Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grubo.
2
Alert.
0
@Kamiloza91 Jakiś argument dlaczego jest do czerwona bez dyskusji? Nie była to sytuacja zero jedynkowa, którą zwykli amatorzy jak my, możemy szybko ocenić.
0
Powtórka z czerwoną kartką.
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1966878104116236364
1
Zamknięty ze względu na lecące drony, które mogą uderzyć w Ukraine, blisko naszej granicy.
7
Bracia Oleksiejczuk zawodnicy UFC, w czasie wolnym często pomagają rodzicom w gospodarstwie. Fajnie się na to patrzy.
1
@Roobo Według groka głosowanie na temat banderyzmu było oddzielnym głosowaniem i nie łączyło się z innymi tematami.
3
O co mu chodzi? Przecież on był najgłośniejszy, jeśli chodzi o karanie Ukraińców w tej kwestii.
2
@gumaz Nie pamiętam, musiałbym wujka zapytać.
3
Gdy Raphinha chce udawać Ronaldinho.
1
@Kubsoleon A ten "Biedny Kirk" co miał oznaczać? Skoro niżej wypisał wszystkie jego kontrowersyjne poglądy. Dla mnie to zwykle kręcenie beki ze zmarłego chłopaka, który został zabitych przez jakiegoś psychopate, tylko dlatego, że miał inne poglądy i otwarcie o tym mówił. Przerażające i straszne.
1
@macio_944 Jak nikt się nie cieszy, że śmierci? Przecież są setki tego typu komentarzy, że zasłużył, bo miał takie i siakie poglądy. Tego typu rozumowaniem, co drugi polityk zasługuje na śmierć, bo ma mocno lewicowe lub prawicowe poglądy. Trochę więcej empatii w tym zwariowanym świecie.
13
@barcanawieki W jakich czasach my żyjemy, że ktoś się cieszy i cisnie bekę, że zginął mąż i ojciec dwójki dzieci - tylko dlatego, że miał inne poglądy.
8
Oni już wiedzą co mówić, żeby zrobić z siebie ofiarę. Co za zwyrol i oszust.
2
@Safrani Kup sobie Poco, Po co ci inny telefon? ^^
1
@tbas Chodzi o to, że minęło prawie 4 lata wojny, a nasz kraj nie zrobił nic żeby zabezpieczyć się przed dronami, które sieją ogromne spustoszenie. One powinny być wykryte i zestrzelone zaraz przy granicy, a nie np w centrum Polski, gdzie jeden spadł blisko Warszawy, a dokładniej 70-80km od niej.
2
Sławomir Mentzen w mediach społecznościowych:
Kolejni politycy i eksperci mówią dziś dokładnie to samo, co ja wczoraj.
Strzelanie do dronów za 10-30 tysięcy dolarów rakietami za 2 mln dolarów jest po prostu nie do utrzymania.
Zwłaszcza jak dronów zaczną się robić setki.
Potrzebujemy na wczoraj systemów antydronowych dających sensowną relację kosztu do efektu.
Na koniec serdecznie pozdrawiam wszystkich rozemocjonowanych mieszkańców świata bajek, gdzie rachunek ekonomiczny nie istnieje, zasoby są nieskończone, a wroga powstrzymuje się dobrą atmosferą.
Nie wiem co bierzecie, ale zmniejszcie dawkę. Tak dwukrotnie.
33
Pol to jest świr haha
4
Adamek za bystry to nie jest :D
1
Rosja ogłosiła, że ma szczepionke na nowotwór.
1
Ten jaki zjazd zaliczył. Myślę, że kilka lat i nawet Ekstraklasa będzie dla niego za dużym wyzwaniem.
0
@directedbyfcb Już tyle razy pili wódkę na tego typu wyjazdach i przynosili wstyd, że dla nich to codzienność i nic złego.
10
Banda alkoholików, którzy piją za nasze pieniądze pod pretekstem kadry Narodowej.
1
@mekston Zdaje sobie sprawę, już nie musicie spamować, bo zaraz tak idiotyczna dyskusja o kolorach znajdzie się w gorących dyskusjach. Głównie chodziło mi o kwotę za jaką zostało to zrobione i fakt, że zrobili to na odpierdziel za ogromne pieniądze podatników.
0
@JohnKennedy Tradycyjna tęcza ma siedem kolorów, tyle samo co na schodach, więc nie wiem co to za idiotyczne pytanie :D
5
@Azazel_Pazuzu Proszę.
5
W jakim my chorym kraju żyjemy. Masakra.
10
Mało brakowało i chłop miałby po karierze.
0
@Mario96w Od kiedy 3500m2 to mała działka?
Obowiązek uiszczenia podatku od kostki brukowej dotyczył od 2018 roku właścicieli nieruchomości o powierzchni przekraczającej 3500 m², na których więcej niż 70% powierzchni zostało wyłączone z powierzchni biologicznie czynnej, czyli pokryte materiałami nieprzepuszczalnymi, takimi jak kostka brukowa, asfalt czy beton.
0
@MessiForeverTheBest To prawda. To tak naprawdę trzeba mieć całe podwórko zabetonowane, wątpię, że są tacy idioci.