Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Od kiedy jesteście razem? Tak jak butla z gazem.
0
@Kgorecki2500 Myślę podobnie, wydaje mi się, że piłkarze, którzy nie mieli za wiele w życiu, mają dużo większą motywację, żeby coś osiągnąć w sporcie. Dzieciaki Leo od dziecka mają wszystko. Dzisiejsza młodzież bardzo często lubi iść drogą na skróty, dobrze bawić się w życiu i mają tak zwany słomiany zapał. Prędzej stawiałbym, że za jakiś czas najlepszym piłkarzem na świecie, będzie ktoś z bardzo biednego domu, niż dzieciak legendy piłkarskiej, który od najmłodszych lat, miał możliwość rozwoju na najwyższym poziomie od trenerów po szkółki piłkarskie.
0
Stary ogląda narodziny bestii, która zdominuje futbol, gdy dorośnie.
3
Panowie, bądźcie poważni, jaka Julka dla Pedriego, przecież ona nawet nie potrafi piłki podać na dwa metry i ma polskie korzenie, więc duża szansa, że dziecko byłoby drewniane na boisku.
5
@heniusss Nie, po prostu zaobserwowaliśmy tego typu chodzenie u gęsi i po czasie zostało też przypisane innym ptakom.
0
@MesQueUnClub_87 Bez kitu. W dodatku człowiek pamięta go od dziecka w tym Realu, więc musiał dobrze sobie radzić z konkurencją.
1
@Eklerek On na tym filmiku to wygląda, jak szef sycylijskiej mafii :D
1
Nie lubię tego dziadka, ale trzeba przyznać, że on ma chorą aurę.
Coś w stylu, kolejny dzień w biurze :D
5
Wojtka syn ma ten luz.
https://x.com/i/status/2024595372157366282
0
@Popitek12 Tylko, że Bundesliga to bardzo zbliżony poziom do La Ligi.
6
@Zoker W Barcelonie też by wyglądał dobrze. On ma to coś.
2
A przecież Deco był taki zły, bo chociaż Diaza w Barcelonie. Świetny jest ten chłop. Patrzy się na niego z niesamowitą przyjemność.
0
Gdyby to od was zależało, to ile maksymalnie, byście wydali na Alvareza?
3
Jak ktoś z was lubi filmy o tematyce wojennej, to polecam wam Warfare z 2025 roku. Świetny film, oparty na prawdziwych doświadczeniach podczas misji w Iraku, byłego żołnierza Raya Mendozy, który służył w jednostce Navy Seal.
7
@Janas11224 Najwyżej będziesz miał sylwester trochę wcześniej.
0
Co sądzicie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Bierzemy go?
1
@Faro Przecież to luźna rozkminka.
1
No dobra, w jakiej roli poza piłkarzem, byście widzieli Messiego w Barcelonie? Patrząc na jego charakter. Ja osobiście wolałbym, żeby nie pracował. Są setki przykładów, gdzie bierze się piłkarza do klubu, bo był legendą, a koniec, końców on nie ma żadnych umiejętności, żeby pracować w klubie i po czasie wylatuje.
0
Swoją drogą, Bodo w swojej kadrze miało wczoraj, tylko trzech obcokrajowców.
2
@LAMC_10 a Ty kolego?
2
Ah ta Legia.
1
@Andi18 To właśnie jest najgorsze, że oni nic wybitnego nie zagrali, tylko my byliśmy tak tragiczni, że nie dało się z nami przegrać.
4
Nadal nie ogarniam, jak można było dostać taki wpierdol od Atletico.
11
Umiejętności i talent na najwyższym poziomie, ale mentalnie to był wrak piłkarza. Często ze spuszczoną głową i łzami w oczach.
8
Jedynego Gordona jakiego kojarzę, to Gordon Ramsay.
0
@Popitek12 Bądź grzeczny Popitku, przecież Milan to legendarny klub, więc na pewno się znajdzie dla niego miejsce w Serie A.
0
@Popitek12 A gdzie jest ich miejsce?
0
@Marcelinho99 Różnicą jest, gdy ktoś mówi do ciebie, że jesteś słaby, a gdy mówi, że jesteś małpą. Na bank go obraził, stąd pomysł, żeby zasłonić usta koszulką, pytanie tylko co rzeczywiście on powiedział.