0

Dwa spotkania dzielą Dembele od Złotej Piłki. Życze żeby mu się udało, bo piłkarsko w tym sezonie jest niesamowity i w pełni zasługuje na nagrode.

1

Wszyscy zawodnicy Interu zagrali bardzo dobrze, u nas wielu rozczarowało, bo zagrało poniżej swojego poziomu.

2

Sommer ugrał im ten finał. Niestety u nas Wojtek nie popisał się żadna kluczową interwencją, a to zadecydowało o wyniku dwumeczu.

12

Strzelić to pewnie Barcelona coś strzeli, ale weź tu nie strać bramki, kiedy Inter wjeżdża w nasze pole karne jak nóż w masło.

3

Najlepsze jest tłumaczenie na siłe Barcelony i szukanie wszędzie winy, tylko nie w zawodnikach, którzy zagrali bardzo słabą pierwszą połowe.

1

Uszaty ananasku, tylko nie odpierdol nic złego.

2

Ja pierdole. Przecież człowiek na starość to pierdolnie na zawał przez Barcelone.

Emocje nie do opisania, niech to już się zacznie.

0

@Sysia11 Pewna to ty możesz być śmierci i podatków, a nie wyniku w piłce nożnej.

4

Flick mógłby dodać trochę centymetrów, bo Inter jest niesamowicie niebezpieczny przy stałych fragmentach gry. Przy braku Roberta, Araujo dałby nam bardzo dużo w powietrzu.

10

Panowie, oszukali nas. To jest zwykły symulant i oszust :D


19

@lithotripter Nie wywołuj wilka z lasu, bo może to mieć bardzo niekorzystne konsekwencje dla użytkowników tej strony.

0

Osobiście wolałbym zostawić Christensena niż Araujo. Duńczyk jest bardziej uniwersalnym piłkarzem, lepszy z piłką przy nodze i pewniejszy w swoich interwencjach.

2

1

@adamek20151 Przecież oni od lat tak grają. Nawet gdy wygrywali Lige Mistrzów, to piłkarsko najczęściej byli gorsi od przeciwników.

0

@pero1983 Ciesz się, że Gavi nie dostał, bo były ku temu powody.

6

Strzela zawodnik, który powinien być zawieszony ^^

1

Dziwi mnie to, że tak mało szans dają Gulerowi. Gdyby on dostał zaufanie, to naprawdę byłby z niego kawał piłkarza.

6

@maatiixx Wątpię, że przyszedłby żeby byc rezerwowym. Jakiś czas temu odszedł dlatego, że chciał grać.

1

@MesQueUnClub_87 Nie żyje. Abradab wstawił post na Facebooku.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Roobo A któremu nie zdarzają się błędy? Sędzia to tylko człowiek. Marciniak w porównaniu do innych, popełnia ich dużo mniej + potrafi zapanować nad zawodnikami w tak ważnych spotkaniach, jak np półfinał Ligi Mistrzów. Szymon ma jaja, umiejętności i charakter, a tylko i wyłącznie taki sędzia może udźwignąć kluczowe spotkania sezonu. Nie bez powodu ma monopol na najważniejsze mecze danego roku. Zamiast pluć jadem, to powinieneś docenić, że mamy tak świetnego sędziego, a jego prace ocenić dopiero po meczu.

7

@Roobo Madryciaka? bo co?. Chłop jest najlepszym arbitrem na świecie, a ty jeszcze marudzisz i czepiasz się na siłe.

12

Gdyby nie Fati, to Raphinha by nie wszedł tak szybko na boisko.

Dziękujemy Ansu, że jesteś tak słaby, że trener ciebie ściąga po 45 minutach.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zostawić naszych rezerwowych na chwilę samych i jak dzieci we mgle. Nie dadzą odpocząć podstawowym zawodnikom. Nie zdziwię się, jak Flick w przerwie zrobi kilka zmian.

1

Nie da się patrzeć na tego Forta. Martin przy nim wygląda jak profesor.

0

@Kasy Przecież ty jesteś zakolak, więc żadna strata ^^

1

Są jakieś przecieki, kto ma największe szanse zostać Papieżem?

3

Smacznego śniadania.



4

Ten to jest agent.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?