widzieli Messiego w Barcelonie? Patrząc na jego charakter. Ja osobiście wolałbym, żeby nie pracował. Są setki przykładów, gdzie bierze się piłkarza do klubu, bo był legendą, a koniec, końców on nie ma żadnych umiejętności, żeby pracować w klubie i po czasie wylatuje.

0

Swoją drogą, Bodo w swojej kadrze miało wczoraj, tylko trzech obcokrajowców.

2

@LAMC_10 a Ty kolego?

2

Ah ta Legia.

1

@Andi18 To właśnie jest najgorsze, że oni nic wybitnego nie zagrali, tylko my byliśmy tak tragiczni, że nie dało się z nami przegrać.

4

Nadal nie ogarniam, jak można było dostać taki wpierdol od Atletico.

11

Umiejętności i talent na najwyższym poziomie, ale mentalnie to był wrak piłkarza. Często ze spuszczoną głową i łzami w oczach.


8

Jedynego Gordona jakiego kojarzę, to Gordon Ramsay.

0

@Popitek12 Bądź grzeczny Popitku, przecież Milan to legendarny klub, więc na pewno się znajdzie dla niego miejsce w Serie A.

0

@Popitek12 A gdzie jest ich miejsce?

0

@Marcelinho99 Różnicą jest, gdy ktoś mówi do ciebie, że jesteś słaby, a gdy mówi, że jesteś małpą. Na bank go obraził, stąd pomysł, żeby zasłonić usta koszulką, pytanie tylko co rzeczywiście on powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?