16

Nie no, to jest hit haha


5

Są tu jacyś sympatycy Brauna i co sądzą o jego wypowiedzi?


10

Prawda.

Sebastian Staszewski po porażce Polek ze Szwedkami na Euro napisał:

Gdyby w futbolu istniało równouprawnienie, to dziś nasze reprezentantki dowiedziałyby się czym jest tak charakterystyczna dla turniejów medialna jesień średniowiecza.

Ale na szczęście równouprawnienia nie ma, więc możemy napisać, że pięknie walczyły.

8

Nie ma co się dziwić, że zawodnicy, których trenuje Luis Enrique odnoszą sukcesy i zdobywają puchary. Chłop ma tak ogromne jaja i jest zajebistym motywatorem, że piłkarze pójdą za nim nawet na wojne. Marzy mi się, żeby drugi raz został trenerem Barcelony.

Świetny człowiek i bardzo dobry trener. Po prostu wzór do naśladowania, jeśli chodzi o sportowców.


3

To jest hit, że Dembele wygra złotą piłke szybciej od Mbappe.

8

10

Ale on musi restrykcyjnie pilnować diety, żeby tak wyglądać. Docięty jak manekin na biologii.


1

@Kalipso To nie jest ich konto. Pisali o tym wielokrotnie na swojej stronie internetowej.

1

Nico González może odejść z Manchesteru City.

Hiszpański pomocnik trafił do Manchesteru City zimą za aż 60 mln euro, lecz jego przyszłość na Etihad stoi pod dużym znakiem zapytania. Klub rozważy sprzedaż, jeśli pojawi się satysfakcjonująca oferta – choć odejście nie jest jeszcze przesądzone.

Zawodnik nie jest postrzegany jako kluczowa postać w projekcie Guardioli, a jego agent sonduje rynek w poszukiwaniu nowego klubu.

[Fabrizio Romano]

11

Hit :D


3

To jest życie.


7

Szymon Marciniak sędzia spotkania Real - Psg


0

Mało brakuje do zamieszek po morderstwie Polaka przez Kolumbijczyka.


5

Ale ten Fabrizio Romano jest obrzydliwym człowiekiem. Chłop monetyzuje śmierć piłkarza, dodając miliony postów i zdjęć np z pogrzebu. Dałby już spokój zmarłemu, jego rodzinie i bliskim, którzy chcą go pochować w spokoju i bez blasku kamer.

20

Króciutko


1

@blakkudium Wczoraj mówił co innego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn Sunderland oferował mu 5-6 mln euro rocznie. Pograłby w Premier League, rozwijał się sportowo i grał w reprezentacji. Arabia to zajebisty kierunek dla sportowego emeryta, a nie dla tak młodego bramkarza, który kilka miesięcy temu mówił, że marzy o wygraniu Ligi Mistrzów i wielkich turniejach z reprezentacją. Ja rozumiem, gdyby on miał oferowane grosze, a miał bardzo dobre oferty sportowe i finansowe, gdzie mógłby się rozwijać i spełniać sportowe marzenia.

6

Co on odjebał?


4

Grube info.


3

Amatorka


2

@SeWo77 To tylko obrazek kibiców przeciwnej drużyny, trochę luzu :D

0

Messi haha


0

Alba w przerwie, to na zawał zejdzie.

0

@adamek20151 chodzi mi o żarty.

0

Otwieram dyskusje o sucharach.

Zapraszam, chętnie poczytam.

2

@TR3YWAY Co?


0

@Barcanajlepszyteam Z tego co mówił jakiś policjant, to oddał strzał w kierunku jednego z nich. Moim zdaniem on nadal chce zabijać i będzie polował na ludzi, którzy się do niego zbliżą. Idzie na całość, wiedząc, że na samym końcu zostanie zabity, albo sam się zabije. Według mnie nie ma szans, że on trafi do więzienia i odpowie za morderstwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?