Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Seba
6
Ale to musiała być gruba impreza.
7
Maxi jaki kocik, czuć ten luz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Ale było blisko upragnionego finału.
29
Ale to jest obrażalska pipa bez charakteru.
28
A hejterzy i tak powiedzą, że Garcia nie potrafi grać nogami.
10
Nigdy mi się to nie znudzi. Chłop zrobił coś, co będę pamiętał do końca życia.
2
@DonCarletto Widze, że nie służą ci te upały w Brazylii, a mówiłem, żebyś na stare lata dał sobie spokój z tą reprezentacją.
1
Darmowy portal :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak oceniacie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O cholera.
20
Piękna jest ta cena wykupu, gdy odpali.
0
@4drian0 To niezłe mleko z wiśni.
0
Panowie mam pytanko. Szukam czegoś co ochroni nogi huśtawki przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Macie pomysł w jaki sposób zabezpieczyć dół nóg od drewnianej huśtawki? Sam impregnat ponoć nie wystarczy. Szukałem jakiś takich nakładek na stopy, ale nie znalazłem nic sensownego. Dodam jeszcze tylko, że stoi w trawie, więc nie chciałbym betonować podwórka.
1
@FCBMati10 Podobnie jak i u mnie. Większość znajomych grało, więc super teraz w dorosłym życiu wrócić i poczuć się jak za dawnych lat.
5
Ciężko się nie skusić.
11
Ile muszę zapłacić za tego przystojnego kawalera? :D
0
Stowarzyszenie Osób z Achondroplazją i Innymi Dysplazjami Szkieletowymi i Karłowatością potępia zatrudnianie osób z karłowatością jako rozrywkę na urodziny Yamala.
Sprawa została zgłoszona i zostaną wyciągnięte środki prawne
14
Voldemorcik gotowy, żeby posadzić ma ławce De Jonga.
28
Rozpierdalają mnie te informacje o piłkarzach.
1
Kolejny dowód na to, że kosmici istnieją.
6
Potężny komar.
17
Atmosferka w drużynie? Top
A niżej piękny Kvara.
16
Nie no, to jest hit haha
5
Są tu jacyś sympatycy Brauna i co sądzą o jego wypowiedzi?
10
Prawda.
Sebastian Staszewski po porażce Polek ze Szwedkami na Euro napisał:
Gdyby w futbolu istniało równouprawnienie, to dziś nasze reprezentantki dowiedziałyby się czym jest tak charakterystyczna dla turniejów medialna jesień średniowiecza.
Ale na szczęście równouprawnienia nie ma, więc możemy napisać, że pięknie walczyły.
8
Nie ma co się dziwić, że zawodnicy, których trenuje Luis Enrique odnoszą sukcesy i zdobywają puchary. Chłop ma tak ogromne jaja i jest zajebistym motywatorem, że piłkarze pójdą za nim nawet na wojne. Marzy mi się, żeby drugi raz został trenerem Barcelony.
Świetny człowiek i bardzo dobry trener. Po prostu wzór do naśladowania, jeśli chodzi o sportowców.