Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanuszKorwinMikke Masz 12 wychowanków, którzy są w pierwszym składzie + odszedł Dro, który też nim był, więc nie wiem, o jakiej ty manipulacji mówisz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JanuszKorwinMikke Real, który wydał setki miliony na transfery, przez wielu nazwani nowym Galacticos, ze względu na liczbę gwiazd w drużynie.
Kontra Barcelona, która nie ma grosza na transfery, a większość zawodników, to wychowankowie klubu, którzy są piłkarskimi dzieciakami, bez większego doświadczenia.
Koniec, końców to Real musi, a Barcelona może. Od dwóch lat nie są w stanie z nami rywalizować i wygrywamy z nimi wszystkie puchary.
0
@LukaszFan Tylko wiesz, to byli ludzie, którzy wręczali Realowi puchar, bo przegraliśmy z Gironą. Trzeba wierzyć w zespół, któremu się kibicuje, bez względu na wszystko.
4
Ale jak to było po meczu z Gironą? Nic nie ugramy w Lidze. Real nie ma z kim stracić punkty? Ciekawe gdzie teraz są ci kibice, którzy przy pierwszym większym kryzysie, wypieli dupę i pokazali jakimi są kibicami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dzięki @kuz za klątkę.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16578996#comment-16578996
2
@PepGardiola @Faro zapomniał się przelogować.
0
@Barceloniarz987 Dziwne, żeby mieli skoro 70 minut dają z siebie 120% i nie mają dobrych zmienników.
0
@Ignareks Bez przesady, póki co bardzo dobrze wykonuje swoją pracę i nie daje sobie wejść na głowę.
1
@M4rcinAFC Równy mecz. Nie widać, że Real jest zdecydowanym faworytem.
38
Nie mogę z tych ludzi, oni zawsze widzą na odwrót.
0
Cholerny Joan Garcia, a nie sorry to Kurtuła.
0
@Popitek12
Zjawa 2015
Furia 2014
Joker 2019
Przełęcz Ocalonych 2016
Mógłbym tak wymieniać i wymieniać.
2
@UriBoyka Coś w tym jest. Najbardziej niebezpieczni pedofile, nie dadzą się tak złapać, bo bardzo często mają pieniądze i kontakty.
0
Swoją drogą, co sądzicie o ECPU Łowcy Pedofili?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@TR3YWAY Chore liczby.
0
@TR3YWAY Poważnie, aż 33% to rozwody?
0
@TR3YWAY Taki tokiem rozumowania, mało kto nadaje się do związku, a ludzie jednak w nich są.
1
@TR3YWAY Przecież dorośli ludzie, mają dużo więcej kompleksów niż dzieci. Nie bez powodu, operacja plastyczne czy zabiegi są tak bardzo popularne w dzisiejszych czasach.
2
@ifoa Porównaj sobie aktualną Barcelonę do tamtej. Zobacz ile my tworzymy okazji, ile więcej bramek strzelamy za Flicka. W drużynie np Xaviego, napastnik miał zdecydowanie ciężej o bramki.
0
@kanver_ Jednak Robercik, pewnie po sezonie odejdzie, bo zarabia ogromne pieniążki i piłkarsko już coraz częściej nie dojeżdża.
5
Marzy mi się właśnie taki zmiennik w Barcelonie, który daje coś ekstra, przy stałych fragmentach gry i dośrodkowaniach. Luuk dawał nam możliwości, gdy Plan A i B nie działał.
2
@KamQiX Ciężko się z większością nie zgodzić, jednak według mnie dużo bardziej ryzykowne jest granie w ten sposób, gdy zawodnicy są pod formą. Myślę, że gdybyśmy ustawili linie obrony trochę niżej, byłoby zdecydowanie mniej piłek za plecy naszych obrońców, a gdyby już były, to Joan Garcia miałby zdecydowanie łatwiej, wychodzić z bramki i je przecinać. Nie wyobrażam sobie, że my cokolwiek ugramy w Lidze Mistrzów, gdy przyjdzie grać np z PSG, gdzie jest Dembele, Doue czy Barcola, którzy są zdecydowanie szybsi od naszych obrońców. Dla mnie osobiście, taka taktyka w najważniejszej części sezonu, to samobójstwo.
2
@krefi10 zielone światło do gry, dostanie gdzieś pewnie w połowie marca :D
3
Nie no Hansi, daj spokój z tak wysoką obroną. Nie mamy zawodników w odpowiedniej formie, żeby tak grać.
0
@kanver_ W takim bądź razie, masz problemy ze słuchem, albo chciałeś się przyczepić na siłę.
0
Kiedyś to było...
https://x.com/i/status/2025121644969123841
3
Ale jaja, chłop porusza sie identycznie jak De Jong.