Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 No przecież skrzydłowi robią najwięcej asyst, zobacz ile ich miał Dembele, Raphinha w poprzednim sezonie czy wcześniej Neymar. Zobacz sobie też skrzydłowych w lidze Angielskiej, Niemieckiej, Włoskiej.
1
@mekston zauważyłem właśnie, typowy Polaczek który jak umniejszy komuś to mu ego rośnie.
2
@AlexDark00 Asyst też ma porównywalnie co Villa i Henry a spotkań dużo mniej rozegranych.
0
@AlexDark00 Kto porównuję? to jest fakt kogo dzisiaj wyprzedził strzelając 50 bramke. Asysty też chcesz? bo to też ciekawe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Wynik Roberta robi niesamowite wrażenie, patrząc na to w jak mocnej Barcelonie grał Villa i Henry.
Robert Lewandowski: 50 goli (79 spotkań)
Thierry Henry: 49 goli (121 spotkań)
David Villa: 48 goli (119 spotkań)
0
@Aragorn33 a gdyby tabela wyglądała tak? bez błędów sędziowskich. Co wtedy byś napisał? kto miałby mental?
[archivo var]
0
@Aragorn33 Są pierwsi bo strasznie dużo błędów sędziowskich było gwizdane na ich korzyść, o czym pisało archivo var.
0
@Aragorn33 a gdy oni grali równe spotkania z dołem tabeli i przeciskali bramkami w ostatnich minutach, to jest mental?
3
Real przepchał 8 spotkań w samej lidze, a nikt sie do nich nie dopierdala. Co więcej u nich to mental, u nas tragiczna gra.
12
Przecież my na stare lata to na zawał pierdolniemy...
0
@Gaucho w tym klubie każdy zawodnik zalicza regres, więc powodzenia xD
0
Teraz sobie wyobrazcie które mielibyśmy miejsce gdyby nie bramki Roberta, on nam wywalczył z 10 punktów.
2
w tym klubie powinien być zakaz sprowadzania Francuzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kitek1640 cały sezon tak gra
0
@Katalończyk 99 to pewnie byli kibice Realu.
3
Celta w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła 3 punkty, oczywiście Barcelona musi nawet takiemu przeciętniakowi sie wypiąć i oddać punkty, tragedia.
2
wyjebcie tego Kounde razem z Xavim, bo to tykająca bomba, nic więcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Roque w Brazylii kiedy piłka mu odskoczyła miał czas żeby sobie poprawić, w Hiszpanii każdy taki błąd kończy sie stratą piłki.
2
Roque nie dotykaj bo wylecisz z czerwoną.
0
@TR3YWAY weź, bo chłopaki z La Rambli co mają po 35 lat depresji dostaną.
3
@barcanawieki to tak naprawdę, prawie połowę swojego życia czeka na triumf w Lidze Mistrzów.
ciekawe ile lat miał wtedy? @Comentateiro
2
@ranger3120 no na bank, najlepszy piłkarz w historii polskiej piłki, robiąc takie zdjęcie pomyślał o stulejarzach którzy sugerują takie rzeczy.
0
@Katalończyk 99 stulejarze sugerują że jak tańczy z Hiszpanami, to oni wszyscy ją bzykają.
2
@ranger3120 byku, gdyby nie chciał to by sobie nie zrobił tego zdjęcia, to szukanie na siłe afery, nic więcej.
2
@4drian0 dokładnie, robiąc ciągle to samo i oczekując innych rezultatów to trzeba być głupcem do kwadratu.
12
idealne podsumowanie, bo tu nie chodzi tylko o wygląd
0
@adius123 nie chce mi sie wstawiać tutaj tego, ale postów jest tysiące, gdzie ludzie ubliżają jej np od transów.