5

Seba


6

Ale to musiała być gruba impreza.


7

Maxi jaki kocik, czuć ten luz.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Ale było blisko upragnionego finału.


29

Ale to jest obrażalska pipa bez charakteru.


28

A hejterzy i tak powiedzą, że Garcia nie potrafi grać nogami.


10

Nigdy mi się to nie znudzi. Chłop zrobił coś, co będę pamiętał do końca życia.


2

@DonCarletto Widze, że nie służą ci te upały w Brazylii, a mówiłem, żebyś na stare lata dał sobie spokój z tą reprezentacją.

1

Darmowy portal :)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak oceniacie?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O cholera.


20

Piękna jest ta cena wykupu, gdy odpali.


0

@4drian0 To niezłe mleko z wiśni.

0

Panowie mam pytanko. Szukam czegoś co ochroni nogi huśtawki przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Macie pomysł w jaki sposób zabezpieczyć dół nóg od drewnianej huśtawki? Sam impregnat ponoć nie wystarczy. Szukałem jakiś takich nakładek na stopy, ale nie znalazłem nic sensownego. Dodam jeszcze tylko, że stoi w trawie, więc nie chciałbym betonować podwórka.

1

@FCBMati10 Podobnie jak i u mnie. Większość znajomych grało, więc super teraz w dorosłym życiu wrócić i poczuć się jak za dawnych lat.

5

Ciężko się nie skusić.


11

Ile muszę zapłacić za tego przystojnego kawalera? :D


0

Stowarzyszenie Osób z Achondroplazją i Innymi Dysplazjami Szkieletowymi i Karłowatością potępia zatrudnianie osób z karłowatością jako rozrywkę na urodziny Yamala.

Sprawa została zgłoszona i zostaną wyciągnięte środki prawne


14

Voldemorcik gotowy, żeby posadzić ma ławce De Jonga.


28

Rozpierdalają mnie te informacje o piłkarzach.


1

Kolejny dowód na to, że kosmici istnieją.


6

Potężny komar.


17

Atmosferka w drużynie? Top



A niżej piękny Kvara.


16

Nie no, to jest hit haha


5

Są tu jacyś sympatycy Brauna i co sądzą o jego wypowiedzi?


10

Prawda.

Sebastian Staszewski po porażce Polek ze Szwedkami na Euro napisał:

Gdyby w futbolu istniało równouprawnienie, to dziś nasze reprezentantki dowiedziałyby się czym jest tak charakterystyczna dla turniejów medialna jesień średniowiecza.

Ale na szczęście równouprawnienia nie ma, więc możemy napisać, że pięknie walczyły.

8

Nie ma co się dziwić, że zawodnicy, których trenuje Luis Enrique odnoszą sukcesy i zdobywają puchary. Chłop ma tak ogromne jaja i jest zajebistym motywatorem, że piłkarze pójdą za nim nawet na wojne. Marzy mi się, żeby drugi raz został trenerem Barcelony.

Świetny człowiek i bardzo dobry trener. Po prostu wzór do naśladowania, jeśli chodzi o sportowców.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?