0

@VegetaPolska Vegeta przecież Rodrygo to inna pozycja.

0

@pt9 Przecież my rok temu wygraliśmy ligę i superpuchar z przeciętnym trenerem jaki jest Xavi, jedynym wyjście żeby wyjść z syfu, jest pełny stadion kibiców i walka co roku o puchary.

0

@msbigd To teraz mi powiedz, sprzedając ich np za 200 mln. Aktualnie na transfery możemy wydać połowę czyli 100mln,kogo byś ściągnął za nich? żeby uzupełnić braki?

0

@Kaku11 Moim zdaniem to też byłaby dobra opcja, ilu już było wychowanków co zagrali jeden dobry sezon, były za nich oferty a Barcelona wolała wypożyczyć bo może będzie "przyszłością klubu", zawodnik na wypożyczeniu zaliczał zjazd formy i po czasie kończyło sie tym że odchodził za jakieś drobne, żeby tylko zwolnić kontrakt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys u mnie znów przypadek że jest ojca żony brat rodzony.

0

Pique ma więcej bramek od Villi, Henrego i tylko 4 miej od Iniesty, ale to był kot haha.

18

co to było haha


4

dobre, dobre


1

@Popitek12 nawet nie wiem kto startuje u ciebie na wójta ^^

1

@pioz123 nie odlatuj, Gundoganowi mógłby buty wiązać, a Niemiec jest dopiero pierwszy sezon.

0

@arasz1819 w ofensywnie dzisiaj jeden z lepszych, ale w defensywnie gra zawsze tak samo,wyjątkiem była część poprzedniego sezonu.

1

@ToreTToOO Volkanovski, a o której będzie walka?

12

@Kuba_1 on w defensywnie wygląda jak małolat w nowej pracy "nie dotykam bo jeszcze coś spierdole"

1

Niesamowite jest to ilu Francuzów u nas nie ogarnęło, czym to może być spowodowane? patrząc na takiego Umtitiego, Kounde, Dembele, Griezmanna, Lengleta to strasznie dziwnie sie zachowywali. Często zawodnicy mieli z nich beke, a uwage zwracali na siebie najbardziej swoim wyglądem czy ubiorem a nie umiejętnościami na boisku.

2

@Comentateiro u mnie znów na odwrót, im dłużej śpię tym gorzej sie czuje.

0

@Kgorecki2500 Wystarczy że jakąś część pieniążków od sponsorów, przeleje na sprzęt dla wojska...

0

@arbuz1512 Dużo więcej może zrobić reprezentując swój kraj, niż będąc mięsem armatnim po trzy miesięcznym szkoleniu.

1

@AlexDark00 Napisałeś byku że strzelił w środek bramki, a uderzył po długim rogu. W jaki inny sposób ona miała sie znaleźć w bocznej siatce?

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1758920222155612271

1

@Emhyr później ściągnie Ethana Mbappe i będzie gadał że słowa dotrzymał.

8

@kuz a jak sobie zaprzecza, to piłkarze mają go za przygłupa który wszędzie mówi co innego.

1

@AlexDark00 to znaczy że trzeba umniejszać jak nie ma czym sie jarać? bo to się gryzie strasznie.

47

Wyskoczył mi post Eleven że Robert został zawodnikiem meczu, z ciekawości wszedłem w komentarze i mnie zatkało. 90% to umniejszanie, zawiść i taka niechęć do niego bo strzelił 2 bramki, w jakim my chorym kraju żyjemy. Polacy są strasznie toksyczni.

3

@JohnnySilverhand dla mnie osobiście to była największa kradzież, wygrał Ronaldo a powinien Ribery.


0

@AlexDark00 No przecież skrzydłowi robią najwięcej asyst, zobacz ile ich miał Dembele, Raphinha w poprzednim sezonie czy wcześniej Neymar. Zobacz sobie też skrzydłowych w lidze Angielskiej, Niemieckiej, Włoskiej.

1

@mekston zauważyłem właśnie, typowy Polaczek który jak umniejszy komuś to mu ego rośnie.

2

@AlexDark00 Asyst też ma porównywalnie co Villa i Henry a spotkań dużo mniej rozegranych.

0

@AlexDark00 Kto porównuję? to jest fakt kogo dzisiaj wyprzedził strzelając 50 bramke. Asysty też chcesz? bo to też ciekawe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Wynik Roberta robi niesamowite wrażenie, patrząc na to w jak mocnej Barcelonie grał Villa i Henry.

Robert Lewandowski: 50 goli (79 spotkań)

Thierry Henry: 49 goli (121 spotkań)

David Villa: 48 goli (119 spotkań)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?