Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Vegeta przecież Rodrygo to inna pozycja.
0
@pt9 Przecież my rok temu wygraliśmy ligę i superpuchar z przeciętnym trenerem jaki jest Xavi, jedynym wyjście żeby wyjść z syfu, jest pełny stadion kibiców i walka co roku o puchary.
0
@msbigd To teraz mi powiedz, sprzedając ich np za 200 mln. Aktualnie na transfery możemy wydać połowę czyli 100mln,kogo byś ściągnął za nich? żeby uzupełnić braki?
0
@Kaku11 Moim zdaniem to też byłaby dobra opcja, ilu już było wychowanków co zagrali jeden dobry sezon, były za nich oferty a Barcelona wolała wypożyczyć bo może będzie "przyszłością klubu", zawodnik na wypożyczeniu zaliczał zjazd formy i po czasie kończyło sie tym że odchodził za jakieś drobne, żeby tylko zwolnić kontrakt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys u mnie znów przypadek że jest ojca żony brat rodzony.
0
Pique ma więcej bramek od Villi, Henrego i tylko 4 miej od Iniesty, ale to był kot haha.
18
co to było haha
4
dobre, dobre
1
@Popitek12 nawet nie wiem kto startuje u ciebie na wójta ^^
1
@pioz123 nie odlatuj, Gundoganowi mógłby buty wiązać, a Niemiec jest dopiero pierwszy sezon.
0
@arasz1819 w ofensywnie dzisiaj jeden z lepszych, ale w defensywnie gra zawsze tak samo,wyjątkiem była część poprzedniego sezonu.
1
@ToreTToOO Volkanovski, a o której będzie walka?
12
@Kuba_1 on w defensywnie wygląda jak małolat w nowej pracy "nie dotykam bo jeszcze coś spierdole"
1
Niesamowite jest to ilu Francuzów u nas nie ogarnęło, czym to może być spowodowane? patrząc na takiego Umtitiego, Kounde, Dembele, Griezmanna, Lengleta to strasznie dziwnie sie zachowywali. Często zawodnicy mieli z nich beke, a uwage zwracali na siebie najbardziej swoim wyglądem czy ubiorem a nie umiejętnościami na boisku.
2
@Comentateiro u mnie znów na odwrót, im dłużej śpię tym gorzej sie czuje.
0
@Kgorecki2500 Wystarczy że jakąś część pieniążków od sponsorów, przeleje na sprzęt dla wojska...
0
@arbuz1512 Dużo więcej może zrobić reprezentując swój kraj, niż będąc mięsem armatnim po trzy miesięcznym szkoleniu.
1
@AlexDark00 Napisałeś byku że strzelił w środek bramki, a uderzył po długim rogu. W jaki inny sposób ona miała sie znaleźć w bocznej siatce?
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1758920222155612271
1
@Emhyr później ściągnie Ethana Mbappe i będzie gadał że słowa dotrzymał.
8
@kuz a jak sobie zaprzecza, to piłkarze mają go za przygłupa który wszędzie mówi co innego.
1
@AlexDark00 to znaczy że trzeba umniejszać jak nie ma czym sie jarać? bo to się gryzie strasznie.
47
Wyskoczył mi post Eleven że Robert został zawodnikiem meczu, z ciekawości wszedłem w komentarze i mnie zatkało. 90% to umniejszanie, zawiść i taka niechęć do niego bo strzelił 2 bramki, w jakim my chorym kraju żyjemy. Polacy są strasznie toksyczni.
3
@JohnnySilverhand dla mnie osobiście to była największa kradzież, wygrał Ronaldo a powinien Ribery.
0
@AlexDark00 No przecież skrzydłowi robią najwięcej asyst, zobacz ile ich miał Dembele, Raphinha w poprzednim sezonie czy wcześniej Neymar. Zobacz sobie też skrzydłowych w lidze Angielskiej, Niemieckiej, Włoskiej.
1
@mekston zauważyłem właśnie, typowy Polaczek który jak umniejszy komuś to mu ego rośnie.
2
@AlexDark00 Asyst też ma porównywalnie co Villa i Henry a spotkań dużo mniej rozegranych.
0
@AlexDark00 Kto porównuję? to jest fakt kogo dzisiaj wyprzedził strzelając 50 bramke. Asysty też chcesz? bo to też ciekawe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Wynik Roberta robi niesamowite wrażenie, patrząc na to w jak mocnej Barcelonie grał Villa i Henry.
Robert Lewandowski: 50 goli (79 spotkań)
Thierry Henry: 49 goli (121 spotkań)
David Villa: 48 goli (119 spotkań)