7

@MesQueUnClub96 a ojciec wie?

0

@ProMILs czyli w połowie normalny haha

0

Jak Niemiec to brać, są pracowici i skromni. Zakazałbym kupna Francuzów i Portugalczyków, dla nich najważniejszy jest wygląd i mają ego w kosmosie.

3

@VegetaPolska To tylko pokazuje jakim Dudek jest człowiekiem jeśli to prawda, Xabi mówiąc mu takie coś z pewnością nie brał pod uwagę że on wszystko powtórzy w internecie, to są sprawy kontaktowe, prywatne takim gadaniem może mu zrobić pod górkę, nic więcej.

2

@Montjuic Właśnie w normie, serce też okey,ale być może to jakaś nerwica. Stresujący początek roku...

0

@FCB_dimiC nie szczepiłem sie na covida.

0

Byłem zrobić sobie badania, wchodzę do gminnego lekarza, czekam w kolejce a tam młody chłopak z tymi samymi objawami co i ja, czyli: kucie w klatce piersiowej, szum w głowie, nudności, brak apetytu i ciągła senność. Ciekawe co to może być, nigdy w życiu czegoś takiego nie miałem, a trzyma mnie juz z tydzień.

5

@AmigoBlancos co to zmienia? hipokryta nie może powiedzieć, że ktoś inny jest narcystyczny i ma wysokie ego?

1

@BulaKG to już jest zdecydowanie za mocne combo.

0

@pt9 jak leczyć chorobę typu FOP? da sie wyjść z tego?

0

@MessiForeverTheBest wiesz taka depresja też jest uleczalna, a znam ludzi co latami z tego nie potrafią wyjść.

0

@PatrykBarca ale wiesz, nie każdy ma jakąś dwubiegunowość, schizofrenie, depresję, nerwice itd

0

lepiej być chorym psychicznie czy fizycznie? przykładowo jazda na wózku czy choroba psychiczna?

5

ale on by się przydał, jokerem był niesamowitym.


4

ale bym sobie poczytał taką relacje z wojny użytkowników la rambli ^^

I codzienne statystyki prowadzone przez @Danny Gaucho

0

@Emhyr taką akcje to nawet Radomiakowi bym skleił.

1

@FcPortoFan1999 Ja osobiście bym został i walczył, nie wyobrażam sobie ucieczki z Polski, jestem po zasadniczej służbie wojskowej, więc byłoby mi łatwiej przyswoić pewne kwestie do głowy.

3

@esem91 A to nie było wyciągnięte w kontekstu? w sensie czy ktoś go nie zapytał o coś w stylu, co będzie jak Rosja napadnie na Polske?

2

@Awtameok_Klana dziwne, ja czytałem że Solskjaer do końca sezonu.

0

@karolszymek ciężko przewidzieć przyszłość

1

@JimMorrisonFCB ja tylko odniosłem sie do dyskusji która jest niżej.

4

W weekend bylem na wsi u wujostwa.
malutki dom, 2 pokoje, brak lazienki i kuchni. W garazu stary opel vectra. Zwykle wykonczenia wnetrz, rzeklbym wsiowe. Brak kanalizacja. Podworko w kwadracie ok 100 metrow kwadratowych, zarośnięte pokrzywami, zero kostki brukowej, przy chacie rozsypany obornik. Kilka drzew przy płocie - płot drewiany, wysokosc ok 1,5m. Na podworku dwie obory, pierwsza: dodatkowy garaz gdzie znajduje się ciągnik sąsiada, oraz drugi budynek, ale co w srodku nie wiem, przypuszczam że wnuczek sadzi marihuane. Na podwórku ciemno, brak oświetlenia. Godzina 15, a u nich ciemno. Do domu prowadzi droga przez bagno i mokradła, jakosc drogi oceniam na: tragiczną.
Pytam sie wuja, co ty robisz? A pracuję, to tu to tam. W tygodniu jedziemy troche postarajkowac abyscie wy, miastowe, o nas pamietały.
Tak sie zyje na polskiej wsi.

1

@FcPortoFan1999 W tym wieku zaczyna sie najlepszy czas dla pilkarza...

11

@Popitek12 Ronaldinho i Neymar.

3

@Popitek12 Pijąc jedno piwo dziennie, możesz być alkoholikiem. Powiem więcej znam osobe która od 20 lat nie pije, ale za każdym razem jak otwiera lodówkę to błaga żeby nie było żadnego piwka żony. Tak wielka jest to pokusa dla niego.

0

@Muszynianka a już tak na poważnie, mam nadzieję że uda ci się w jakimś inny sposób to rozwiązać.

5

mocne to jest, ja bym nie dał rady wybaczyć osobie która zabiła mi mame.

Jakub Błaszczykowski na Kanale Sportowym:

"Wybaczyłem swojemu ojcu. Potrafię dziś zapalić świeczkę na jego grobie.

Najlepsze zdanie będzie takie, że czas leczy rany."

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Muszynianka to oddawaj herby złodzieju

1

@draxidox myślę że jego występ w kanale zero nic nie zmieni, ludzie mają o nim wyrobione zdanie od lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?