0

@AlexDark00 No przecież skrzydłowi robią najwięcej asyst, zobacz ile ich miał Dembele, Raphinha w poprzednim sezonie czy wcześniej Neymar. Zobacz sobie też skrzydłowych w lidze Angielskiej, Niemieckiej, Włoskiej.

1

@mekston zauważyłem właśnie, typowy Polaczek który jak umniejszy komuś to mu ego rośnie.

2

@AlexDark00 Asyst też ma porównywalnie co Villa i Henry a spotkań dużo mniej rozegranych.

0

@AlexDark00 Kto porównuję? to jest fakt kogo dzisiaj wyprzedził strzelając 50 bramke. Asysty też chcesz? bo to też ciekawe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Wynik Roberta robi niesamowite wrażenie, patrząc na to w jak mocnej Barcelonie grał Villa i Henry.

Robert Lewandowski: 50 goli (79 spotkań)

Thierry Henry: 49 goli (121 spotkań)

David Villa: 48 goli (119 spotkań)

0

@Aragorn33 a gdyby tabela wyglądała tak? bez błędów sędziowskich. Co wtedy byś napisał? kto miałby mental?



[archivo var]

0

@Aragorn33 Są pierwsi bo strasznie dużo błędów sędziowskich było gwizdane na ich korzyść, o czym pisało archivo var.

0

@Aragorn33 a gdy oni grali równe spotkania z dołem tabeli i przeciskali bramkami w ostatnich minutach, to jest mental?

3

Real przepchał 8 spotkań w samej lidze, a nikt sie do nich nie dopierdala. Co więcej u nich to mental, u nas tragiczna gra.

12

Przecież my na stare lata to na zawał pierdolniemy...

0

@Gaucho w tym klubie każdy zawodnik zalicza regres, więc powodzenia xD

0

Teraz sobie wyobrazcie które mielibyśmy miejsce gdyby nie bramki Roberta, on nam wywalczył z 10 punktów.

2

w tym klubie powinien być zakaz sprowadzania Francuzów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kitek1640 cały sezon tak gra

0

@Katalończyk 99 to pewnie byli kibice Realu.

3

Celta w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła 3 punkty, oczywiście Barcelona musi nawet takiemu przeciętniakowi sie wypiąć i oddać punkty, tragedia.

2

wyjebcie tego Kounde razem z Xavim, bo to tykająca bomba, nic więcej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Roque w Brazylii kiedy piłka mu odskoczyła miał czas żeby sobie poprawić, w Hiszpanii każdy taki błąd kończy sie stratą piłki.

2

Roque nie dotykaj bo wylecisz z czerwoną.

0

@TR3YWAY weź, bo chłopaki z La Rambli co mają po 35 lat depresji dostaną.

3

@barcanawieki to tak naprawdę, prawie połowę swojego życia czeka na triumf w Lidze Mistrzów.

ciekawe ile lat miał wtedy? @Comentateiro

2

@ranger3120 no na bank, najlepszy piłkarz w historii polskiej piłki, robiąc takie zdjęcie pomyślał o stulejarzach którzy sugerują takie rzeczy.

0

@Katalończyk 99 stulejarze sugerują że jak tańczy z Hiszpanami, to oni wszyscy ją bzykają.

2

@ranger3120 byku, gdyby nie chciał to by sobie nie zrobił tego zdjęcia, to szukanie na siłe afery, nic więcej.

2

@4drian0 dokładnie, robiąc ciągle to samo i oczekując innych rezultatów to trzeba być głupcem do kwadratu.

12

idealne podsumowanie, bo tu nie chodzi tylko o wygląd


0

@adius123 nie chce mi sie wstawiać tutaj tego, ale postów jest tysiące, gdzie ludzie ubliżają jej np od transów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?